Grand Prix Polski Juniorów i Młodzików w badmintonie w Warszawie – Wesołej.

0

W Warszawie – Wesołej w obsadzie międzynarodowej z udziałem czołówki zawodniczek i zawodników z Polski oraz z: Białorusi, Ukrainy, Litwy rozegrany został kolejny już w tym sezonie turniej Grand Prix Polski Juniorów i Młodzików w badmintonie. Znowu z bardzo dobrej strony pokazali się w tych zawodach badmintoniści Stali Nowa Dęba, a szczególnie junior, członek kadry Polski juniorów Patryk Kopeć. W grze podwójnej juniorów debel kadrowy Patryk Kopeć (Stal Nowa Dęba) / Bartosz Markiewicz (MLKS Solec Kujawski) wywalczył bardzo dobre drugie miejsce, ulegając w pojedynku finałowym, stojącym na znakomitym poziomie parze numer jeden w chwili obecnej w Polsce w tej  kategorii: Paweł Śmiłowski / Aleksander Jabłoński (UKS Hubal Białystok) 1:2 (14:21;21:17;19:21). W grze mieszanej dobre czwarte miejsce wywalczył mixt: Patryk Kopeć (Stal) / Magdalena Machnik (UKS Orbitek Straszęcin0.

W kategorii młodzików również dobra postawa młodych badmintonistów Stali. W grze mieszanej czwarte miejsce wywalczył mixt: Patryk Michałek (UKS Orbitek Straszęcin) / Beata Mycek (Stal Nowa Dęba), a na miejscu dziewiątym uplasował się mixt Stali: Jakub Suszyński / Zofia Tomczyk. W grze podwójnej młodziczek piąte miejsce wywalczył debel dziewcząt: Beata Mycek (Stal) / Paulina Hankiewicz (ABRM Warszawa), a na miejscu dziewiątym uplasował się debel klubowy Stali: Aleksandra Michalczuk / Zofia Tomczyk. W grze podwójnej młodzików na dziewiątym miejscu uplasował się debel chłopców: Jakub Suszyński (Stal) / Michał Kosztyło (UKS Orbitek Straszęcin).

Na zdjęciach: Patryk Kopeć (Stal Nowa Dęba) i Bartosz Markiewicz (MLKS Solec Kujawski) na drugim stopniu podium w Warszawie