NALP: Ostatni tydzień na zgłoszenia

14To ostatni moment by zgłosić swoją drużynę do rozgrywek Nowodębskiej Amatorskiej Ligii Piłkarskiej – Jesień 2010!

Organizatorem NALP-u jest Towarzystwo Kultury Powszechnej RATUSZ. Patronat medialny objął portal InfoNowaDeba, oraz inne lokalne media.

Jeżeli uda się zebrać wystarczającą ilość chętnych rozgrywki ruszą 5 października. Mecze będą odbywały się w każdy wtorek na hali Zespołu Szkół nr 1, zgodnie z przepisami futsalu. W wyjątkowych przypadkach dzień rozgrywek może ulec zmianie (np. ze względu na święta).Czas gry: 2×20 minut.

Kwota wpisowego będzie wynosić nie więcej niż 250zł od drużyny. Wpisowe zostanie przeznaczone na opłatę hali i sędziów, oraz zakup wody mineralnej i nagród. Organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody za I,II i III miejsce dla drużyny oraz indywidualne: \”najlepszy zawodnik\”, \”najlepszy bramkarz\” i \”zawodnik Fair Play”.

Zostanie również uruchomiona specjalna strona internetowa NALPu na której znajdą się: wiadomości dotyczące ligi, składy drużyn, multimedia i inne.
Przed rozpoczęciem ligi odbędzie się spotkanie organizacyjne z przedstawicielami drużyn. O miejscu i dokładnym terminie spotkania zostaną powiadomieni kierownicy zespołów.

Na chwilę obecną swój udział potwierdziło 7 drużyn. Czekamy na potwierdzenie 2 kolejnych. ZGŁOŚ SWOJĄ DRUŻYNĘ!!!


Szczegółowy REGULAMIN oraz FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE znajdziesz
klikając TUTAJ


CZAS ZGŁOSZEŃ MIJA 3 PAŹDZIERNIKA!

14 KOMENTARZE

 1. a gdzie reszta drużyn które zawsze brały udziały w takich turniejach:
  Amator
  Helionet
  Dezamet
  Nova Club
  Pizzeria Nova
  Koniczynki
  Kamieniarze ??

 2. takie ghost town bedziemy miec, jak na filmach amerykanskich. Tylko od czasu do czasu przez miasto przeleci pchana przez wiatr kulka siana.

 3. Powoli RATUSZ w dziedzinie kultury staje się prowadzącym w Nowej Dębie [size=16]brawo , brawo ,brawo [/size].Burmistrzu drży Twoja włdza czas chłopaków przygarnąć bo narobią kłopotów oj narobią .;)

 4. przeca Łostapko to zły je …………… no gdyby to łorganizowoł Łurząd to co inno ……….. wteda by wszytkie zachwaloły jak to je piknie i łodnie ………. a Łostapko -alboli ratuszowe- to złe som oj złe ….. ale jok inne łorganizujom przet wyborami to dobrze je….. Łostapko opamintej si bo juz za wiela gadajom o tej Dymbi a to tys źle…………. pżyjadom jakie z innej wsi i nom gżyby wyzbierojom.

 5. Rozgrywki ruszają we wtorek 5 października. Spotkanie organizacyjne w poniedziałek 4 października. O szczegółach (godzina i miejsce) kierownicy drużyn zostaną poinformowani telefonicznie :)

 6. Informacje z dzisiaj :) :
  Doszły kolejne dwie drużyny obie z Nowej Dęby:
  TURBO BANDA oraz MOLENDY
  (nazwy drużyn mogą jeszcze ulec zmianie).

 7. Całkiem sporo tych drużyn się nazbierało! Czy te same drużyny będą grały w tym samym składzie w kolejnym sezonie?! Może orientujecie się gdzie można kupić dobre [url=http://vileda.strefa.pl/]rękawice[/url] dla bramkarza?!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here