Obóz sportowy dla zawodników sekcji pływackiej Piranie SOSIR Nowa Dęba

6

W dniu 17.08.2014 r. dzieci, trenujące w sportowej sekcji pływackiej Piranie SOSiR Nowa Dęba, wyjechały na dwutygodniowy obóz sportowy.

Obóz zorganizowany został przez SOSiR w miejscowości Biała Podlaska i mamy nadzieję zapoczątkuje on cykliczną formę wypoczynku, połączonego z treningami, dla naszych zawodników.

W tegorocznym obozie uczestniczy 26 dzieci, pod opieką trenera Piotra Sochy. Uczestnicy obozu zostali zakwaterowani w Domu Studenckim AWF Biała Podlaska. Dzieci biorą udział w treningach pływackich, które odbywają się codziennie na tamtejszej pływalni. Program obozu obejmuje ponadto inne zajęcia sportowe, m.in.: zajęcia lekkoatletyczne, aquaaerobik, gimnastykę, gry zespołowe, a także zajęcia z zakresu samoobrony.

Tekst i foto: SOSiR

6 KOMENTARZE

 1. Miejscowość to jest Nowa Dęba. Biała podlaska przed reformą administracyjną była miastem wojewódzkim, jak Tarnobrzeg, czy Przemyśl

  • he,he i piszesz@pies na baby cyt-Miejscowość to jest Nowa Dęba. Biała podlaska przed reformą administracyjną była miastem wojewódzkim. konie cytatu. Głodnemu chleb na myśli .Biała podlaska – powiadasz..
   Jesteś Arabem?

 2. mam, kilka pytań w sprawie sekcji , Oczywiście gratuluję wyników i wspaniałego trenera , któremu należą się nie tylko brawa i podzięki … ?
  czy aby prawdą było że najstarsza grupa PIRANII zostanie z dniem 01.09.2014r rozwiązana,
  czy aby prawdą było że dzieci nie startują w zawodach OPZP ?
  czy aby prawdą było że sekcja nie ma osobowości prawnej ?
  ta sekcja , to wspaniała sprawa ,ale czy to właściwa droga jest obrana ?

  • @od dyrektora – Góral­ska teoria poz­na­nia mówi, że są trzy praw­dy: Świen­ta prow­da, Tyż prow­da i Gówno prowda. Hej!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here