Najlepsi na świecie ! – Choinkowy “Oscar” dla Firmy Biliński

0

Firma Biliński po raz drugi zdobyła prestiżową nagrodę “Factory of the Year” zajmując tym samym pierwsze miejsce na świecie wśród producentów ozdób choinkowych.
Wyroby Firmy Biliński są znane i cenione na wszystkich kontynentach. Nic dziwnego, że po raz drugi Bilińscy zyskali prestiżowy tytuł “Factory of the Year”. – Te nagrodę można porównać do filmowych “Oscarów” będących najbardziej cenioną i najważniejsza nagrodą w przemyśle filmowym. W branży świątecznych dekoracji wyróżnienie przyzawane przez Christophera Radko jest najwyższym osiągnięciem. Ze swojej strony pragnę podziękować wszystkim którzy przyczynili się do tego sukcesu – mówi laureat i twórca wyróżnionej firmy Pan Janusz Biliński.

 

 

Pan Janusz Biliński podczas pracy

Jak czytamy w uzasadnieniu nagrodzona Firma Biliński okazała się niedoścignionym liderem na takich rejonach współpracy jak: aspekty jakości, niezawodność, wiarygodność. Nowodębska wytwórnia charakteryzyje się nieustającymi i znakomitymi praktykami biznesowymi, jednocześnie gwarantującymi , że każda ozdoba dostarcznaa na światowe rynky prezentuje wyśmienite rzemiosło i ręcznie wykonane detale , które są kamieniem węgielnym naszej marki.

 

 

Warto dodać, że w ubiegłym roku Pan Janusz Biliński otworzył pierwsze i jedyne na świecie MUZEUM BOMBKI CHOINKOWEJ w którym prezentuje zbiór unikatowych i niepowatrzalnych kolekcji przedstawiających mode świąteczną różnych krajów na przestrzeni czasów.

 

 

Christopher Radko jest to największy w Świecie zespół producentów, designerów i biznesmenów w branży świątecznych dekoracji. Firma „Biliński” natomiast wybitnie wyróżniła się na tle swojej konkurencji z pośród innych dostawców z Włoch, Tajlandii, Chin, Niemiec, Bułgarii, Rumunii, Ukrainy, Stanów Zjednoczonych, a także rodzimego rynku jakim jest Polska.

choinkowyoskar2014

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY ! ! !

——————————————

ban-www-MM beggwspolnoty

[ads]