„NIE ZAGĘŚCIŁO SIĘ”. PLANTY ROBIONE OD NOWA

174

To się jeszcze zagęszcza

Jak widać „NIE ZAGĘŚCIŁO SIĘ” i wykonana za 5,5 mlna „rewitalizacja” centrum miasta zaczyna się od nowa:

Planty 11 wrzesnia fot4 Planty 11 wrzesnia 2014 fot3 Planty 11 wrzesnia 2014 fot2 Planty 11 wrzesnia 2014 fot1 Planty 11 wrzesnia 2014 fot 5

nierozumiem

174 KOMENTARZE

 1. Ordonobud & Żołexpol w akcji! Każda rzecz wykonana przez ten duet to ryzyko fuszerki i utraty unijnego dofinansowania. Dla bezpieczeństwa finansowego naszej gminy trzeba tych niekompetentnych ludzi odsunąć od władzy.

 2. A jo to se tak myślę że to je sukces nasego burmistrza bo prokurator uznał że tak jest dobrze. Mi i innym zwolennikom pana burmistrza podoba się takie fachowe wykonanie. Ja to nawet bym tak zostawił takie rozkopane bo w sumie piknie. Dobrze że te stare dęby wycieli i wykarczowali zieleń. Brawo panie burmistrzu Ordon! Tak trzymać!!! Właściwy człowiek na właściwym miejscu!

  • Ja też tak myślę. Planty są zrobione super i jest pięknie. Widać tam fachową rękę burmistrzów Ordona i Żołędzia. To zdejmowanie płyt i układanie ich od nowa, oraz ciapkanie murków to normalna sprawa. Tak się to po prostu robi. Piasek się zagęszcza pod płytką i jest dobrze. Nie znacie się, a Marek Ostapko się czepia i nie ma racji. Zdjęcia są zmanipulowane, a na plantach jest pięknie i zielono, rosną Dęby i jest cień. Ludzie przesiadują tam z radością by napawać się tym pięknym widokiem. Gratuluję pani burmistrzowi wspaniałej inwestycji i tego że zrobił to „po kosztach”. 5,5 mlna za takie cudo to naprawdę okazyjna cena. Prawdziwy gospodarz! Pozdrawiam i całuję :*

  • Zdecydowanie … ! Jest pięknie i w Nowej Dębie naprawdę to widać . Lepszego Burmistrza nie będzie na pewno !!
   A jeśli chodzi o 'grę’ Pana Ostapki , to „NIC NA SIŁĘ ! BEZ POLITYKI NIENAWIŚCI ” (bo tylko tym się może pochwalić ) .

 3. Jeśli „usterki” usuwa ta sama „firma” to polecam dokupić barierek ochronnych i jakieś banery wielkie by miejscowi przeklinali po cichu.
  :))

 4. A tutaj Ostapko sam sobie zaprzecza i pokazuje że ma w d..pie planty tylko uwalić Ordona.
  Sam mówi, że „Gdy w zeszłym roku zaraz po oddaniu tego bubla do użytku mówiłem władzom miasta, że robota jest źle wykonana nie chciano mnie słuchać – przypomina radny Marek Ostapko.”
  Dlaczego zaczął mowić po oddaniu jak wiedział wczesniej? To samo zrobił nad zalewem. Ściema i tyle!

  • Zygmuncie, tzn Arkadiuszu
   Co wiedział wcześniej? Skąd wiedział wcześniej? Oszalałeś już z tego wszystkiego? Od czego jest Ordon, Żołądź i reszta tej ferajny? Za co biorą kasę? Podpisali papiery, że jest dobrze? Wypłacili pieniądze za ten bubel? Dlaczego to zrobili? Gdzie mieli oczy? Co im przysłoniło prawdziwą ocenę? Dlaczego w grudniu 2013 roku i styczniu 2014 roku Ordon bredził, że się piasek przesuwa pod płytką, że radny Marek Ostapko się czepia, a dzisiaj mamy ten armagedon w centrum miasta??? Ordon i Żoładź przy władzy to ryzyko że kolejne inwestycje gminne będą tak wyglądać, i że kolejne dotacje unijne w wyniku ich niekomptencji będą Nowej Dębie zabrane. Za dużo szkód wyrządzają ci dwaj nauczyciele. Może zapłacą teraz za wyrządzone szkody własnymi pieniędzmi??

 5. To co zrobiła firma OrdonbudZolexpol wola o pomstę do nieba, nie mozna zagłosować na takich patafianów bo nie potrafią niczego oprócz pyskowania i kłamania w żywe oczy

 6. Od razu widać ze wpisuje sie tutaj zastępca burmistrza pod różnymi postaciami, żeby wykazać ze to ,Marek Ostapko jest winien fuszerekna plantach, co za tupet trzeba mieć a może juz jakies kłopoty psychiczne? Proponuję przebadać władze i jakoś im pomóc.

  • Słusznie, większego obciachu dla Ordona niż rozbieranie plant o których Ordon mówił ze są dobrze zrobione to nie ma.

