Stal w finale okręgowego Pucharu Polski!

7

2013-11-14


Piłkarze nowodębskiej STALI pokonali występującą w stalowowolskiej okręgówce drużynę Unii Nowa Sarzyna 2 – 1 zapewniając sobie grę w finale Pucharu Polski podokręgu Stalowa Wola.

Bramki dla naszego zespołu zdobywali w tym meczu Karol Wilk w 5 minucie spotkania oraz Tomasz Marek w drugiej połowie. Gospodarze odpowiedzieli tylko jednym trafieniem. Honorową bramkę w 75 minucie zdobył Bieńkowski.

Nasi piłkarze byli mocno zmęczeni, bo dwa dni wcześniej graliśmy ligowy mecz z Wisłoką Dębica – mówi Daniel Młynarczyk, trener Stali. – Prowadziliśmy 2:0, ale gdy rywale strzelili kontaktową bramkę, zrobiło się trochę nerwowo. Mieliśmy więcej okazji na bramki ale nie wykorzystali ich między innymi Rożnowski i Nowak.

W finale nasz zespół zagra ze zwycięzcą meczu Tłoki Gorzyce – OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg, który odbędzie się w najbliższą sobotę 16 listopada. MKS

7 KOMENTARZE

  1. Jak nie lubisz jak drużyny robią wszystko żeby wygrać ale niestety czasem przegrywają to nie oglądaj żadnych meczy bo ja nie znam ani jednej drużyny która jeszcze nie przegrała walczą chłopaki są w finale więc o co ci chodzi ??

  2. Jesu znowu DERBY – Jak zagrają z Tłokami Gorzyce to będą Derby COP-u ( i będzie straszna jatka ) a jak zagrają z OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg to będą Derby miast w których są dzielnice wiejskie ( Dęba – Mokrzyszów – i będzie straszne picie ):o
    A wogóle to będą WIELKIE DERBY chyba nawet większe od sławetnych z Kolbuszową i Majdanem K. – Wszyscy na DERBY – HEJ STAL NA DERBY

  3. Bravo panowie teraz meczyk z OKS-m szkoda ,ze go nie obejrze na zywo :( ,ja pi…… jak mi tego brak browar, meczyk itd. hehehe pozdro dla kumatych. A chpoczki online zmkac prosze szanowne d..y bo nie potraficie docenic niczego tego co macie !!!! do tych co sieja wokol ferment !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here