99 Turniej Grand Prix Victora Amatorów i Weteranów w badmintonie w Mielcu

0

W Mielcu z udziałem wielu zawodniczek i zawodników z Polski Południowo – Wschodniej rozegrany został już 99 Turniej Grand Prix Victora Amatorów i Weteranów w badmintonie.

Kolejny bardzo dobry występ zanotowali na swoim koncie badmintonowi oldboje z Nowej Dęby. W grze pojedynczej w kategorii 'Old boys” znakomicie spisał się najstarszy uczestnik tego turnieju, 56 – letni trener badmintonistów Stali Nowa Dęba Adam Bunio, który wywalczył pierwsze miejsce. Drugie miejsce wywalczył Jacek Tomasiewicz, a na miejscu czwartym uplasował się Mieczysław Sitko.
W kategorii „Runners Up” Jacek Tomasiewicz wywalczył piąte miejsce.

Rywalizacja w kategorii „Old Boys” miała tym razem bardzo wyrównany i dramatyczny przebieg i stała na bardzo wysokim poziomie sportowym, a o ostatecznej kolejności zdecydowały wygrane sety, ponieważ czołowa trójka oldboji miała na swoim koncie po jednej porażce. Warto nadmienić, że pierwszy raz w historii trwania Grand Prix taka sytuacja miała miejsce.
W kategorii gier podwójnych drugie miejsce wywalczył najstarszy wiekowo debel tegorocznych zmagań : Adam Bunio / Mieczysław Sitko. Było to już 116 zwycięstwo i 173 podium Adama Bunio na mieleckich kortach w ponad 10 – letniej historii trwania cyklu tych zmagań. Była to znakomita inauguracja Nowego 2016 Roku w wykonaniu badmintonistów z Nowej Dęby.

indeks (6)

 Na zdjęciu badmintonowi weterani z Nowej Dęby, stoją od lewej: Jacek Tomasiewicz, Mateusz Piekarz, Adam Bunio i Mieczysław Sitko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here