 7. Wszystko co mówił Wiesław Ordon okazalo sie kłamstwem, Planty były zle zrobione, odebrane i zapłacone przez burmistrzów. Teraz Zygmunt Zoladz próbuje wciskać ze on nie jest winien, bo on nie widział ze wszystko było źle zrobione. Zoladz nie widział….. I cała jego świta przydupasów z komisji nie widziała.

 8. Ordon jest drugim przypadkiem na Podkarpaciu ( po wójcie Raniżowa) gdzie takie cyrki mają miejsce na gminnych inwestycjach. Niekompetencja urzędników doprowadza nasze miasto do ruiny. Jeśli Ordon nie nauczył się niczego przez 10 lat pracy jako sekretarz i 8 lat jako burmistrz, to już się nie nauczy. Osiągnął szczyt partactwa i musi odejść w niebyt, bo jak słusznie napisane powyżej, stwarza zbyt duże ryzyko, że każda kolejna inwestycja zakończy się tak samo, a środki unijne będą nam przepadać przez nich.

 9. Rozumiem, że wielebny z Dęby wsi, dalej będzie opowiadał że to wspaniały burmistrz. Co z tego, że tracimy przez tego burmistrza dotacje, a kosztowne inwestycje, które dopiero co zostały oddane do użytku rozpadają się. Najważniejsze, że księdza wychowanek Krystianek będzie dyrektorem. Gdzie tu prawda? Gdzie tu sprawiedliwość? Gdzie tu nauczanie Chrystusa? Nigdzie. Warto sobie zadać pytanie: Czy kapłan powinien kupczyć religią? Wydaję mi się, że gdy to robi to nie przemawia już przez niego Duch Święty, lecz szatan. A jeśli swoim faworyzowaniem kogokolwiek wypchnął chociaż jedną owieczkę z Kościoła i oddalił od Pana jest to grzech śmiertelny. Warto by niektórzy księża przypomnieli sobie czego ich uczono na 1 roku seminarium.

 10. Panie Ordon wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd, takiego bałaganu jeszcze nie pamiętam w naszym mieście, pan jest najgorszym nieudacznikiem jaki mógł się przydarzyć temu miasteczku. Niech pan weźmie tego zastępcę i odejdzie zachowując resztki honoru.

  • kazdy ma jakis prekspert ordon robi w debie dobrze tylko stojom nadnim dziwne osoby karzdy krytykuje nierup tego nierup tamtego ale jak zrobi dobrze staje ostapko i niszczy calom placy

  • Komu robi dobrze? Chyba Żołędziowi i tym wszystkim „uczciwy wykonawcom” oraz Żołędziowi. Centrum miasta rozwalone. Z zalewem będzie to samo bo Marszałek nie wypłaci dotacji bo Ordon zapłacił za materiały których nie wbudowano. Dobrze że za dom chłopa się nikt nie zabrał bo tam musi być ten sam schemat. Ordon i Żołądź to ryzyko że Dęba będzie tracić kolejne dotacje.

  • Ja z kolei nie pamiętam aby ktokolwiek zrobił w Dębie niż za kadencji Pana Ordona.Oprócz plant zmieniło sie wszystko tzn przystanek pks i pkp,zalew,planty,dom kultury itd..i nikt tego teraz nie widzi.Szkoda mi tylko Pana Burmistrza bo daje się wciagać w jakieś dziwne rozgrywki jakiegoś karierowicza Ostapki?Ciekawa jestem co on zrobi dla Dęby jak dopcha się do władzy bo niestety tak na pewno będzie i sama nieomieszkam patrzeć mu na ręce tak samo jak on teraz to robi.Szkoda tylko Pana Ordona..

  • Zrobił dobrze? Chyba sobie, Żołędziowi i tym co zbili majątki swojego życia na tych spartolonych inwestycjach. Co to za sztuka wziąć kredyt i wydać kasę? Żanda! Sztuka to wydać te pieniądze MĄDRZE czyli tak by pieniądz robił pieniądz. Tymczasem Ordon generuje tylko straty. To jeden z nielicznych burmistrzów w Polsce który w wyniku własnej niekompetencji traci unijne pieniądze. Za chwilę odbiorą dotacje za zalew. Pozostawienie Ordona u władzy to ryzyko że kolejne inwestycje będą zniszczone, pieniądze zmarnowane, a kase do unijną zamiast pozyskiwać będziemy musieli zwracać.

  • Rafalala, samo hasło że „musi sie zagęścić” to przecież wymysł chorego umysłu Ordona. Bredia jakich mało.

 11. Szkoda nawet komentować to dziadostwo. Większość nauczycieli nie nadaje się do uczenia, a co dopiero do rzadzenia i dysponowania dużym i pieniedzmi. Ten kto obejmie urzad po tych belfrach wpakuje się w niezly pasztet. Trzeba bedzie splacic te miliony a w dodatku pewnie wyskocza niejedne kwiatki i szambo się rozleje po calym miescie tak samo jak to w lasku kolo szpitala. Syf i lis po prostu.

