Motory, Quady, Cross – wiosna 2010

10


Po raz kolejny członkowie Stowarzyszenia „Dąb” organizują imprezę dla miłośników sportów motorowych.


W niedzielę 25 kwietnia plac na Osiedlu Północ (tzw. piachy) staną się areną walki crossów, quadów i miniquadów. Jak zapowiada jeden z organizatorów, Konrad Wesołowski, na zawodników czeka nowy, urozmaicony tor, zmodyfikowany z uwzględnieniem wskazówek uczestników poprzednich edycji motorowego „Piątku w mieście”. Organizatorzy liczą również na przybycie nie tylko kierówców jedno- czy dwuśladów, ale także miłośników większych maszyn.

Jak podaje na urzędowej stronie Konard Wesołowski: „Imprezy sportów crossowych nawiązują do historii miasta Nowa Dęba, w której istniała sekcja crossowa, a nasi zawodnicy liczyli się w rozgrywkach krajowych. Wówczas wszystko skupiało się wokół Zakładów Metalowych „Dezamet”, gdzie produkowane były m.in. silniki motocyklowe. Dziś mamy nadzieję wskrzesić ten sport i ponownie uruchomić sekcję crossową w naszym mieście. „

Organizatorzy dziękują również sponsorom oraz wszystkim, którzy przyczyniają się do wsparcia tego wydarzenia, w tym : Staroście powiatu tarnobrzeskiego, Burmistrzowi Nowej Dęby, zarządowi Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, służbom porządkowym oraz licznym wolonatriuszom.

Kolegom ze stowarzyszenia „Dąb” życzymy powodzenia a wszystkim zawodnikom i widzom – miłej zabawy i wielu mocnych wrażeń!

MOTO CROSS QUAD – Wiosna 2010
25 kwietnia (niedziela)
godz.: 10.00 (zapisy uczestników: 8.30)
Miejsce: Piachy na Osiedlu Północ

10 KOMENTARZE

  1. cyt. "Jak podaje na urzędowej stronie Konard Wesołowski:" wg zasad polskiej pisowni piszemy pan przed imieniem i nazwiskiem osoby dorosłej i publicznej, okazując tym samym szacunek.

  2. lipa z tym torem jak ja****e, **** jakiś piasek wszędzie, a najlepszy jest mega stolik na początku, z którego ledwo wylatują,
    nie lepiej jakieś zawody enduro ?? a co do stuntu to nic nie mam…

  3. Odnośnie dopisywania "pan" przed imieniem i nazwiskiem. Gdyby osoba nr 3 była dziennikarzem, wiedziałaby doskonale, że w dziennikarskich tekastach nie dopisuje się "pan"! Nie należy się wtrącać w cudzą pracę, kiedy się na niej nie zna!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here