Nominacja do kadry Polski juniorów

2

Kolejna radosna wiadomość dotarła do Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Nowa Dęba z centrali Polskiego Związku Badmintona w Warszawie.

Po trójce młodzików, czwarty badmintonista z Nowej Dęby 17 – letni Patryk Kopeć, tym razem junior młodszy (aktualny srebrny medalista w grze podwójnej juniorów młodszych i brązowy medalista w grze mieszanej juniorów młodszych na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży – Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Białymstoku), otrzymał powołanie do Kadry Polski Juniorów U – 17 i 19 oraz na dwa zgrupowania tej kadry, które odbędą się
w dniach: 11 – 18.08.2015r. w Giżycku oraz w dniach: 22 – 30.08.2015r. w Białymstoku.

To kolejne duże wyróżnienie dla badmintonistów z Nowej Dęby oraz docenienie nowodębskiej myśli szkoleniowej.

To historyczna chwila dla sekcji badmintona Stali Nowa Dęba, ponieważ jeszcze nigdy aż tylu badmintonistów (2 zawodniczki i 2 zawodników) nie otrzymało w jednym sezonie tylu nominacji do kadry Polski.
To zasłużone docenienie wyników sportowych badmintonistów Stali Nowa Dęba, jakie osiągnęli na kortach całej Polski w minionym sezonie rozgrywkowym ze strony polskiej badmintonowej centrali.

unnamed (32)

Na zdjęciu aktualny wicemistrz Polski juniorów młodszych w deblu i brązowy medalista w mixście 17 – letni Patryk Kopeć, członek kadry Polski U – 17 i 19.

2 KOMENTARZE

  1. gratulacje badminton to sport którym Nowa Dęba stoi szkoda tylko że nie wszyscy to dostrzegają zwłaszcza ci którzy powinni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here