  • A dlaczego wykonawca nie naprawia tego ordonowego gnoju które Żołądź odebrał rok temu? Może dlatego ze Żołądź odebrał i zapłacił co do grosza za te fuszere??? Ordon kłamał w radiu że wszystko jest dobrze tylko opozycja niedobra szuka usterek. Co teraz powie? Coś mi się wydaje że bedzie kłamał znowu.

 12. A Pan Anonim aktualnie uczęszcza do podstawówki czy skończył zawodówkę? (Oczywiście nie mam nic do zawodówki, bo zdarzają się ludzie mądrzejsi po zawodówce niż Ci z technikum czy liceum). Ale na takim poziomie jakim Pan reprezentuje, wnioskuję, że niewiele może Pan wiedzieć na ten temat. Co do „pana ordona”, aż żal cokolwiek pisać. Nieudacznik jakich mało, chyba nikomu innemu nie udało się tak zadłużyć naszego miasteczka jak temu osobnikowi o niskim poziomie inteligencji. Jeszcze jakby te zadłużenia dobrze zaowocowały, nic bym na to nie powiedział, ale każda inwestycja jest spartaczona. Nie wiem w ogóle jak można ludziom wciskać kit, że wszystko jest dobrze. W dodatku jakby tego było mało za nasze podatki opłaca sobie występy w TV i radiu. Takich ludzi powinno się wsadzać do więzienia, za marnowanie państwowych pieniędzy i za szpecenie miasta.

 13. TO CO POKAZUJE OSTAPKO TO TYLKO JEGO GŁUPOTA. CAŁA BUDOWA ZOSTAŁA WYKONANA TAK JAK ZAPROJEKTOWAŁ PROJEKTANT A TO ŻE ON SIĘPOMYLIŁ TO NIKT NIE WIDZI PO DRUGIE WYMIANA STABILIZACJI IDZIE NA KOSZT WYKONAWCY A NIE GMINY W RAMACH GWARANCJI SZKODA TOTALNEJ GŁUPOTY OSTAPKI

  • czyli ordon kłamał mówiąc że się „zagęszcza” i wszystko jest dobrze? to, że inwestycja nie jest zgodna z projektem potwierdził rzeczoznawca budowlany i urząd marszałkowski. głupota to twoja mocna strona.

  • @znawca
   Idąc Twym tokiem rozumowania -Kowal zawinił -powiesili Cygana.Tak?@wesoło mi napisał,że inna firma robi porządek z „wymianą stabilizacji”(Kto takie koszmarki słowne wymyśla?)
   Robota była spier*dolona i tyle – po co brnąć? Dziwne,że w ramach reklamacji wykonuję inna firma..

  • ooo ciekawe …. czyli twierdzisz „PRACOFNIKU” że w projekcie mUrki som krzywe…. aż mie ciekawi wizia projektanta co miał na myśli projektując krzywe mUrki :D

 14. PRACUJE NA PLANTACH JAK OSTAPKO ZACZOŁ ROBIĆ TE IDIOTYCZNE ZDJĘCIA POWIEDZIAŁEM ŻE DZWONIE NA POLICJE, A ON POWIEDZIAŁ „ŻEBYM POWIEDZIAŁ ŻE TO OSTAPKO ROBI ZDJĘCIA” NASÓWA MI SIĘ TYLKO JEDNA MYŚL ŻE POLICJA JEST SKORUMPOWANA PRZEZ OSTAPKĘ SKORO JEST TAKI ODWAŻNY. ŻYCZĘ NOWODĘBIANOM POWODZENIA!

  • Jesteś śmieszny. Pracujesz w miejscu publicznym, więc zdjęcia ma prawo robić każdy. Gdyby ujawnił twój wizerunek, to wtedy możesz sobie krzyczeć. Jak nie widać twojej twarzy to wszystko jest zgodnie z prawem. Każdy może przyjść z kamerą i nagrywać to jak pracujesz. Wiadomo, że ci to nie odpowiada, ale nic nie możesz zrobić.

  • a może nie chciało mu się czekać aż przyjedzie policja więc się po prostu przedstawił, żebyś mógł powiedzieć policji kto legalnie fotografował bajzel na plantach. z oskarżeń nowodębskiej policji o korupcję powinieneś się wytłumaczyć i mam nadzieję, że nowodębska policja będzie broniła swojego dobrego imienia.

  • Ale jesteś naiwny.Toż to on tylko na to czekał abyś zadzwonił na policję.Nic byś nie zyskał gdyż miał do tego pełne prawo.Zyskałby natomiast on , traktując ewentualną interwencję policji jako kolejny atak na jego osobę ze strony burmistrza. Szczucie stało się specjalnością radnego M.Ostapko.Radny ten zamienił rywalizację we wrogość, a krytykę w pogardę .Wykorzystał powszechność szczucia jako sposobu na publiczne istnienie.
   Nie krzycz,słyszymy Twoje wrzaski aż zanadto.Nie rzucaj bezpodstawnych oskarżeń w stosunku do policji jeżeli nie masz niezbitych dowodów korupcji, możesz słono za to zapłacić.

