Oficjalne otwarcie plant i Koziołka

170

2013-10-09

Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba serdecznie zaprasza na uroczyste otwarcie Placu mjr. Gryczmana oraz Parku Miejskiego po rewitalizacji.

Popołudnie pełne atrakcji rozpoczniemy na nowodębskich plantach o godz. 16:00 wspólnymi zabawami nie tylko dla najmłodszych mieszkańców. Swoje umiejętności zaprezentuje także Bractwo Rycerskie Miasta Nowa Dęba, które w swoim programie przewidziało: pokaz musztry, żonglerkę flagami, salwy armatnie, pokaz tańców dawnych oraz wspólną zabawę z mieszkańcami.

Na podsumowanie uroczystego otwarcia zapraszamy na plac przed SOK, gdzie wystąpi krakowski zespół Empty Ashtray z nowodębskimi korzeniami – rockowe fundamenty z elektrycznym wykończeniem; ich debiutancka płyta ukaże się już wkrótce, bo 25 października 2013 r. Zespół liczy cztery osoby, a są to: nowodębianie Mariusz i Tomasz Bysiewiczowie, Paweł Woźniak oraz gliwiczanin Batosz Szadkowski. Muzycy na co dzień ćwiczą w Krakowie (czasami w Nowej Dębie), sami piszą teksty i grają wyłącznie własne kawałki. Zespół Empty Ashtray trafił do finału I edycji konkursu Radia Kraków MEGAFON 2012.

\”…Prawdą jest jednakże to, że nie usłyszycie ich w radiu, bo radio takiej muzyki od dawna już nie puszcza, a jest to jak najbardziej granie radiowe, łatwe i przyjemne, żeby nie powiedzieć proste. Ale podkreślić należy, że nie w tym negatywnym znaczeniu. Wręcz przeciwnie, w ich wypadku prostota jest zaletą. Postawili na łagodny i stosunkowo dość przebojowy gitarowy rock, w którym nie ma szaleństw, zawirowań kompozycyjnych i rozbudowanych struktur. Utwory są krótkie i łatwe w odsłuchu. W zasadzie nic wielkiego. Przyznam się także, że gdyby do mnie nie napisali, pewnie nawet nie wiedziałbym o ich istnieniu. Przechodząc do sedna sprawy, czyli do płyty, w swojej niewielkości są zespołem bardzo interesującym i wartym uwagi…\” (Lupus)

Źródło: SOK

170 KOMENTARZE

 1. Super! Niech Ordon uważa jednak żeby nie oślepnąć od tych pasów startowych.. Co za popelina!!!!! Głupota, bezguście. Chyba że się będzie chował w tych betonowych okopach. To już Czekalski z Michałpowem ładniejsze planty zrobili niż Ordon z Żołędziem. Tyle kasy w błoto.. Po co to komu było??? NIE LEPIEJ TE PIENIĄDZE NA COŚ WAŻNIEJSZEGO BYŁO PRZEZNACZYĆ????

 2. Nie ma to jak wywalić 10 baniek .. przecież to wszystko nie było tyle warte! Takie miały być atrakcje, tak miało być pięknie a tutaj badziew i kicz jakiego świat nie widział. Wstyd zaprosić teraz ludzi do Dęby. I to wszystko jeszcze pójdzie w zadłużenie i będziemy to spłacać przez kolejne lata!

 3. Ordon podobno ma ubrać WÓR POKUTNY i przepraszać mieszkańców za to co zrobił miastu. A wszystkie jego pieski mają się biczować za to jak szczekały na tym portalu. Straż miejska będzie je łapać i do schroniska na oczyszczalnie zawiezie.

 4. pieniedzy nie mozna przeznaczyc na cos innego. Skoro pieniadze sa z dofinannsowania unijnego to sa dawane na konkretny cel. Gdyby po wymianie instalacji wodnych pod plantami zakladali stara kostke spekana i brzydka to wtedy byscie ludzie dopiero ujadali. Planty sa juz i takie beda jednym sie podoba innym nie.

