I NOWODĘBSKI BIEG ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

17

BIEG WYKLETYCH

——————————————————————————————————–

studio helena reklama

17 KOMENTARZE

 1. Bieg ku czci pieczonego to tylko w Cyganach . co za GŁUPIE święto .pieczonego ziemniaka/Tylko w Cyganach , małe główki i nic nie ….Pozdrawiam.

 2. 1 Bieg Żołnierzy Wyklętych, mi się podoba :) Nauka i propagowanie narodowych bohaterów o których rzadko słyszymy na lekcjach historii w szkole. brawo !

 3. ku czci KC PZPR – w sumie nie głupie, proponuje również bieg ku czci „Cygańskich oddziałów wyklętych przez pracujących”

 4. Bardzo szlachetna inicjatywa. Nie pasuje mi tylko patronat medialny portalu infonowadeba. Portal stosujący bezpardonową cenzurę w stylu komuny upamiętnia żołnierzy wyklętych. Obawiam się, że niektórzy z nich się w grobach przewracają.

  • Dobrze ze ktos ich upamietnia! Nasze wladze dopiero w tym roku przypomnialy obie o tych bohaterach. A info to jedyna strona ktorej ufam. Juz nikt nie pamieta jak pan ostapko chcial nazwac rondo im. Ofiar wolynia ,rada z burmistrzem nie wyrazila zgody. Takze fakty a nie pisanie glupot. Jak cos jest na topie to wladzemto wykorzystuja….zal ze tak pozno.

 5. Patriotyzmy – „nałucz” się odmieniać słowa, potem pisz o „patriotyzmy” albo „patryjotyzmy” albo wymyśl jeszcze coś innego…. to w szkole uczyli?, chyba że te patriotyzmy od króla czekolady… to przepraszam.

  • Maria napisała „patriotyzmy” zamiast „patriotyzmu”. Literka „y” jest na klawiaturze obok „u” i zapewne się kobiecie źle wcisnęło. To się akurat zdarza i nie musisz nikogo z tego powodu obrzucać gó…nem, bo sam w nie kiedyś wdepniesz. Akurat jeśli przeczytasz swój wpis powtórnie, to też zauważysz błędy (interpunkcja i odmiana „to” zamiast „tego”). Boli co nie?
   Pozdrawiam

  • Ani trochę :) to zamiast tego:) Wiecie, rozumiecie, tego i tak dalej:) Pozdrawiam patriotyzmy :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here