Nowy tygodnik w kioskach od 4 marca

27


4 marca 2011 r. na terenie Nowej Dęby, Baranowa Sandomierskiego i Majdanu Królewskiego ukaże się pierwszy numer pisma “INFORMATOR. GAZETA LOKALNA”. Będzie to tygodnik lokalny, nowoczesne i rzetelne źródło informacji, dostępne w każdy piątek w kioskach i sklepach na terenie Państwa miejscowości.

Dajemy Państwu niepowtarzalną okazję do zamieszczania w “INFORMATORZE” artykułów dotyczących Państwa działalności. Zachęcamy także do wszelkich innych form współpracy z nami: jeżeli organizujecie Państwo imprezę, spotkanie itp. i chcielibyście poinformować o tym innych mieszkańców – prosimy dać nam znać. Jeżeli chcielibyście Państwo, by dziennikarze zrelacjonowali Państwa wydarzenie – także prosimy o kontakt. Jeżeli macie jakiś problem, w którego rozwiązaniu możemy pomóc – prosimy o kontakt.
 

Służymy Wam 24 h na dobę.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Pozdrawiam
Joanna Lewicka
redaktor naczelna gazety lokalnej “INFORMATOR”
tel. 697 068 686 e-mail: joanna.lewicka@informatorgazeta.pl
redakcja@informatorgazeta.pl

27 KOMENTARZE

 1. Gazeta – rodzaj wydawnictwa ciągłego, czasopismo ukazujące się częściej niż raz w tygodniu, najczęściej codziennie – w rozumieniu wszystkich dni roboczych.

  Tygodnik – czasopismo ukazujące się raz w tygodniu.

  To gazeta czy tygodnik? ;)

  Z opisu wnioskuję, że tygodnik – z loga, że gazeta. Nie ładnie tak na samym początku wprowadzać potencjalnego czytelnika w błąd. ;)

 2. Różnie bywa, Lucas, patrz na przykład: tygodnik Gazeta Polska. Aczkolwiek może rzeczywiście lepiej brzmiałoby "tygodnik lokalny". W każdym razie zastanawiam się już, co będzie brane na ten celownik ;]

 3. #7 Lucas – :):) – Gazeta – pismo wychodzące codziennie lub co najmniej [color=#ff0000]2x[/color] w tygodniu. Inne to tyg. / i hajda – odmieniać przez tygodnie/miesiące/lata ;)

 4. dopiero się będzie działo. słyszałem że stołki w urzędzie się przewracają ratusz robi swoje a gazeta jeszcze większe robi spustoszenie. dopiero się zacznie:D supeeeeeerrr

 5. Nie bez powodu pani Lewicka odeszła z urzędu, zniesmaczona wewnetrznymi konfliktami i beznadziejną atmosferą w magistracie. Ale to dobra lekcja życiowa dla dziennikarza, przyjrzeć się władzy "za kurtyną" i za pozorami demokracji.
  Powstanie informatora to ciekawa propozycja na jałowym nowodębskim rynku publicystycznym, ale czy mariaż Grzęda -Lewicka wypali i pismo zdobędzie rzesze czytelników? Oby nie było w stylu "Naszych Spraw", gdzie przeważa tematyka około-kościołowa przeplatana informacjami o zasługach władz.

 6. [quote]ktoś już wie kto za tym stoi??[/quote]

  Pod względem organizacyjnym chyba nasuwa się analogia do niegdysiejszych "Waszych sprawek". A treść, zobaczymy. Wszak byłoby naiwnością mniemać, iż li tylko o informację się rozchodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here