 5. [quote][b]pieniedzy nie mozna przeznaczyc na cos innego. Skoro pieniadze sa z dofinannsowania unijnego to sa dawane na konkretny cel. [/b][/quote]
  Trzeba było sięgać po inne dofinansowanie! ale jak się ma kiepskiego wójta który nie ma pojęcia o tym to się dzieje to się idzie na łatwizne i bierzę kase projekty co każda gmina niemalże w Polsce dostała. To świadczy o nieudolnośći! [i][b]Nie umiemy sięgnąć po kasę na to co ważne to weźmiemy kasę na to co dają wszystkim.[/b][/i]

  [quote]Gdyby po wymianie instalacji wodnych pod plantami zakladali stara kostke spekana i brzydka to wtedy byscie ludzie dopiero ujadali.[/quote]

  O wymianie instalacji była mowa dopiero jak powstał "projekt rewitalizacji". Mało tego! To opozycja powiedziała: jak już robicie to badziewie to zróbcie rury, żebyście za chwile nie musieli nowych plant rozkopywać jak wam pęknie rura bo szkoda kasy ludzi. I wtedy się ogarnął Ordon i zaczął robić na szybko projekt z PGKiM wymiany rur.
  [quote]
  Planty sa juz i takie beda jednym sie podoba innym nie.[/quote]

  Ale Ordona się za to pogoni co zrobił.

 6. Burmistrz Ordon z Zołędziem będą rządzić jeszcze 6 kadencji aż pójda na emeryturę, to jest tylko ich sprawa ile będą rządzić. Fakt planty troszkę nie wyszły, ale oni się pomału uczą i będzie lepiej w następnych kadencjach

 7. To ostatnia kadencja Ordona, Żołędzia, Kapusty, Rzemienia, Szurgocińskiego. Ludzie w kolejnych wyborach pogonią to całe towarzystwo. Pani Lubera zrobi porządek z tym betonem.

 8. Jest jeszcze szansa aby coś lepiej wyglądało. Kwiatów to pewnie wokoło będzie w bród, więc aby nasi odpowiedzialni za ten wizerunek włodarze wyszli powiedzmy z twarzą niech pozbędą się tych dwóch garbów na plantach i niech nasadzą powiedzmy choinki aby tak łyso nie wyglądało a i lepiej to będzie wyglądać. Do roboty panowie włodarze.

 9. Marek O. wrócił z wojaży i wczoraj wieczorkiem planty podziwiali trzej muszkieterowie: Marek O. Wacek W. i Paweł G. Jako, że to społeczni inspektorzy nadzoru, to pewnie wkrótce usłyszymy jakie to błędy popełniono przy budowie. :) Marzenia panów W i P o powrocie do władzy przybierają na sile :) Problem w tym, że w sumie planty się ludziom podobają no i trzeba szybciutko coś wymyslić żeby sukcesu umniejszyć. Stały trick. Podobnie już było z dworcem autobusowym. Panowie jadą po stałym schemacie, Tylko ludzie już nie tacy głupi :(

 10. To są szczeliny? To taka fuszerka za nasze pieniądze? Za tyle forsy nie ma prawa tam być szczelin. Jak sobie Ordon w chałupie remont robi za swoje pieniądze to pozwala na szczeliny i przymyka oka na niedociągnięcia??? Jeśli są szczeliny to dlaczego to zostało odebrane? Może czas by się tym ktoś z zewnątrz zajął??? Płytki z domu chłopa już odpadały… płyty granitowe położone nie równo.

  A mimo to wszystko wedle władz cacy. Może jakaś niezależna komisja oceni tak jak w Rudniku nad Sanem co tu do k*** nędzy się dzieje?

 11. [url]http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20131008/POWIAT0302/131008941[/url]

  [quote]
  [b]Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego znów pojawili się w Rudniku nad Sanem. W poniedziałek w tutejszym urzędzie rozpoczęła się kolejna kontrola.[/b]

  (…)

  – Wykonanie tych inwestycji nie budzi zastrzeżeń. Jestem spokojny o to, że tam jest wszystko w porządku – mówi Waldemar Grochowski, burmistrz Rudnika nad Sanem.

  Na razie śledczy zabrali tylko dokumenty, ale prawdopodobnie w najbliższym czasie będą zapraszać urzędników na rozmowy.[/quote]

 12. Planty się nikomu nie podobają oprócz tych co je robili oraz tych co na nich zarobili. Oczywiście jest garstka klakierów Ordonowych co ZAWSZE klaszcze choćby nie wiadomo co ale nie ma się co nimi przejmować. Może jak ktoś siedział całe życie w lesie i nie widział nic poza to łyka ten kicz i badziew, ale każdy kto myśli widzi jakie to słabe i że nie było warte tylu pieniędzy

 13. Wacek z Pawłem-chłopy wiem że to czytacie dajcie se oboje z tym szemraniem spokój żadnych konkretów od nas nikt nie słyszy,przestańcie konspirować i dajcie upust swoim emocjom,wywalnie wszystkie brudy na jaw które macie na Ordowa

 14. Brawo burmistrz! Planty, park miejski super! Na plac zabaw przyjeżdżają nawet z Tbg! To się nazywa udana inwestycja! A pan Marek niech czepia się tam burmistrza gdzie zasłuży, bo czepianie się za wszelką cenę wszystkiego powoduje efekt odwrotny.

