PRZELEJ KREW DLA NIEPODLEGŁEJ !!

12
Pixaby

W ramach obchodów Święta Odzyskania Niepodległości zachęcamy mieszkańców Nowej Dęby i okolicznych miejscowości do włączenia się w akcję krwiodawstwa pod hasłem „PRZELEJ KREW DLA NIEPODLEGŁEJ” organizowaną przez Parafię p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Nowej Dębie oraz Chorągiew Rycerzy Zakonu Św. Jana Pawła II w dniu 13 listopada 2021 r. w godz. od 9:00 do 12:00 w budynku plebanii. 

Każdy kto chciałby podarować najcenniejszy dar i tym samym przyczynić się do uratowania życia bliźniemu poprzez podarowanie krwi będzie mógł to zrobić już za kilka tygodni. Osoby, które chciałyby włączyć się w akcję proszone są o o zgłoszenia na nr tel. 539434615 lub w zakrystii Parafii MBKP przed lub po każdej Mszy Św. 

ZOSTAŃ BOHATEREM !

12 KOMENTARZE

  1. Nie wierzę jak to czytam??? Niech się Klechy wezmą za głoszenie słowa Panskiego i dbanie o stan duchowy swojego stadka a nie akcje ratujące reputację organów polityczno – rządzących! toż to ich główne powołanie – a administratorom zostawmy ich sprawy samorzadowo-gospodarcze!? Zawsze muszą się wtrącać w nie swoje sprawy – ale za to swoje obowiązki składają w ręce polityków rozwalając setki lat pracy poprzedników – obłudnicy i leniuchy!!!

    • Spokojnie, Panie Głuchy i Niewidomy, proszę tylko uważnie obejrzeć plakat. Oddawanie krwi ma miejsce na terenie parafii, przy której działa modlitewna Chorągiew Jana Pawła. Natomiast akcja jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych, bo Kościół jest otwarty dla wszystkich, którzy chcą robić rzeczy pożyteczne dla ludzi żyjących w otoczeniu. Nie ma tu żadnego ataku na świecką przestrzeń publiczną. Kto będzie chciał i mu zdrowie na to pozwala, ten podejdzie na parafię i odda krew. To jest tylko informacja, a nie żadna propaganda czy namowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here