Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików w badmintonie w Tarnobrzegu

0

W Tarnobrzegu z udziałem najlepszych zawodniczek i zawodników z całego Województwa Podkarpackiego rozegrane zostały Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików w badmintonie. Kolejny duży sukces zanotowali na swoim koncie badmintoniści Stali Nowa Dęba, którzy wywalczyli łącznie pięć medali (2 złote, 1 srebrny i 2 brązowe) i zostali zwycięzcami klasyfikacji medalowej, wyprzedzając UKS Sokół Ropczyce i UKS Trójkę Tarnobrzeg. Pierwsze miejsce, złoty medal i tytuł mistrzowski w grze podwójnej dziewcząt wywalczył debel Natalia Róg (Stal) / Magdalena Golenia (UKS Sokół Ropczyce), a miejsce trzecie i brązowy medal wywalczył debel klubowy Stali: Beata Mycek / Zofia Tomczyk. W grze mieszanej pierwsze miejsce, złoty medal i tytuł mistrzowski wywalczył mixt w składzie: Patryk Michałek (UKS Orbitek Straszęcin) / Beata Mycek (Stal). Trzecie miejsce i brązowy medal wywalczył mixt klubowy Stal: Patryk Róg / Zofia Tomczyk. W grze pojedynczej dziewcząt drugie miejsce, srebrny medal i tytuł wicemistrzowski wywalczyła Natalia Róg (Stal). Tak więc młodzi badmintoniści Stali Nowa Dęba do pokaźnego bagażu medali zdobytych w sezonie 2013/2014 dołożyli kolejne krążki.

DSC_0844

Na zdjęciu medaliści z Tarnobrzega, stoją od lewej: Rafał Lejko, Beata Mycek, Klaudia Kostrzycka, Zofia Tomczyk, Natalia Róg, Patryk Róg i Jakub Suszyński.