Nowodębianka finalistką Wyborów Miss Jeziora Tarnobrzeskiego. Pomóżmy jej wygrać!

1

Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się ponad 30 dziewczyn. Były wśród nich mieszkanki trzech województw – Podkarpackiego, Świętokrzyskiego i Lubelskiego. Jury – złożone z przedstawicieli organizatora konkursu, oraz jego partnerów (w tym stylisty i fotografa) – do udziału w finale zaprosiło 10 spośród nich. W ostatnich dniach wzięły one udział w sesjach zdjęciowych między innymi nad Jeziorem Tarnobrzeskim, w Zamku Dzikowskim w Tarnobrzegu oraz w Zamku w Baranowie Sandomierskim.

Wśród dziewcząt walczących o tytuł Miss Jeziora Tarnobrzeskiego jest nowodębianka Izabela Karp. Poniżej zdjęcia kandydatki oraz sposób w jaki można oddać na nią swój głos.

 

W sobotę 27 sierpnia konkursowe jury wybierze spośród nich zdobywczynię tytułu Miss oraz pierwszą i drugą Wicemiss. Internauci i uczestnicy finałowej imprezy wskażą natomiast Miss Publiczności. Głosowanie rusza już dziś!

Głosować można przez internet:

  1. Wejdź na stronę http://tarnobrzeskie.eu/2016/08/18/oto-finalistki-wyborow-miss-jeziora-tarnobrzeskiego-2016-zaglosuj-swoja-faworytke/

  2. W dolnej części witryny pod zdjęciami kandydatek znajduje się sonda.

  3. Oddaj głos na Izabelę Karp.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here