[NAGRANIE] Mieszkaniec: 'Burmistrz mi zapłacił i może mnie pocałować…’

57

2013-11-08

Pan Grzegorz mieszkaniec Nowej Dęby przybył na ostatnią sesje Rady Miejskiej by walczyć o swoje pieniądze. Jak utrzymuje podczas rewitalizacji plant i Koziołka parał się pilnowaniem tego terenu, a wykonawca remontu nie wypłacił mu obiecanych pieniędzy w kwocie 2 870zł.

Pan Grzegorz zwracał się do rady i burmistrza z prośbą o pomoc w odzyskaniu pieniędzy. Pan Grzegorz relacjonował, że był obrażany przez jednego z kierowników , ale nie tylko on – I parę słów też od niego słyszałem, że „ burmistrz mi zapłacił i może mnie pocałować w cztery litery –\”; mówił i prosił – Chciałbym, żeby wysoka rada mi pomogła odzyskać te pieniądze od tego kierownika i pana burmistrza bo to nie jest 10zł tylko to jest 2870zł. (…) Robiłem noce, siedziałem i pilnowałem.

Wysłuchaj wystąpienia Pana Grzegorza:
W przerwie sesji pan Grzegorz otrzymał zapewnienie ze strony zastępcy burmistrza Zygmunta Żołądzia, że sprawa zostanie załatwiona. Na szczęście ta historia ma swoje pozytywne zakończenie. Pan Grzegorz – jak nas poinformował – otrzymał obiecane pieniądze.
/info

57 KOMENTARZE

 1. Jaki jest Grzesiu każdy wie, ale z tego nagrania wyłania się kilka ważnych informacji:

  1) Na budowie samorządowej pracowano na czarno.
  2) Jeśli prawdą jest to co powiedział Grzesiu czyli słowa któregoś kierownika "[i]burmistrz mi zapłacił i może mnie pocałować w cztery litery[/i]" to pokazuje to jak ważny panie Ordon był PRAWIDŁOWY I RZETELNY ODBIÓR INWESTYCJI. Bo wy się teraz chcecie wykręcać z fuszerek że będą to poprawiać w ramach gwarancji. Ale oni jak wynika ze słów Grzegorza podchodzą do tematu: ZAPŁACONE TO NAS POCAŁUJCIE. Wobec tego wysoce prawdopodobne, że będą coś tam się kręcić , lepić, niby poprawiać. Ale to będzie prawdopodobnie jeszcze większa prowizorka niż na budowie której nie dopilnowaliście.

 2. Pamięta ktoś jak budowano na plantach i w koziołku? jak jeden pan niemalże robił zaciąg do roboty na czarno ? kto wstał do roboty ten robił. nie wstał to szukali następnego co gdzieś stoi pod sklepem. A wykorzystanie Grzegorza i próba oszukania go to już żenada. Dobrze, że wydarł swoje pieniądze.

 3. Grzesiowi zaplata slusznie sie nalezala bo w czarna noc przechwycil pania komendantowa jak kradla krzaczka aby posadzic sobie w ogródku :(

 4. Czy Pan Zoladz zaplaci mojemu wywiadowcy radnemu MYCKO za szukanie kostki ? bo jak nie to ja zdechne z glodu bo on biedak zostal bez pracy

 5. bidny na sesje musiał przyjsc po wypłate :):D

  dali mu ze swoich zeby nie dymił..tak po stołem chyba :):D

  masz tu jeszcze na flache tylko juz cicho Grzesiek:D :P:P:D

 6. Ludzi w mieście jest więcej którzy za pracę nie dostali wynagrodzenia i co i każdy się boi upomnieć bo nie ma kwita że tam pracowali,polska rzeczywistość

 7. Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane ORDONBUD-ŻOŁEXPOL spółka cywilna oferuje swoje usługi: DROGO, CHU..WO I NA CZARNO.

  Jeśli masz za dużo pieniędzy, zatrudnij naszą firmą: gwarantujemy fuszerkę, beznadziejne projekty i tragiczną ich realizację, a następnie niekończące się remonty.

  Mieszkańcom oferujemy zatrudnienie na czarno, chętnie przyjmiemy każdą przypadkową osobę, bo i tak nie zapłacimy.

 8. A kto temu zamglonemu zlecił tą pracę? Przecież wszyscy wiedzą że wpie…a się wszędzie,dziś z proboszczem jutro z policją itp.Pewnie każe sobie zapłacić za to że z pałka i w stroju strażnika miejskiego robi co mu się podoba,palant :_]

 9. [quote][b]– I parę słów też od niego słyszałem, że „ burmistrz mi zapłacił i może mnie pocałować w cztery litery –"; mówił i prosił – Chciałbym, żeby wysoka rada mi pomogła odzyskać te pieniądze od tego kierownika i pana burmistrza bo to nie jest 10zł tylko to jest 2870zł. (…) Robiłem noce, siedziałem i pilnowałem.[/b][/quote]

  [b]IT'S PIĘKNE, IT'S BEAUTIFUL !!![/b]

 10. Dla wszystkich fanów Grzegorza, jego poprzednie wystąpienie na sesji rady miejskiej z 2009 roku: [url]http://youtu.be/eKkwwT-D4vs[/url]

 11. Obłend!
  Miasto płaci wariatowi! :)
  Powinien być fundusz ustanowiony dla pana P.
  Płoszył wiewiórki,młodzież a z trzydzieści lat lub więcej.
  Tyle lat.. Włodarze Miasta N.D. jakby mieli cojones to za życia z pana Grze. rozmiar pobrali – To IKONA..wręcz.