 15. Glosowałam na Ratusz, że się coś zmieni ale tylko krytyka i krytyka. Jakoś nie widzę żadnych pomysłów. A z plant i placu zabaw jestem naprawdę zadowolona. Moje dziecko siedziałoby tam na okrągło, szkoda tylko że tak późno oddane, bo ciepłe dni się kończą.

 16. [quote]Na plac zabaw przyjeżdżają nawet z Tbg! [/quote]

  Buhaha! A z Rzeszowa, Krakowa i Warszawy także?
  Takie place zabaw powinny być pod blokami. Nic specjalnego. Wiadomo że się dzieci cieszą bo WRESZCIE PO LATACH zaczęto wymieniać stare karuzele na nowe rzeczy. Plac zabaw jest ok ale to nie jest żadne osiągnięcie. Całość tego czegoś czyli te betonowe planty, garby Ordona , te oślepiająće pasy startowe to jedna wielka żenua i każdy to wie.

 17. [quote]Takie place zabaw powinny być pod blokami. Nic specjalnego. Wiadomo że się dzieci cieszą bo WRESZCIE PO LATACH zaczęto wymieniać stare karuzele na nowe rzeczy. [/quote]

  Warto sobie przypomieć ile trzeba było Ordonowi tłumaczyć że place zabaw są ważne i potrzebne. Wreszcie do 2006 kiedy to został burmistrzem minęło 7 lat i załapał! Szybko się uczy. Po 7 latach wielu artykułów na info, narzekań rodziców zrozumiał że warto zrobić plac zabaw. Mądry facet, prawda?

 18. PRZYJMUJE ZAKLADY! CO PIERWSZE ODPADNIE I POSYPIE SIE PO ZIMIE??? DYKTA W LASKU NAD WIATAMI CZY MOZE KOPCE??? PIEKNE LODOWISKO BEDZIE ZIMA NA PLANTACH NA TYM BETONIE. EMERYTKI BEDA GLEBY LAPAC.

 19. Ale pierdoły wypisujecie. A do tej pory to emerytki latały w powietrzu? Co za różnica. Przecież ten granit nie jest śliższy od kostki a napewno będzie trwalszy. No już nie naparzajcie tak bezmyślnie.

 20. Kłócicie się o pierdoły! Tak o pierdoły !!! Bo jedni się cieszą jakimś betonem na plantach ale nikt nie zwraca uwagi na to , że to miasto umiera i popada w długi. Ludzi już nie ma, dług za Ordona urósł diametralnie, finanse miasta są w ciężkim stanie. Pracy nie ma. Bida jak była tak jest. Ordonowi może jest dobrze. On zarabia dużą kase. Ale co z ludźmi??? Czy planty to była najważniejsza sprawa? Czy to był najważniejszy problem naszej gminy??? Nie dość że nie był to jeszcze odstawili maniane. Masakra.

 21. Cały czas stara śpiewka, długi i długi. Po Liście otwartym burmistrza ratusiki przycichli bo tam było wszystko wyjaśnione, ateraz wam się wydaje że juz ludzie zapomnieli i możecie im kit wciskać? Nie zapomnieli i już się nie boję żadnego długu, a przynajmniej coś jest robione. Ciekawe skąd by wziął ratusz kasę na swój chory projekt przekopania górki, chyba z likwidacji OSP i szkół na wsiach. To dopiero masakra.

 22. Dlaczego nie ma kamery ustawionej na planty?Kiedys byla i z drugiego konca swiata mozna bylo sobie popatrzec a teraz zostala tylko ta na przystanek autobusowy:(.O jakich Wy dwoch kopcach czy garbach mowicie ?Na zdjeciach wieczorowa pora nic takiego nie widze!

 23. Kiedy wreszcie to kretyństwo przestanie pisać bzdury i obrażać mieszkańców miasta. Plac jest bardzo ładny Jest to fajna wizytówka Nowej Dęby.A ta banda pismaków powinna dać sobie siana .A ten kanadyjski komiwojażer też powinien wreszcie zmądrzeć i przestać siać ferment w stylu sejmowych pisowców.