  • Dobrze ci Ostapko powiedział, przecież może robić zdjęcia, poza tym jest w miejscu publicznym. A ty dzwoniąc na 997 wzywałbyś bezpodstawnie policję. Dlaczego nie chciałeś zadzwonić na Straż Miejską ????? I nie pisz że policja jest skorumpowana przez Ostapkę bo wypisujesz w tym momencie herezje. Co mogę ci powiedzieć skup się na swojej pracy, a nie na Ostapce robiącym zdjęcia. Będzie z tego większy pożytek.

  • nie robił tobie tylko tym rozwalonym plantom. jeśli nawet gdzieś jesteś na tych zdjęciach to z daleka i z zamazaną twarzą. uwierz mi, że nikt się nie skupia na Tobie bo nie jesteś pępkiem świata. Każdy patrzy na ten rozgardiasz. Z całym szacunkiem do Ciebie jako człowieka i twojej pracy, ale jesteś tylko tłem na tym zdjęciach na które nikt nie zwraca uwagi, bo nie o Ciebie chodzi, lecz o to co się dzieje w centrum naszego miasta.

 15. Panie Marku. Proszę nie brać do serca tych pustych, nic nie znaczących „krytykantów”. Gdyby nie pana działania wszystko byłoby cudownie zrobione, bez poprawek, wstęgi przecięte, w gazetkach ach! och!. Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki za odwagę i brak konformizmu, jakim niestety ja się odznaczam. Żeby tak więcej takich Marków.

  • M.Ostapko będzie z Ratuszem rządził,będziesz na niego głosował,da Ci wszystko,będziesz szczęśliwym człowiekiem.Na koniec pójdziesz z M.Ostapko do nieba.

 16. Do anonima
  burmiszczem ruwno,dziatku, wypatku,szczgoś
  TY JUZ LEPIEJ NIE ZABIERAJ GŁOSU,BO JAK MAMY TAKICH WYBORCÓW,TO NA NIKOGO MĄDREGO NIE ZAGŁOSUJĄ

 17. Już się czytać nie chce tego ciągłego najeżdżania na obecnego p. burmistrza. Co by nie zrobił zawsze jest źle. Ciekawe, jak będzie wyglądała obecna strona infonowadeba jak wybory wygrają ludzie związani z tym,który ją teraz prowadzi. Czy też tak będzie na siebie „nadawać”? Chyba strona przestanie istnieć. Co myślicie? Napiszcie.

  • Spieprzyli inwestycje czy nie? Rozpierdzielaja planty od nowa czy nie? Też mi przykro że Ordon narobił takiego syfu w moim mieście. Nie wolno na niego więcej głosować za te stracone dotacje i zawalone inwestycje. Popis niekompetencji.

  • @Ktoś – zwróć uwagę,że taka rola opozycji i zwróć uwagę również na to ,że jak jest coś spieprzone to dla higieny- winno się informować mieszkańców. To jest zależne od formatu człowieka.

  • Dlaczego na info……. nie ma informacji o dobrych inwestycjach dla miasta i gminy. Aż się rzygać chce jak sie to czyta.

  • Bo wszystkie spieprzone ale nie wszystkie sprawdzone. Założe sie ze jakby ktoś sprawdził dom kultury to by się okazało że tam też dokonali podmianek.

 18. Moim zdaniem wypada zrobić z tym jadowitym „tabloidowo-ratuszowym” portalem to co zrobił wcześniej pan G- zamknąl pewnemu panu usta na jakiś czas, lub to co zrobił mec. Giertych z tabloidem „Wprost”.
  Ten portal przypomina mi „Trybunę Ludu”która to w podobny sposób szkalowała zachód a teraz bierzemy z niego przykład i dotacje.
  Towarzysze weźcie coś na opamiętanie, bo kto mieczem wojuje od miecza ginie.

  • Idz pomóż zdzierać płyty z betonplatzu zamiast gadać pierdoły. Powyżej masz wypowiedi wójta Ordona który łgał w żywe oczy że jest OK i fotki z dzisiejszej rozbiórki plant. Wszystko to dzieje się na naszych oczach więc skończ ordonowcu pitolić.

 19. ordon pseudo burmistrz jak zwykle nic sie nie stalo nastepny przetarg i do przodu najwazniejsze ze nie ma tylow bo nie zjego kasy brawo wiesiu.

 20. Czy ktoś już wie kiedy będzie uroczyste otwarcie nowych plant? Bo myślę, że pan burmistrz Wiesław Ordon i jego niestrudzony zastępca dokonają uroczystego wciągnięcia flagi na na maszt, przecięcia wstęgi i przemówią równie uroczyście do licznie przybyłych na to wydarzenie mieszkańców.

  • No właśnie. Będzie jakaś akademia lub WIECZORNICA tudzież MONTAŻ SŁOWNO-MUZYCZNY na otwarcie nowych plant? Panowie burmistrz Wiesław Ordon i starosta Jerzy Sudoł powinni, tak jak rok temu dokonać uroczystego oddania placu do użytku. Jako niezawodna miłośniczka władzy (każdej! od ludowej po aktualnie rządzące) przyjdę i będę robiła tło. Całuski :*

  • A tak przy okazji, to co się z nimi stało, był może jakiś przetarg czy coś? Może ktoś z Państwa wie coś więcej na ten temat. Były przecież tak piękne o zdrowe.

