NALP ruszy 25 stycznia

29

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem runda zimowa Nowodębskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej ruszy już
we wtorek 25 stycznia!

Do tej pory swój udział w rozgrywkach potwierdziły następujące drużyny:

Drużyna DEZAMET zwycięzca rundy jesiennej nie potwierdził swojego udziału w grze. Drużyna RESACO to zespół składający się w części z byłych zawodników FB Design. Aby zapobiec \”ucieczkom\” zespołów do niższej ligi pod inną nazwą organizatorzy zastrzegli, że składy w których gra min. 3 zawodników z rundy jesiennej utrzymują swoją dawną pozycje z rankingu mimo nowej nazwy. Jak widać do udziału w sportowej zabawie włączyły się również drużyny spoza naszej gminy, co nas bardzo cieszy i pokazuje, że rozgrywki futsalu cieszą się dużym zainteresowaniem.

Drużyny można zgłaszać do 18 stycznia. O szczegółach będziemy informować na naszym portalu infonowadeba.pl. Wszelkie informacje na temat NALP można uzyskać pisząc pod adres e-mail: nalp1@wp.pl

Jednocześnie zwracamy się z prośbą o kontakt do wszystkich osób które chcą zaangażować się w organizacje NALP-u. Jednocześnie zachęcamy do sponsorowania rozgrywek ligi. Na życzenie firm i instytucji udostępnimy specjalnie przygotowana ofertę sponsorską.

Zobacz również: Ruszają zapisy do zimowej rundy NALPAby pobrać arkusz zgłoszeniowy kliknij na: Link
Następnie w lewym górnym rogu wybierz: File > Download original.
Jeśli chcesz wydrukować arkusz bez zapisywania użyj skrótu: Ctrl + P

29 KOMENTARZE

 1. Podobno można mieć w drużynie zawodników z ligi! Media-tel pewnie już się szykuje na 'spektakularne' transfery ;D

 2. słoneczko z pod 1 przestań się już podniecać bo jak widać nikt nie załapał i nie kontynuuje twojej zaczepki. Odpowiem ci natomiast ja :

  Tak się składa, że media Tel i Strefa11 to jedyne drużyny które od lat grają we wszystkich turniejach tym samym składem ( zmienić się mogą pojedyncze osoby ) więc te " spektakularne transfery " możesz śmiało kontynuować na PlayStation tylko odrób na poniedziałek lekcje.

 3. :DA FBdiesign nie będzie bo ancyk będzie grał w resaco razem z gettem:D i podobno pan Bilinski się wk….wił i nie będzie sponsorował .

 4. [size=20]Jakie to ma znaczenie gdzie kto gra byle zabawa była przednia, poziom wysoki,ciekawe mecze.A że wygra FBDESIGN to pewne na 99%.Już my się o to postaramy:D[/size]

 5. [b]Zapomnieliście o ustawce..Jak to tak? bez ustawki? Jak nie macie kiboli to poproście znajomych RKL-ów. Oni to zawsze lubią….[/b]

 6. Witam
  Ostatnio zaszło kilka zmian o których chcemy poinformować Zawodników i Sympatyków NALP.

  Mistrz rudny jesiennej potwierdził swój udział w rozgrywkach. Ma on pierwszeństwo gry w 1 lidze, wobec czego drużyna Resaco będzie musiała rozpocząć rozgrywki w 2 lidze. Poniżej tabele:
  [img]http://infonowadeba.pl/images/nalpzimatabwstep8.JPG[/img]
  [img]http://infonowadeba.pl/images/nalpzimatabwstep9.JPG[/img]
  Akces- oznacza, że wyrażono wole gry ale nie potwierdzono udziału drużyny. Przypominamy, że drużyny można zgłaszać jeszcze przez 10 dni.
  Pozdrawiamy

 7. Dezamet zagra :)to bardzo dobra wiadomość .Bez Dezametu poziom byłby dużo niższy .Teraz wszystko zależy od ORGANIZATORÓW postarajcie się bo: będziemy wymagać :dobrej muzyki ,sędziów co najmniej na poziomie "Świątecznego Turnieju Biliego"i miłej atmosfery.Życzę powodzenia ;);):):)

 8. Brus: Sędziowie "u Biliego" jak to napisałeś to byli zawodowi arbitrzy. Jeśli dasz kasę na takich to chyba organizatorzy nie będą mieli nic przeciwko aby sędziowali. A od zawodników czegoś wymagasz? Np. gry fair play, więcej luzu i pokory oraz kultury czy tego już nie bardzo?

 9. Po to są zawody aby młodzi uczyli się od zawodowych graczy .Poziom kultury jest wysoki na Nalpie widać i starszych i dzieci to samo za siebie mówi .Aże ktoś poleci mniej lub bardziej to normale .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here