Stwórz logo – wygraj tysiąca

11

Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba ogłosił konkurs na projekt logo 50-lecia nadania praw miejskich. Chcemy zachęcić mieszkańców do wspólnego świętowania tej rocznicy – mówi Wiesław Ordon i zaprasza do udziału w konkursie. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 1000 zł.

Konkurs jest skierowany do wszystkich indywidualnych twórców. Projekty można przygotować ręcznie lub komputerowo a termin składania prac mija 18 marca 2011 r. o godz. 15. Projekty można złożyć osobiście w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba przy ul. Rzeszowska 3 albo przesłać pocztą lub kurierem na adres Urząd Miasta i Gminy Nowa Dęba, ul. Rzeszowska 3, 39-460 Nowa Dęba (decyduje data wpływu do Urzędu).

W tym roku czeka nas wiele wyjątkowych wydarzeń związanych z 50-leciem nadania praw miejskich Nowej Dębie – podkreśla burmistrz Wiesław Ordon – chcemy je promować jednym wspólnym znakiem graficznym. Konkurs ma także na celu zachęcenie mieszkańców do włączenia się w rocznicowe obchody.

Szczegółowe informacje o konkursie oraz niezbędne do wypełnienia dokumenty zawiera regulamin konkursu (do pobrania poniżej). Pytania należy kierować na adres e-mail: promocja@nowadeba.pl. Osobą upoważnioną do udzielania informacji o konkursie jest Paweł Antończyk, tel. 15 846 26 71 wew. 313.

Wyboru zwycięzcy konkursu dokona komisja złożona z plastyków z Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie, Tarnobrzeskiego Domu Kultury i Gminnego Ośrodka Kultury w Majdanie Królewskim oraz pracowników SOK i Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba. Zwycięzcę konkursu poznamy do 25 marca 2011 r.

Paweł Antończyk

11 KOMENTARZE

  1. chętni będą. dzieciom i młodzieży w szkołach nauczyciele każą namalować i wpłynie ponad setka prac. "Szkoły przyjdą"- jak to było w jednym kabarecie ;)

  2. Nie mogę się doczekać rozstrzygnięcia konkursu ::)))))
    Zapraszam też do mnie na [url=http://anglia.wrotapolski.pl/]paczki do anglii[/url]. Tzn pączki :) Pozdrawiam z Tater ;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here