NALP rusza w październiku

8

Jeszcze do niedzieli 3 października 2010 można przesyłać zgłoszenia do Nowodębskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej!

Na chwilę obecną deklaracje udziału w rozgrywkach wyraziło 5 drużyn (zobacz tabele). Jeżeli uda się zebrać wystarczającą ilość chętnych rozgrywki ruszą 5 października. Mecze będą odbywały się w każdy wtorek na hali Zespołu Szkół nr 1, zgodnie z przepisami futsalu. W wyjątkowych przypadkach dzień rozgrywek może ulec zmianie (np. ze względu na święta).Czas gry: 2×20 minut.

Kwota wpisowego będzie wynosić nie więcej niż 250zł od drużyny. Wpisowe zostanie przeznaczone na opłatę hali i sędziów, oraz zakup wody mineralnej i nagród. Organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody za I,II i III miejsce dla drużyny oraz indywidualne: \”najlepszy zawodnik\”,  \”najlepszy bramkarz\” i \”zawodnik Fair Play”.

Zostanie również uruchomiona specjalna strona internetowa NALPu na której znajdą się: wiadomości dotyczące ligi, składy drużyn, multimedia i inne.
Przed rozpoczęciem ligi odbędzie się spotkanie organizacyjne z przedstawicielami drużyn. O miejscu i dokładnym terminie spotkania zostaną powiadomieni kierownicy zespołów.


Szczegółowy REGULAMIN oraz FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE znajdziesz
klikając TUTAJ

TKP RATUSZ

8 KOMENTARZE

 1. a gdzie firma Nora i Józek Nowak !!!!
  Panie Józku już pan piłki nie popiera ?
  A może bida z nędzą ?
  Panie Józku żartowałem,bo znam pana Serce Waleczne do football !!!
  Hej Stal !!!!!

 2. dokłądnie pamietam jeszcze czasy ligi firm i piekne mecze druzyny NORA. eh wszystko sie zmienilo, mpgk juz rzadko gra Helionet , spoldzielnia inwalidow, amator ?

 3. Chyba na [url=http://skuteczne-odchudzanie.tdnet.com.pl/]treningach[/url] było za dużo % bo niektórzy na meczach jacyś niedysponowani :D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here