Nowa Dęba na targach gmin w Poznaniu

12

Oferta inwestycyjna nowodębskiego i tarnobrzeskiego samorządu prezentowana jest na trwających od wtorku, największych w Polsce targach miast i gmin – Invesfield GIMNA 2010, połączonych z największymi w Europie Wschodniej targami ekologicznymi i komunalnymi POLEKO 2010 w Poznaniu.

Promocja regionu tarnobrzeskiego, wspólnych terenów inwestycyjnych w Tarnobrzegu-Machowie i Nowej Dębie spotkały się z dużym zainteresowaniem licznie odwiedzającej wspólne stoisko promocyjne grupy potencjalnych inwestorów. Nie powinno to dziwić, bowiem według oceny organizatorów tegorocznej edycji targów GMINA i POLEKO jest ona jedną z lepszych, w porównaniu z ofertą kilkudziesięciu innych miast i gmin z całej Polski, a także kilkuset firm związanych z gospodarką komunalną realizowaną przez samorządy.

Nowa Dęba i Tarnobrzeg, połączone specjalną strefą ekonomiczną to dzisiaj nie tylko znakomite tereny inwestycyjne ale również bogata oferta turystyczna i kulturalna wsparta znakomicie przygotowaną kadrą specjalistów z urzędów miast – ocenia Wiesław Ordon, Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba. Podobnie wypowiada się Jan Dziubiński, Prezydent Tarnobrzega: – Podglądając oferty porównywalnych miast i regionów wyraźnie widać, że w Tarnobrzegu, Nowej Dębie i TSSE procentuje wiele lat przygotowań do wypracowania procedur i stworzenia profesjonalnej i kompleksowej oferty inwestycyjnej, którą śmiało możemy konkurować na tego typu przedsięwzięciach.


Nasz region nie jest już dzisiaj postrzegany przez pryzmat stolicy światowej siarki – mówi Marek Indyk, Dyrektor Tarnobrzeskiego oddziału ARP S.A. – Tarnobrzeg i Nowa Dęba to dzisiaj doskonałe tereny dla potencjalnych inwestorów z uwagi na świetną logistykę, planowane przez samorządy inwestycje i profesjonalną obsługę wszystkich, którzy chcieliby w naszym regionie realizować swoje projekty.

Targi potrwają do piątku, 26 listopada.

UMiG

12 KOMENTARZE

 1. jaką – przeczytaj artykuł to się może zrozumiesz jaką mają ofertę – tekst nie jest skomplikowany, no ale może trudno ząłapac po wyborach.

 2. nagle pan Jan Dziubiński przypomniał sobie, że ma w granicach swojego miasta zalew i TSSE i można to było wykorzystać dużo wcześniej, ale po co ? Pierdział w stołek i zajmował się swoimi udziałami w różnych spółkach skarbu państwa. Gość się obudzi dopiero po przegranych wyborach. :(

 3. Militariada udana impreza, ale przez 2 lata żadnej wzmianki nawet w lokalnej (rzeszowskiej) TVP to dla mnie porażka. Czy to takie trudne zainteresować lokalne media międzynarodową imprezą?, widać dla niektórych tak:(

 4. #9 regan cyt: -''zainteresować [color=#ff0000]lokalne[/color]media
  międzynarodową imprezą!''! – imprezą :) międzynarodową jeśli trzeba zainteresować lokalne media :D:D ale jaja :D:D:D [color=#993300]regan /więcej wody mniej 'grzybu''f[/color]
  :):)

 5. do #10 [b]pansa sanczo[/b]

  tak, to brzmi idiotycznie, ale niestety to prawda. Międzynarodowa impreza została olana przez lokalne media, pytanie tylko dlaczego?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here