 21. Wiechu! Kiedy jakiś festyn na otwarcie nowych plant? Ty to jesteś GOSPODARZ! Dzięki twojemu geniuszowi planty są robione 3 raz w tym 2 razy za twojej kadencji i to w odstępie 1 roku. Jesteś the beściak! Ciekawe ile dotacji zabiorą Nowej Dębie za bajzel w dokumentacji zalewu? Przez umysłową impotencję (TWOJĄ I TWOJEGO ZASTĘPCY) Nowa Dęba traci mnóstwo pieniędzy i co jest ewenementem w skali Polski UNIJNE DOTACJE! Gminy w Polsce pozyskują kasę z Unii. Za twojej kadencji Nowa Dęba oddaje pieniądze do Unii. Jesteś the beściak!

  • Jeszcze nikt przed Ordonem i Żołedziem w Nowej Debie nie robił każdej budowy dwa razy… Planty są robione drugi raz a zalew juz był robiony drugi raz . To są jakies głupki czy jak?

 22. Ehhh, gdy stoisz na plantach i chcesz sobie zrobić zdjęcie …
  Z oddali słychać głos biegnącego w Twoją stronę z młotem pneumatycznym pracownika budowy krzyczącym do Ciebie „Dzwonię na Policję!”. Hahahah ;p Tak w ogóle to jest jakiś pracownik z Nowej Dęby na plantach? Hmmm …

  • Bo to miasto przyjazne turystom! Zwłaszcza takim z innych miast co mają firmy budowlane, wygrywają tu przetargi u burmistrza Ordona a następnie mają swoje eldorado robiąc co chcą, oszukując i wystawiając faktury na miliony. Tak się robi majątki kosztem nowodębskiego podatnika. A Zygmunt Żołądź na koniec powie „JA NIE WIEM JAK TO SIĘ STAŁO, ŻE NIE WIDZIAŁEM KRZYWYCH MURKÓW”

  • Cofnij się pamięcią o 12-19 lat czyli jak zaczęłaś jarzyć o co chodzi jak już zaczęłaś chodzić i przypomnij nam wszystkim o inwestycjach i pięknie ówczesnej Nowej Dęby.

  • To nie jest tylko niechęć, to jest prostactwo prymitywnego nauczyciela z Tarnowskiej Woli który niewiele w życiu widział, niewiele się nauczył i nagle znalazł się na stanowisku które go przerosło. Do tego dochodzi fatalny zastepca niejaki Żołądź drugi nauczyciel z bożej łaski.

  • no to ci VW przypominam, ze Deba byla o wiele ladniesze kiedys, przynajmniej na ulicach rosly deby, a teraz potracil tyle pieniedzy na te durne laweczki, gdzie nikt nie bedzie nigdy siedzial i wycial deby. Jak zachcialo mu sie placu-rynku to mogl sobie poszukac miejsca na piaskach albo za Rzeszowska i zbudowac tam nawet ratusz; jego urzednicy niezle by wowczas kleli za kazdym razem jakby musieli przechodzic Rzeszowska, na ktorej nie ma swiatel.

 23. A jak to może być dobrze wykonane jak pracownicy każdy wolny czas (oczywiście w czasie pracy) nawet operator koparki delektowali sie piwem w pobliskiej pizzerii!

 24. Od teraz na każdą fuszerkę i poprawianą robotę trzeba odpowiadać że się NIE ZAGĘŚCIŁO. :) Ty jednak Ordon jak na ironię do historii przejdziesz.

 25. Dość już tych kłamstw Ostapki, proszę państwa zdjęcia w artykule są specjalnie spreparowane, a być może wykonane gdzie indziej (nawet w innym mieście). Mówiłem i miałem rację że p. Ostapko będzie kandydował na burmistrza i tak się stało. Chcąc pozbawić nas władzy posuwa się do upubliczniania niewielkich niedoróbek, które łatwo można usunąć po rozebraniu i ponownym wybudowaniu danego obiektu. Jak znam pana Ostapko, teraz się przyczepi do Domu Kultury, i powie że to my jesteśmy winni że trzeba go częściowo remontować na nowo. A kto straci na ponownym remoncie Domu Kultury? Społeczeństwo straci. Apeluję do p. Ostapki aby zaniechał walki politycznej. Dla dobra unijnych dotacji i spokoju społecznego, niech Pan Ordon pozostanie burmistrzem, a Ostapko mieszkańcem miasta. Tylko spokojnym. Wasz Z.

  • Ostapko się myli bo urzędujący burmistrz teraz poszedł po rozum do Głowy tj. p.Żołędzia i uradzili,że wycinka drzew na plantach była nie/do/końca dobrym pomysłem,więc postanowili przesadzać granitowe płyty aby zagęścić przyrodę;)

 26. To co robi Żołexpol teraz na plantach, jest kolejnym machlojarskim wybiegiem.

  PONIEWAŻ NALEŻY WYMIENIĆ MATERIAŁ NA GRANIT ZGODNY ZE SPECYFIKACJĄ W PROJEKCIE, A NIE TEN SAM BADZIEW ( KAMIEŃ DO LICOWANIA ŚCIAN ) KŁAŚĆ NA ZIEMIĘ.

