Nagroda Główna dla Gminy Nowa Dęba na III Kongresie Innowacyjnego Marketingu

12

2013-12-06

Podczas III Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach, który odbył się 21 i 22 listopada 2013 r. w Rzeszowie, eksperci starali się znaleźć przepis na wizerunkowy sukces. Jak wypromować miasto? Jak wyeksponować potencjał regionu? Wreszcie, co zrobić, aby przyciągnąć inwestorów, turystów i zwrócić uwagę mediów? Przez dwa dni na te i inne pytania odpowiedzi udzielali zaproszeni specjaliści z wielu dziedzin.

Miłym akcentem pierwszego dnia kongresu była prezentacja Joanny Gajewskiej pt.\”Hotspot, czyli co ciekawego w regionie?\”. Okazało się, że pani Joanna mieszka w Alfredówce i jest Dyrektorem Generalnym CONTICA Solutions, a jej firma zajmuje się instalowaniem tzw. Hotspotów czyli punktów z darmowym dostępem do internetu.

\”Mobilna aplikacja dla Gminy\” – to główna nagroda za udział w konkursie, w którym mogli wziąć udział uczestnicy kongresu. Innowacyjną aplikację na urządzenia mobilne wdroży w I kwartale 2014 roku krakowska firma \”Level 152\”, która ufundowała nagrodę oraz w trakcie kongresu przygotowała panel pt. \”Nowa jakość e-marketingu i m-marketingu miejsc. Przegląd najnowszych trendów animacji lokalnej turystyki i promocji regionu.\”

Gmina Nowa Dęba też wzięła udział w tym atrakcyjnym konkursie. Jakież było miłe zaskoczenie gdy na podsumowaniu wyników okazało się, że zdobyliśmy główną nagrodę. Prezes firmy Level 152 – Laura Czarniecka wręczyła ją obecnemu na kongresie zastępcy burmistrza Zygmuntowi Żołądziowi.

W tym tygodniu, w Krakowie odbyło się pierwsze robocze spotkanie, mające na celu wypracowanie koncepcji rozwiązań, które zostaną wdrożone w aplikacji. Ta mobilna aplikacja będzie wspomagać działania promocyjne samorządu w zakresie turystyki i gospodarki. Uruchomienie aplikacji planowane jest na koniec pierwszego kwartału 2014 r.

UMiG

12 KOMENTARZE

  1. [quote]Innowacyjną aplikację na urządzenia mobilne wdroży w I kwartale 2014 roku krakowska firma "Level 152", która ufundowała nagrodę [/quote]

    czyli wygralismy przetarg to wam ufundujemy nagrodę??

  2. Ty jesteś jakaś popierdółka a nie czytnik. Naucz sie czytać ze zrozumieniem. Nie wiesz co to nagroda? [quote]Mobilna aplikacja dla Gminy – to główna nagroda za udział w konkursie[/quote]

  3. Pamiętacie ostatni sukces Czekalskiego i jego ekipy? Podobna do tej nagroda, za która sam zapłacił. Taka nagroda to zawsze oznaka końca ekipy.

  4. Trzeba być kompletnym ignorantem w biznesie żeby pisac takie bzdury. Firma fundując nagrodę na takim kongresie już zapewniła sobie rozgłos o który jej zapewne chodziło. A teraz jak wykona aplikację będzie się nią chwalić i oferować juz za kasę innym gminom. No ale to chyba za cięzkie rozumowanie dla piszących tutaj :)

  5. # 9 jak masz wróbla do go duś jak się z,e,s,s,r,a to go puść .Mądre przysłowie ale Zygmunt i tak nie wie o co biega i cieszy się jak ……………………..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here