MTvT: Gość Tygodnia – Ryszard Jania

19

05-04-2012


W imieniu Piotra Karnasa zapraszamy do obejrzenia “Gościa Tygodnia” z Ryszardem Janią – prezesem Zarządu Pilkington Automotive Poland.

Źródło: Miejska Telewizja Tarnobrzeg

19 KOMENTARZE

 1. Pan Prezes mówi to co wiele razy pisano w komentarzach czyli:
  Firma została zmuszona do szukania nowej lokalizacji przez powódź (fragment 3:20). Gdyby nie ta tragedia nie było u nas tej inwestycji!!! Miejsca pracy są w pierwszej kolejności zarezerwowane dla kadr z Sandomierza (fragment 5:20 – planuje się przesunięcie z Sandomierza ok. 200 osób). Oto pryska balon propagandy jaką karmi się mieszkańców Nowej Dęby.

 2. Studenciku 95 % mieszkancow zostalo wychowanych na propagandzie PRL-u i bardzo to lubieli a teraz i ratusiki ja uprawiaja i mlodziki ja bardzo lubia :)

 3. No sorry, to nie Ratusiki wciskali kit, że Pilkington to wielka zasługa Naszego Samorządu z p. Ordonem na czele. Dzięki TV Tarnobrzeg znamy prawdę. Z samego źródła bo od prezesa Firmy. Powtórzę ją zatem:
  [quote]
  Pan Prezes mówi to co wiele razy pisano w komentarzach czyli:
  Firma została zmuszona do szukania nowej lokalizacji przez powódź (fragment 3:20). Gdyby nie ta tragedia nie było u nas tej inwestycji!!! Miejsca pracy są w pierwszej kolejności zarezerwowane dla kadr z Sandomierza (fragment 5:20 – planuje się przesunięcie z Sandomierza ok. 200 osó. Oto pryska balon propagandy jaką karmi się mieszkańców Nowej Dęby.[/quote]

 4. tu nie chodzi o wciskanie, ale fakty – niewątpliwie tragiczna powódz spowodowała takie decyzje,ale trzeba było zabiegać o lokacje tej firmy na naszym terenie jakby na to nie patrzył, nawet pozostałe 300 miejsc pracy to sporo jak na nasze okolice ,nie mówiąc już o podatkach ,które będą wpływać do budżetu gminy itd.

 5. Zabiegać? W interesie firmy było jak najbliżej postawić nową inwestycje blisko Sandomierza skąd będzie dojeżdżać kadra. W Chmielowie był gotowy teren, uzbrojony. Ciężko było to spartaczyć, ale OK! Zgadzam się: Dobrze, że tego nie spartaczono!

 6. Całe szczęście, że ta inwestycja nie zależała od urzędasów. bo by wszystko zepsuli. Po strefie na zakładach widać, jak dbają o inwestorów.

 7. Studencie nie spartaczono bo to jest najlepsza opcja RZADZACA [ PIS ] bo ci z Po by spartaczyli na AMEN B) ,o RATUSZOWYCH juz nie wspomne:P

 8. [quote]Całe szczęście, że ta inwestycja nie zależała od urzędasów. bo by wszystko zepsuli. Po strefie na zakładach widać, jak dbają o inwestorów.[/quote]

  Dokładnie! Negocjacje nie były trudne skoro w przeciwieństwie do projektu na modernizacje ujęcia i wodociągów dali radę!

 9. PiS szedł oddzielnie do wyborów a nie z "Naszym Samorządem" a burmistrz Ordon popierał na ulotkach kandydata z PO więc proszę tutaj nie dokonywać antyPiSowskich wspisów! Internauta Wesolo mi, działa na szkodę naszych struktur.

 10. Ratusz stara się pokazać tak aby w kolejnych wyborach na burmistrza [b]WIELKA PANI LUBERA [/b]wygrała:o wtedy czeka nas katasrtofa

 11. No w koncu ktos musi wygrac kolejne wybory, bo panu Ordonowi nalezy sie juz odpoczynek od polityki (chlop juz siwy caly od tego rzadzenia gmina i zdrowie juz nie to), a Nasz samorzad powinien stopniowo sie wykruszyc, chocby z tych co nic nie wnosza i zanizaja poziom samorzadu.
  A Ratusz niech sie dalej stara pokazac swoje mocne strony, po to tam zaistnial kolego, zebys zaczal widziec szerzej, nie tylko z jednej strony.

 12. Katastrofą jest zadłużenie naszej gminy i polityka radosnej twórczości na kredyt, budowanie za naszą kasę szatni za prawie pół miliona złotych, oddanie sprzątania obcym firmom, utrata pracy przez ludzi z miejskiej spółki, stan ujęcia wody oraz wodociągów… To jest katastrofa. Następny burmistrz czy to będzie Pani Lubera czy ktokolwiek inny będzie musiał posprzątać ten bałagan.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here