 12. Dobroć i wrażliwość [color=#003333]info[/color] jest rozpie*dalająca i
  szlachetna zarazem. Pan GRZE.nie ma jak bandyta na twarzy, na oczodołach pasek czarny jeno cielisty jest! Lubię Info .

 13. I takim durnym artykułem radny Ostapko doprowadził do obrażania w chamskich komentarzach Pana Grzegorza. Panie radny każdemu należy się szacunek. Wstyd panie radny. Wstyd! :(

 14. Boli Cię, że wyszło że burmistrz nie zapłacił Panu Grzegorzowi. Dopiero jak się upomniał to dostał należne wynagrodzenie.
  Wstyd Panie burmistrzu!

 15. #24 chamskich komentarzy nie było – ale niestety #24 się merytorycznie okazał. Nic nie wnosi ale co porzyga na innych to jego .Pustak..

 16. Jaki jest Grzesiu wszyscy wiemy, ale niestety chlop nocami lapie gnojków co rozwalają miasto i rankiem tylko on wie kto co w nocy nabroił Straż Miejska ani Policja nie mają o tym pojęcia więc można sobie darować teksty pod jego kątem – bo chyba nikomu nie zaszkodził w tym mieście chyba że go złapał jak wywracał kosze po pijaku.

 17. Jakby był inny obrazek to pierwszy byś kwękał, czy jest zgoda grzesia na publikacje jego wizerunku. Zapytaj urzędników czy publikując twarze dzieci z przedszkola na swoich stronach mają zgodę rodziców na to. Jeśli nie rodzice mają prawo domagać się FINANSOWEGO zadośćuczynienia.

 18. Myślę że Ordon mu da razem z wykonawcą budowy. Na samorządowej budowie pracował którą pilnować powinien Ordon. Także Panie Grzegorzu, po rentę na Rzeszowską do Urzędu lub bezpośrednio do Tarnowskiej Woli

 19. #30 pianka napisała by [color=#cc0000]łajdak[/color] nie lajdak – Czyli dmiesz w tubę papierową a co się uświnisz to twoje. :)

 20. Tak to wygląda = (to jak w Teatrze – osoba 1 wesolo mi osoba 2 off pianka ) Kurtyna w górę!!
  wesolo mi – Jestem malym zlosliywym gowienkiem i drencze lludzi i zwierzenta.
  off pianka – zaprzestań!! B)

 21. gdyby nie to zdjecie , to prawie nikt po nagraniu by sie nie kapnal o kogo chodzi. PANIE GRZESIU, PROSZE UDAC SIE PO PORADE DO PRAWNIKA, PIERWSZA WIZYTA ZAZWYCZAJ JEST GRATIS I MA PAN WYGRANA SPRAWE O ZNIESLAWIENIE A PEWNIE DOBRY ADWOKAT JESZCZE ZNAJDZIE PARE ARTYKULOW NA TEGO PANA KTORY OPUBLIKOWAL PANSKIE ZDJECIE BO NIE MA DO TEGO PRAWA!!!
  ZAROBI PAN TROCHE GROSZA . PODLOSC LUDZKA NIE ZNA GRANIC…

 22. Jeżeli ten pan nie miał podpisanej umowy z wykonawcą na pilnowanie jego sprzętu po godzinach pracy to teraz może tylko ponarzekać.
  Wykonawca powie że nic mu o tym nie wiadomo i z nikim nie podpisywał umowy-zlecenia lub innej formie na pilnowanie sprzętu i nie widzi podstaw do wypłacenia . A jak np. powie ze dal pilnującemu"'w łapę", kto mu udowodni że nie dał.
  Ktoś tu obudził się z ręka w nocniku. Jak to nie zawsze nadgorliwość nie popłaca. Lepiej się dobrze wyspać.
  Nawet prawnik nie pomoże.

 23. Oj znawczyni co taką formalistka jesteś, przecież p. Grzegorz jest osobą powszechnie znaną i rozpoznawalną, niemalże takim nowodębskim celebrytą w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Jedni go lubią inni nie, jak to w życiu bywa.A , że miał odwagę upomnieć się o swoje, to chwała mu za to. Nie każdy by się odważył, nieprawdaż ???

 24. człowiek jak zetelnie pracuje to pobierają takie podatki że hej , a ile zapłacił ten pan podatku?
  Czy urzad skarbowy jeszcze sie min nie zajął ????

 25. Chciałeś napisać RZETELNIE, prawda ? Tylko jakoś nie wyszło . Co cię bolą czyjeś podatki, zajmij się może swoimi.To tak na marginesie.

 26. Do ZNAWCZYNI #51[url]Chodziło mi o podanie do sądu autora tego artykułu, za upublicznienie zdjecia[/url]
  Być może myślałaś a nie chodziło ci? Poczytaj prawo prasowe a zanim panu G.P. rad udzielać..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here