Niebezpieczne psy na Porębach

9

Mieszkańcy Porąb Dębskich informują o niebezpiecznych psach grasujących w okolicy. Do tej pory na ulicy Sygnałowej zagryzły one innego, domowego psa, a wczoraj dotkliwie pogryzły pieska na ulicy Działowej. Są to dwa duże psy przypominające owczarki niemieckie.  Prosimy nie robić im krzywdy i nie łapać ich na własną rękę. Jeżeli ktoś je zobaczy proszony jest o kontakt ze Strażą Miejską została poinformowana o sytuacji. Podajemy kontakt:  numer alarmowy 986 lub 15 846 4240, 15 846 2671 w. 113 i 114, 609 222 292 , e-mailsm@nowadeba.pl. Godziny pracy Straży: od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 do 23:00 oraz w sobotę od 23:00 do 7:00 w niedzielę.

Na zdjęciu tytułowym jeden z piesków.

9 KOMENTARZE

 1. Podobno dzwonia do ludzi niby z orange-a ze za darmo wymeiniaja telefony. Zwłaszcza do starszych osób.
  2 – informacje potiwerdzone ze dzwonili.
  UWAŻAĆ i ostrzec znajomych
  Prawdopodobnei jacys podrabiancy firm telekomunikacyjnych Nic nie podpisywac ( bardzo niekorzystne umowy) . Prawdopodobnie tylko sie podają za pracowników orange-a
  Proszę ostrzec swoich rodziców i dziadków !!!!!

  • Tak Dwóch Panów z Firmy TELEFONIA POLSKA wymiana telefonu jest to jednoznaczna z zmianą operatora. Po zapytaniu się czy reprezentują firmę ORANGE dostajemy wymijająca odpowiedz że reprezentują wiele firm telefonicznych. Dzwoniąc na infolinię firmy ORANGE otrzymałem odpowiedz że firma nie wymienia telefonów i nie wysyła żadnych osób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here