  Nieszczęście w nieszczęściul

  • @ Janecki, burmistrza, naszego poczciwego burmistrza popiera skorumpowana, złodziejska platforma.Przenigdy, przenigdy w to nie uwierzę. Nasz burmistrz kochany mie może miec nic wspólnego z ta bandą.

 27. Ja to widzę inaczej, tu jest walka o władze, a nie o dobro miasta. Nic nie mam do Pana burmistrza. Moim zdaniem jest bardzo dobrym, doświadczonym, i rozsądnym gospodarzem.Może być tak że wybierzemy kogoś młodego, może pięknego, ale niedoświadczonego.Każdy w życiu popełnia błędy, lecz nie każdy się chce do nich przyznać.Myślę o tych bardzo mocno krytykujących, niech spojrzą bardziej krytycznie na siebie, i niech znajdą belkę w swoim oku, i niech nie szukają dziury w całym.

  • Skoro Wiesław Ordon jest rozsądny i doświadczony, to dlaczego po takich wpadkach ktore kosztują gminę miliony nadal walczy o władze? Powinien juz zrozumieć ze nie umie zarządzać niczym większym niż własne podwórko w Tarnowskiej Woli i pójść do spokojnej pracy. Skąd taka szaleńcza walka o władzę u takiego spokojnego człowieka? Po trupach do celu? Czy może Żołądź jest tym sprawcą całego zła w urzędzie i boi sie przegrać żeby ktoś nie znalazł dokumentów? Ciekawa sprawa.

 28. Nieładnie tak wywalać posty które nie wielbią ślepo ratusikowych oj nieładnie , toć to Rosją pachnie !!! choć miłościwie nam tu piszący stamtąd właśnie przypełz wraz z armią czerwoną …a tereaz w PiS-ie siedzi , ironia losu

  • Ostapko nie siedzi w PiS-ie ale PiS go popiera na burmistrza to różnica. Zreszta nie tylko PIS, bo chyba jeszcze KNP. Tak samo jak Ordon nie jest w Platformie ale Platforma popiera Ordona na burmistrza.

 29. Dawniej na plantach było pięknie zielono, latem dużo cienia.
  A teraz to pustynia betonowa z dziadowskimi płytami i pękającymi murkami.
  Ordon z Żołędziem są sprawcami takiego badziewia.

  • Dęby zostały wycięte w pień.Przecież to chwasty były i tyle lat tubylcy tego chwasta (dąb} się wolno, majestatycznie wstydzili,że barbarzyńca przylazł i zrealizował ich marzenie.

 30. Ignorancja naszej władzy sięga meritum tego starego dowcipu: „Przychodzi baba do lekarza – Ooo dawno Pani u mnie nie było… – A bo byłam chora.”

 31. Ludzie a czy Wy wiecie gdyby to był Ostapko burmistrzem to nikt by tego drugi raz nie poprawiał… pozatym tania firma nie znaczy dobra ,był przetarg i wygrał ten co dał najnizszą kwotę , a co za tym idzie ? jeżeli ma być tanio to nie może być idealnie coś kosztem czegoś ,oszczędzili na materiałach i po sprawie… jeszcze jedno jestem ciekawy gdzie był wtedy kierownik budowy czy jakiś inżynier do kontroli jak to robią

 32. Jestem ciekaw czy Ordon otrzyma 14 pensję, bo takie ma zamiar rozdac figurant Komorowski co by zmotywować elektorat urzędniczo-lekarsko-prawniczy na glosowanie na PO.

  • No powinien dostać jeszcze 10000, bo pięknie robi Planty nawet juz drugi raz!!! Należy mu się ! I Zołendziowi też dać bo jest fachowiec!

 33. Planty zostały zyjebane po całości i ktoś powinien za to beknąc jakiś urzędnik czy inzynier który to odebrał, to jak to nie wiadomo kto ????????????????

 34. W większości bardzo chamskie i prostackie są te wypowiedzi!!!! Kiedyś Nowa Dęba była jedną wielką rodziną.Burmistrz Ordon i jego zastępca Żołądź bardzo dużo zrobili dla naszego miasta!!!!Planty wyglądają pięknie!!!!Mały Lasek też .Ludzie to nie jest wieś tylko miasto.!!!!!Nie czepiajcie się tylko podziękujcie!!!!Ostapko już za dużo narozrabiał i dziwię się,że tak się zachowuje.Myślałam,że to jest prawy nowodębianin,pomyliłam się!!!!Ojciec jego był dobrym człowiekiem ale on to przesadził!!!!Chłopie co Ty wyprawiasz!!!!Jesteś łatwowierny!!!Nie chcę wszystkiego pisać tak bez ogródek,ale na burmistrza to Ty wcale się nie nadajesz!!!!!!Ten facet co Cię sponsoruje to też się nie nadaje do władz naszego miasta!!!Ludzie aż wstyd czytać to co piszecie.Zwierzęta jak by umiały pisać to mądrzej by napisały!!!!Myślę,że nasze społeczeństwo całkowicie się nie zatraci i doceni pracę naszego burmistrza i zastępcy!!!Oni posiadają kulturą a Wy nie!!!!

