Nowodębska Amatorska Liga Piłkarska

13


Przyjmowane są zgłoszenia do Nowodębskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej (NALP). W piłkarskich zmaganiach mogą uczestniczyć drużyny złożone z rodziny, przyjaciół, przedstawicieli firm, instytucji i profesji. Każdego tygodnia miłośnicy piłki nożnej będą rywalizować ze sobą o tytuł Halowego Mistrza Nowej Dęby!


Wyciąg z Regulaminu:

Organizatorem rozgrywek NALP jest:
-Towarzystwo Kultury Powszechnej „Ratusz” reprezentowane przez Prezesa Jacka Luberę telefon: 662781029, który nadzoruje sprawy finansowe NALP oraz sprawy organizacyjne NALP.
-Wojciech Bulanowski telefon: 608 383 180, e-mail: huzarpro@wp.pl, który nadzoruje prawidłowy przebieg rozgrywek oraz zgodność z niniejszym Regulaminem, nadto sprawy organizacyjne NALP;
-Marek Ostapko telefon: 602899598 http://www.infonowadeba.pl, który nadzoruje sprawy obsługi medialnej rozgrywek NALP oraz jest odpowiedzialny za kontakt z innymi mediami.

Osoby zrzeszone w klubach
-3a)w rozgrywkach w jednej drużynie może wystąpić max. 3 zawodników zrzeszonych w klubach piłkarskich i reprezentujących te kluby na szczeblu rozgrywek OZPN i PZPN z zastrzeżeniem pkt 3 b.
-3 b) w czasie trwania meczu w drużynie (na parkiecie) może przebywać – grać tylko i wyłącznie dwóch zawodników o których mowa w pkt 3 a.

Przejścia zawodników:
1. Zawodnik zgłoszony do rozgrywek może przejść do innej drużyny w trakcie trwania sezonu.
Prawo gry zawodnik uzyskuje od następnej kolejki.
2. W trakcie sezonu zawodnik, może tylko raz zmienić barwy klubowe.
3. Przejście zawodnika z drużyny do drużyny wymaga pisemnej akceptacji dwóch zainteresowanych opiekunów (kierowników) drużyn.
4. Zmiana przynależności zawodnika następuje na podstawie zawartej za zgodą zawodnika umowy pomiędzy zainteresowanymi stronami.
5. W przypadku, gdy zawodnik nie uzyska zgody od opiekuna (kierownika) swojego zespołu na przejście do innego zespołu, a nie chce kontynuować gry w aktualnym zespole obowiązuje go karencja do zakończenia rozgrywek (rundy).

Spis treści regulaminu:

1. ROZDZIAŁ I – CEL ROZGRYWEK str. 3
2. ROZDZIAŁ II – ORGANIZATOR ROZGRYWEK str. 3
3. ROZDZIAŁ III – ZGŁOSZENIE DRUŻYNY DO ROZGRYWEK str. 3 – 4
4. ROZDZIAŁ IV – ZGŁOSZENIE ZAWODNIKÓW DO GRY str. 4 – 5
5. ROZDZIAŁ V – PRZEJŚCIA ZAWODNIKÓW str. 5 – 6
6. ROZDZIAŁ VI – BADANIA LEKARSKIE str. 6
7. ROZDZIAŁ VII – UBIÓR ZAWODNIKA str. 7
8. ROZDZIAŁ VIII – SPRAWY ORGANIZACYJNE str. 8
9. ROZDZIAŁ IX – TERMIN I MIEJSCE ROZGRYWANIA SPOTKAŃ str. 8 – 9
10. ROZDZIAŁ X – SĘDZIOWIE str. 9 – 13
11. ROZDZIAŁ XI – SPRAWOZDANIA Z ZAWODÓW (PROTOKOŁY) str. 13 – 14
12. ROZDZIAŁ XII – PRZEPISY I ZASADY GRY str. 14 – 15
13. ROZDZIAŁ XIII – SYSTEM GRY str. 15 – 16
14. ROZDZIAŁ XIV – SANKCJE KARNE I WYMIAR KAR str. 16 – 18
15. ARTYKUŁ XV – NAGRODY str. 19
16. ROZDZIAŁ XVI – PROTESTY str. 19
17. ROZDZIAŁ XVII – ZASADY SPONSORINGU (MARKETING) str. 20 – 22
18. ROZDZIAŁ XVIII – POSTANOWIENIA KOŃCOWE str. 23
19. ROZDZIAŁ XIX – UWAGI str. 23

MATERIAŁY DO POBRANIA:
1.REGULAMIN NALP

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY STR. 1

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY STR. 2

ZGODA RODZICÓW/OPIEKUNÓW

Czasopismo CZAS FUTSALU- m.in w tej gazecie będą pojawiały się zdjęcia i sprawozdania z meczów NALP

WIĘCEJ INFORMACJI:
608 383 180 lub email: huzarpro@wp.pl

TKP Ratusz

13 KOMENTARZE

 1. player: w większości lig amatorskich kwestia kartek jest rozwiązywana tak, że zawodnik może albo pauzować albo się "wykupić" :)

 2. a jak któremuś podczas gry pompka się zatrzyma bo się nagle okaże że miał wrodzoną wadę serca to kto będzie odpowiadał za to? do kogo rodzina będzie miała pretensje i kogo będą skarżyć po sądach? organizatorzy muszą się odpowiednio zabezpieczyć bo biorą odpowiedzialność za to co sie dzieje.

 3. Zgadzam sie z Yo, taka prawda, niby taki turniej nie turniej ale trzeba sie zabezpieczac poki mozna, bo potem mozna tylko zalowac. Nie daj Boze komus sie cos stanie i organizatorzy moga miec przerypane, wiec badania lekarskie powinny byc w regulaminie i sa

 4. Zapisy Regulaminu NALP zostały dostosowane do rozgrywek prowadzonych na kilku poziomach zaawansowania, ponieważ docelowo mamy taki zamiar.

  Dodatkowo jednym z głównych naszych intencji jest rozwój rozgrywek FUTSALU w gminie Nowa Dęba w przyszłości wzorem innych prowadzonych w naszym kraju.

  W kwestii zapisów dot. "badań lekarskich" aktualnie nie ma potrzeby indywidualnego przedstawiania dokumentów a kierownik danej drużyny biorącej udział w pierwszej edycji NALP – jeżeli ma wątpliwości co do stanu zdrowia jakiegoś zawodnika lub zawodników – może lecz nie musi przedstawić np. zbiorczą listę w której będzie znajdowało się oświadczenie, że grają na własną odpowiedzialność, gdyż sami najlepiej znają swój stan zdrowia.

  Nie dotyczy to jednak osób nieletnich, gdyż nadal obowiązkiem jest przedstawienie stosownego oświadczenia rodziców lub prawnych opiekunów.

  Informuję, że regulamin uwzględnia udział zarówno drużyn typowo amatorskich jak i profesjonalnych – futsalu, gdyż zamierzamy prowadzić również inne rozgrywki z tym związane patrz "arkusz zgłoszeniowy", stąd takie zapisy w regulaminie.

  Mimo to prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na stan zdrowia zgłaszanych zawodników z uwagi na to, iż czasami chęci nie zawsze idą w parze ze zdrowiem.

 5. Do kiedy i gdzie składa się zgłoszenia? Jaka jest opłata za drużynę na całą ligę? Na której hali mają być rozgrywki i w jaki dzień?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here