Nowe władze MKS STAL Nowa Dęba na 70-lecie Klubu

10

W Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie w dniu 25 marca 2023 roku odbyło się Walne Zgromadzenie członków Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Nowa Dęba.

Zebrani członkowie na podstawie przedstawionych sprawozdań podsumowali minioną kadencję ustępujących władz Klubu, udzielając im jednocześnie absolutorium.

W dyskusji nakreślono zadania dla działalności Klubu na najbliższą przyszłość oraz dokonano wyboru nowych władz Klubu.

Skład nowo wybranych władz MKS „Stal” Nowa Dęba przedstawia się następująco:

ZARZĄD:

1. Andrzej Majdański – Prezes

2. Arkadiusz Tereszkiewicz – I V – ce Prezes

3. Bartłomiej Sikora – II V – ce Prezes

4. Adam Bunio – Sekretarz

5. Jacek Grygiel – Skarbnik

KOMISJA REWIZYJNA:

1. Ryszard Franuszkiewicz – Przewodniczący

2. Sławomir Wąsik – Członek

3. Adam Frańczak – Członek

Nowo wybranym władzom życzymy owocnej pracy na rzecz rozwoju Klubu.

Fot: Grzegorz Lubas

10 KOMENTARZE

    • Może biedni (pisząc biedni naprawę mi ich szkoda) są nieświadomi i mają nieleczone nadciśnienie, choć oczywiście nie wykluczam, że panowie postanowili trochę rozluźnić atmosferę. Niemniej jednak, obie opcje uważam za jednakowo prawdopodobne.

  1. Proszę o wzmocnienie promocji i lokalnego marketingu sportu w mieście i gminie Nowa Dęba. Może w formie nowej strony internetowej, gdzie można zobaczyć w jednym miejscu wszystkie kluby, sekcje i inne formy aktywności fizycznej działające w Nowej Dębie. Będzie to ważna informacja dla rodziców, gdzie we wrześniu można zapisać dzieci. Taka informacja powinna trafiać do wszystkich szkół podstawowych i średnich w regionie. Niech to będzie głośna i atrakcyjna forma promocji.
    W ramach w-f lekcje pokazowe na stadionie, lekcje pokazowe z sekcją badmintona itp. Spotkania w szkołach ze znanymi sportowcami.
    Odnoszę wrażanie, że każde dziecko z gminy było już w straży pożarnej, w garnizonie wojskowym, muzeum bombki i miało spotkanie z policjantami, a nigdy nie dotknęło bieżni, nie rzuciło kulą, i nie było na murawie stadionu i nie widziało profesjonalnej gry w badmingtona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here