 24. Napiszcie pro ratuszowe pismaki co się wam w końcu w naszym mieście podoba. Jak nic do droga wolna na światowe budowy, zmywaki garów podcieranie tyłków obcokrajowcom. Nie mąćcie w naszej społeczności.\, nie straszcie długami . Nam fałszerzy i judaszy nie potrzeba. Wystarczy , że pokazują nam podobnych w telewizji . Cześć mlaskacze

 25. [quote] #34 | mieszkaniec. dnia 10/10/2013 05:40
  Napiszcie pro ratuszowe pismaki co się wam w końcu w naszym mieście podoba. ………………………Cześć mlaskacze[/quote]

  :D:D:D:DDobre,[b]mlaskacze[/b]
  Proponuję od dziś zapomnieć o ratusikach a używać terminu MLASKACZE ;)

 26. Tylko gość z tarnowskiej woli mógł odstawić takie kosztowne kretyństwo. Powycinał piękne dęby i zasadził jakiś krzaczory które nie wiadomo czy się przyjmą. Powstawiał tandetne światełka w ziemi i myśli że wszyscy będą wyć z zachwytu. Ciekawe co będzie mówił jak się to za chwilę zacznie rozlatywać? Bo to, że zacznie to rzecz pewna.

 27. Kiedy kolejna podwyżka panie Ordon??? Kiedy zafunuje pan mieszkańcom wyższe ceny za wodę itp? Przecież tak to lubi i zawsze wyjaśnia jak to jest ważne i potrzebne byśmy płacili więcej!

 28. tylko 1/3 mieszkancom te planty sie nie podobaja ale to sa ludzie co na wszystko nazekaja ,3/4 mieszancow jest zadowolonych i mowia ze ladne ,jestem przekonany ze jutro o godzinie 16 pojawia sie tlumy a MLASKACZE na chwile ucichna ale potem w swoim stylu beda ujadac ale kto na to juz zwraca uwage bo zawsze psy szczekaja a karawane idzie dalej

 29. Teraz jak prezydentem Nowej Dęby zostanie Pan Ostapko (czyt. PO) po namowach Pana Ordona (czyt. PO) po konsultacjach z Panem Kapustą (czyt. PAK) wyda następne 20 mln złotych na przebudowę plant i małego lasku. Pan Paweł Grzęda (czyt. największy inwestor) – PPG będzie sprawował nadzór budowlany za jakieś 500 tys. ale gratis dorzuci obiady dla "trójcy" w swojej restauracji. I będzie się działo, będzie zabawa ….. . Tylko gdzieś mi brakuje jakiejś kobity do tej czwórki jakże MONRYCH i INTELYGENTNYCH chopów. :)

 30. 90% mieszkańców mówi, że te planty to popelina. Tylko lizusy władzy i ci co mieli na nich biznes chodzą i klaszczą. Szkoda, że władza traktuje ludzi jak głupków myśląc, że wystarczy nową kostkę przed wyborami położyć a ludzie się na to nabiorą i będą głosować.

 31. Jak to wyliczyłeś skoro cała inwestycja kosztowała 5.585.124 zł z czego dofinansowanie z UE to 4.077.141 zł a tobie wychodzi że gmina dała 10.000.000 zł. Nie siej plotek jak Grzegorz P.

 32. A czy na otwarciu bedzie trujca zawiedzinych ? jeden co nie dostal wiceburmietrza ,drugi pomimo lobingu na komisje nie dostal dzialki po starej kotlowni, trzeci wchodzac do rady nie dostal stanowiska przewodniczacego a nawet wice ,wiec wyja gryza i skomla z tego powodu pod roznymi nickami

 33. Proponuję aby wszyscy niezadowoleni przyszli jutro na planty z transparentami flagami pomidorami i jajkami i niech pokażą ILU ICH JEST. Zróbcie k….wa protest, zróbcie k…wa pikietę. POKAŻCIE K…WA ŻE JESTEŚCIE NIEZADOWOLENI. POKAŻCIE ŻE TO CO ZROBIŁ OBECNY PREZYDENT (czyt. PO) JEST NIEŁADNE I CHCECIE NOWEGO PREZYDENTA (czyt. PO) KTÓRY TO WSZYSTKO POPRAWI. A nie k…wa na stronie "info" (czyt. info PO) żalicie się jak to 90% mieszkańców się nie podoba (90% to ok 7000 tys. osób).
  NIEZADOWOLENI JUTRO NA PLAC.
  Będzie, będzie zabawa!
  Będzie się działo!
  I znowu nocy będzie mało.
  Będzie głośno, będzie radośnie
  Znów przetańczymy razem całą noc
  :o

 34. Anito bo to nie gmina daje pracę tylko pracodawcy. Najwyższy czas zrozumeić takie rzeczy i nie dać sie wypuszczać przez ratusików. Napewno jak by doszli do władzy natychmiast pojawiłyby się miejsca pracy – wierzysz w takie brednie? No chyba że za 4zł/godz. u hotelarza :)