  • Za to twoja wypowiedź jest pełna kultury. Burmistrz Ordon i Żołądź najwięcej zrobili dla siebie i swoich portfeli. Wstyd patrzeć na to co tych dwóch kiepskich nauczycieli wyprawia i jak niszczy nasze miasto. Narobili długów, stracili dotacje unijne i mnóstwo pieniędzy. Gdyby nie Marek Ostapko na którego tak chamsko plujesz to by te przekręty nie wyszły na światło dzienne. Weź tabletki i idź spać. Sztucznej szczęki nie zapomnij wrzucić do szklanki.

  • Ty mieszkanko Nowej Dęby, coś mi sie wydaje ze masz czarne wąsy, wiec napij sie herbaty na uspokojenie i zrozum ze wasze przekręty i tak wyjdą.

  • sylwex ze tylko pluje to jest nawet wmiare kulturalnie bo powiem ci ze ja sikam i uwierz ze moje siki bardzo ale to bardzo smierdza

 35. Wierzę,że wszystko będzie naprawione.Zalew też wygląda pięknie!!!!Nikt nie wspomina o tym,że wandale też są!!!

  • Ordon nie chciał robić zalewu. Przypomnij sobie jakie były walki o to by go zmusić do zainteresowania się tematem. I ratuszowi się udało. Nad zalewem jest ładnie i ma być! Po to wydano 2 miliony złotych. Ale tych dwóch nauczycieli (Ordon i Żołądź) narobili syfu w papierach i zaraz stracimy przez nich kolejną unijną dotację. Niech oddają ze swoich. Dlaczego mieszkańcy mają płacić za błędy tych niekompetentnych kiepskich nauczycieli?

  • Mieszkanko Nowej Dęby, jak to nikt nie wspomina ze są wandale, wspomina o tym cały czas Zygmunt Żoladz, żebyśmy myśleli ze to wandale zniszczyli zalew i Planty, a nie on sam. Szanowna Mieszkanko Nowej Dęby, ponieważ jesteś we władzach Nowej Dęby muszę Ci powiedzieć ze sie nie nadajesz, narobiliscie bajzlu a Marek Ostapko pokazał wasze umiejętności, dlatego go nienawidzicie. O wynik wyborów niech sie Szanowna Mieszkanka nie martwi, bedą dla was tragiczne.

 36. Ordon i Żołądź kolejny raz udowodnili, że nie nadają się do rządzenia. Nie mają ani wiedzy, ani doświadczenia, a przez 8 lat posiadania władzy niczego się nie nauczyli. Należą do nielicznych wójtów, burmistrzów, prezydentów miast – którzy muszą zwracać unijne dotacje. Panie Ordon i Żołądź: Oddajcie teraz ze swojej prywatnej kasy to co przez was Nowa Dęba straciła. W przeciwnym razie pokażecie, że nie macie honoru.

 37. Deba ma? czy nie ma plan zagospodarowania, te planty, zalew i maly lasek to bylo wszystko wciagniete w ostatniej chwili, bo byly pieniadze z UE do wydania czy to bylo zaplanowane juz dawno? Czemu wycinal deby, nie wiedza wladze miasta ile takie jedno drzewo w miescie kosztuje? Wlasnie najpierw powinien byc plan, ktory w pierwszej kolejnosci chronilby zielen miejska. Za te pieniadze, co wydal mogl poszukac miejsce i zaczac budowe nowego centrum. No ale widac, ze nawet przy takim strumieniu pieniedzy z Uni jak nie ma wlasciwych ludzi na stanowiskach to sie nic nie uda.

  • @psycholog
   Nic nie rozumiem z Twego posta..
   Ognisko kojarzy się z – drewnem płonącym,kiełbachy na patykach,ziemniaki w popiele.. ew.dla dzieciaczków gdy przedszkola było brak..
   ZAKAZ KOMENTOWANIA – bardzo źle się kojarzy,oj źle..
   I jeszcze z Ogniskiem Choroby – czyli Ty.
   Możesz napisać to po polsku w czym rzecz?

 38. ciekawa jestem co nowe wybory wniosa dla rodzin bo jak do tej pory wszystko kreci sie wokol plant i zalewu a o nas cisza niech nowy burmistrz wezmie przyklad z mastalerza gdzie ta polityka prorodzinna gdzie !!!

  • Normalna rodzina sobie sama poradzi tylko patologicznym i nieudacznikom trzeba ciągle pomagać tj. dawać do przeżerania nasze podatki.

