Odkomarzanie będzie jeśli zajdzie 'szczególna potrzeba'

14

13 lipca 2012Coraz więcej osób kieruje do nas e-maile z pytaniami czy władze gminy zamierzają przeprowadzić w tym roku odkomarzanie. Pytanie to przekazaliśmy burmistrzowi Wiesławowi Ordonowi.

Odpowiedź jaką otrzymaliśmy od burmistrza była bardzo krótka: – Gmina zamierza przeprowadzić odkomarzanie, jeśli zajdzie taka szczególna potrzeba. Poprosiliśmy o doprecyzowanie znaczenia „szczególnej potrzeby”.

Nowa Dęba była odkomarzania w zeszłym roku. Akcja została przeprowadzona ze środków przekazanych gminie przez Wojewodę w kwocie 50 000zł. Odkomarzanie było przeprowadzone metodą rozprowadzania specjalnej mgły. Środki używane do zwalczania komarów są bezpieczne dla zdrowia ludzi i zwierząt.

/rek

14 KOMENTARZE

  1. Oczywiście ze zachodzi potrzeba, wychodząc wieczorami na spacer nigdzie nie można usiąść, stanąć, w ruchu też jest kiepsko, wszędzie są te komary, gryzą jak najęte. Z moją koleżanką wychodząc wieczorami ubieramy się jak na zimę by nas nie pogryzły, a to jest obłęd…. Należy szybko odkomarzyć Nową Dębę jest to bardzo konieczne.

  2. Panie Ostapko , czy nie ma ważniejszych spraw w Nowej Dębie niż komary, które od wieków były są i będą. Skoro tyle pokoleń przetrwało 'to i pan przetrwa . Zajmij się wreszcie pan czymś konkretnym dla miasta i gminy, bo do tej pory to co pan robisz to wielka błazenada.

  3. Co się frustracie ciśnieniujesz?[b] Ludzie pytają i dostają odpowiedź.[/b] Na tym portalu masz wszystkie sprawy: kałuża na strefie, awarie wodociągów, lipa z ujęciem wody, za krótki peron, zadłużenie gminy, przegrane przetargii PGKiM, imprezy kulturalne i sportowe i wiele innych. [b]Pisze się o wszystkim a nie o tylko o tym co wygodne dla burmistrza Ordona. [/b] Swoją drogą odpowiedź burmistrza to oznaka megalomani i braku szacunku.

  4. Dla kogoś ważny jest plac zabaw przy bloku dla kogoś innego nowa ławka. Dla kogoś problem psich kup dla innych komary i kawki. Każdy ma prawo się wypowiedzieć. Nie będziesz nikomu niczego ograniczał tylko dlatego, że Tobie się to nie podoba.

  5. Polska za króla Stasia źle skończyła… Dęba też źle skończy za Ordona. MAŁA WIOSKA MIĘDZY CHMIELOWIEM A MAJDANEM KRÓLEWSKIM… z długami i starymi wodociągami … emeryci tego nie spłacą a młodzież ucieka. Ale przynajmniej Wiesiek się dorobił.

  6. w tym roku chyba nie ma szczególnej potrzeby odkomarzania… mi wystarczają zwykłe preparaty odstraszające
    [url=http://meble-antyki.portabilo.pl/]meble, antyki[/url]-zapraszam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here