Nabór rocznika 2007-2008 do sekcji pływackiej PIRANIE SOSiR Nowa Dęba

4

Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie ogłasza nabór dzieci rocznika 2007-2008 do Sekcji pływackiej PIRANIE SOSiR Nowa Dęba. Minimalne wymagania: umiejętność przepłynięcia dystansu 25 m stylem grzbietowym bez deski.

Pływanie to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim jedna z najbardziej ogólnorozwojowych, wszechstronnych i bezpiecznych dyscyplin  sportowych. W krótkim czasie poprawia kondycję, ogólny stan zdrowia, pozytywnie wpływa na wzrost i dojrzewanie. Opanowanie umiejętności pływackich pozostaje na całe życie, nawet przy braku systematycznego pływania. Raz wyuczona umiejętność poruszania się w wodzie nigdy nie zanika.

Sekcja zapewnia regularne treningi, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę – trenerów pływania klasy II, organizację obozów sportowych oraz starty w zawodach pływackich.
Zgłoszenia na karcie zgłoszenia do udziału w sprawdzianie umiejętności pływackich przyjmowane są od dnia 12 września 2015 r. na kasie krytej pływalni.

Sprawdzian umiejętności pływackich na dystansie 25 m odbędzie się w dniu 17 września 2015 r. (tj. czwartek) o godz. 16.00. Prosimy o zabranie przez dzieci odpowiednich strojów pływackich.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci wraz z rodzicami. Ilość miejsc ograniczona.

Karta zgłoszenia

4 KOMENTARZE

  1. Przestałam chodzić na basen z powodów częstych infekcji skórnych, moje koleżanki również. pozornie basen wydaje się sprzątany, ale jakaś cholera nie pozwala z niego korzystać. Basen stracił kolejnego klienta, cóż jest przyczyna , którą należy bezzwłocznie usunąć bo traci na tym basen.

  2. Właśnie, co ze starszą grupą? Kiedy wszyscy będą mogli znowu chodzić na sekcję? Zawody do podstawówki więc później …. kopa ….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here