  • @WW,jaka jest wg.Ciebie „normalna rodzina”
   Ileż Ty podatków odprowadzasz,ile odpisujesz od dochodu,jak lawirujesz że śmiesz …kupo gardzić tymi którym nie wyszło.Patologia to nie tylko alkohol,używki itp.A może oni uczciwie,w przeciwieństwie do Ciebie płacili podatki,składki zusowskie,zdrowotne,dochodowe,obrotowe,itp,itd.Fiskus ich wykończył,Ty …….resztę proszę dopisać sobie samemu.

 39. Planty to temat zastępczy jednego durnia któremu chęć zdobycia władzy przysłoniła realne myślenie i utratę wzroku na to co zostało wykonane przez obecnego burmistrza i radę miasta dla dobra mieszkańców miasta i gminy.temu choremu człowiekowi na władzę należy tylko współczuć.

  • @psycholog
   Raz jeszcze powtórzę – Taki jest zasr.ny ich obowiązek!
   KORZYSTAJĄ NA TYM OBYWATELE!
   Moim zdaniem p.Ostapko słusznie,że Dziadostwa na Plantach,trąbieniu o kanalizie w mieście i kilku innych rzeczach zxrobił szum- bo przecież – było doskonale wykonane!A nie jest niestety.Kasy z € szkoda i tyle.
   Jak tego @psycholog nie jesteś wstanie pojąć to sorry – idź do psychiatry.

  • Szlag mnie najjaśniejszy trafia, scyzoryk w kieszeni otwiera a koparą szoruję po dywanie jak po pracy sprawdzam godzinę, odpalam fifi rifi, włączam Internety a tam na stronie głównej portalu infonowadeba trafiam na idiotę @haleegovski (wklepałam na klawiaturę bardziej niecenzuralne słowo, trzy razy zmieniałam lecz nie chciałem ranić uszu M.Ostapko i spółki)i ciągle to samo,hołdy wiernopoddańcze.A ebałWas pies,krokodył ,ewentualnie Rafalala.

  • @któś
   M.O jest Złodziejem,GłUpkiem łasy na splendor i świnia!
   Pasuje? Mam czekać na pochwałę?
   Czytałeś chłopaku kiedyś „Idiota” Dostojewskiego?
   Raczej nie.
   Daruj sobie,mamy odmienne opinie i tyle.

  • @któś
   Nie ma jak „cóś” zasugerować ot tak „miłością bliźniego” po katolicku :) Jestem HETERO.
   Taniec jest Ok. Naucz się POLONEZA.

  • @któś
   Zastanawia mnie Twoja znajomość perspektywy..
   TGB ex- wojewódzkie miasto z zapleczem vs. N.D..
   Chodzi aby,brutalnie mówiąc udoić środki z U.E. aby trzymać fason bo karty mamy @!*&!@!!. No przerabiają kasę,klase „nauczyciele” na powtórne zaliczenie..
   Jedyne „Dobra” które ma N.D.- to jest Poligon,a i pewne to zostanie spier.olone..

 40. Jeśli jesteś tępo myślący lub rżniesz głupa to pytam co ma znaczyć informacja na tym portalu Ognisko pożegnalne zaprasza – Ostapko i Towarzystwo Ratusz.ZAKAZ KOMENTOWANIA !!!!!!!!!!! A DLACZEGO TU NIE MOŻNA KOMENTOWAĆ???????????

  • Uprzejmie p.Marku+Ratusz donoszę o pozyskanym info od „TW”, że rządzący burmistrze przeprowadzą (18-czwartek) akcję dywersyjną na zgromadzonych kiełbasianych suwaków.Już trwa mobilizacja wśród hord zalewowych komarów będących na usługach dębowsiowych radnych i proboszcza z tego dystryktu.

  • To celowo wybrane miejsce żeby wskazać winnych za brak odkomarzania a gdy ich nie będzie to oczywisty sukces organizatorów.

 41. a wy dalej sie zrecie a wiecie co wogolne oni zaproponuja nam po wyborach nie ma mieszkan widokow na prace Nowa deba sie wyludnia mlodziesz po szkolach nie ma tu zadnych perspektyw rodzice utrzymuja ich tu nalezaloby cos zrobic bo za chwile Nowa Deba bedzie miastem ludzi starych i nie bedzie komu utrzymywac tych darmozjadow

 42. tematem powinna byc nasza przyszlosc a nie komary glodni wladzy i tak sie nad zalewem pokaza niech ikomary cos maja z tej imprezy maja komar tez jesc i pic musi

 43. Głupota ludzi nie zna granic. Jeden coś zbudował a drugi baranek mu zarzuca po to tylko by zająć jego stanowisko. Jak jest coś źle to się po prostu poprawia – zwykła rzecz. Reasumując – ciemnota niektórych nie zna granic :).

  A z innej beczki: to czy wolno tak zorganizować spotkanie seniorów z publicznych pieniędzy i zbierać podpisy do wyborów samorządowych ? Nie kłóci się to z prawem ?

 44. Czy ktoś zwrócił uwagę ile płytek świadomie połamała ta firma, która robi przebudowę. Może ostapko to zobaczy ? A czy panie nie będą łamać szpilek na robionych szczelinach ? A jak tam wyszło ognisko i darme żarcie dla ludu ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here