 35. Gmina nie daje pracy? Jakoś znaleźli w gminie w urzędach itd ludzie z komorowa, z kolbuszowej itp. Ordon jakoś zatrudnia obcych. Ale faktem jest, że taki hotelarz to więcej miejsc pracy nic ordon stworzył. Jak policzysz ile ludzi pracuje w stokotce, obu hotelach i przedszkolu to się okaże że wszyscy byśmy sobie życzyli aby więcej było takich hotelarzy, szefów restauracji, właścicieli sklepików itd. Ale jak ordon nie daje się rodzimym firmom rozwijać tj budować i jeszcze się tym szczyci że zablokował komuś działkę pod inwestycje no to o czym my tutaj rozmawiamy?
  Ludzie widząc to uciekają z tego miasta. Zostaje garstka przy****sów ordona i o to mu chodzi bo dzięki temu dalej będzie przy żłobie.

 36. [quote]Anito bo to nie gmina daje pracę tylko pracodawcy. Najwyższy czas zrozumeić takie rzeczy i nie dać sie wypuszczać przez ratusików.[/quote]

  Ratusiki mówiły: ODLESIĆ STREFE
  Ordony odpowiadały: NIE DA SIĘ
  Nagle się okazuje ŻE SIĘ DA!!!
  Kto kłamał? Kto wykazał się brakiem rozumu?

  Ratusiki mówią: zrobić dojazdy do strefy, inwestować w rozwój a nie zadłużać gminę na głupoty typu planty.
  Ordonowcy odpowiadają: my wiemy lepiej i betonują planty. Czy od tego przybywa dobrobytu? Miasto i gmina się rozwijają? Nie! Popadają w długi których nie ma kto spłacać bo zostają w mieście emryci i osoby żyjące z opieki społecznej oraz urzędniki.
  Jesteśmy w takiej d****ie że największym pracodawcą jest szpital bo już nie ma tutaj kapiatłu. I jeszcze jak się rodzimy przedsiębiorcy chcą rozwijać to się im dowala bo Ordon zamiast myśleć o ludziach myśli o sobie i swoich układzikach. I to jest przerażające że wielu tego nie widzi. Jak zawsze dostrzegą to po fakcie gdy się obudzą z łapą w nocniku. Tyle, że Ordon będzie miał za co żyć bo sobie odłoży a wy wszyscy jak byliście biedni i goli tak będziecie jeszcze bardziej bo długi będziecie spłącać przez dekady! amen!
  Kredyt ma sesns wówczas gdy stanowi INWESTYCJE tzn PIENIĄDZ ZAINWESTOWANY PRZYNIESIE ZYSK. Ale czego oczekiwać od kiepskich wsiowych nauczycieli.

 37. Ale dobrze że już nie mieszkam w tym grajdole , gorzkie żale to w kościele wieśniaki miastowe w pierwszym pokoleniu a nie tutaj anonimowo wylewać.Dobrze że komuś chce się coś robić w tym lesie bo inaczej to dalej żołędzie byście zbierali i miód gołą łapą z braci wybierali … A za robotę się wziąść a nie pretensje mieč że pracy nie ma …

 38. [quote]liczyc i mlaskac na portalu co za usterki wypatrzyli[/quote]

  to ile tych usterek jest ??? i dlaczego są? jak sobie ordon w chałupie w tarnowskiej remont robi to też zostawia usterki?? a no tak!! w chałupie w tarnowskiej to robi za swoje prywatne pieniądze więc dba! a tutaj za publiczne czyli "niczyje" to usterki nie przeszkadzają.

  [quote]Dobrze że komuś chce się coś robić w tym lesie[/quote]

  To wróć skoro jest tak świetnie! To nic że wszystko się sypie i wali! Ważne ze planty są robione kolejny raz.. z usterkami za grubą kasę…

  (Dodam, że póki co o szparach i usterkach piszą sami zwolennicy Ordona i się cieszą jeszcze z tych usterek… gratuluję! Sado maso!Im więcej usterek tym bardziej kochają Ordona! Im gorzej tym bardziej wchodzą mu w tyłek! Super!)

 39. UWAGA UWAGA! UPRASZA SIE WSZYTSKICH OBYWATELI O OBYWATELKI O PRZYBYCIE NA PLAC CZER… TZN PLAC BETONOWY CZYLI PLANTY! BĘDZIE PRZEMAWIAŁ NIESTRUDZONY SEKRETARZ, NAUCZYCIEL WIELU POKOLEŃ WIESŁAW ORDON. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA. KTÓRY URZĘDNIK SIĘ NIE POJAWI TEN NIE DOSTANIE BONU NA ŚWIĘTA. MACIE KLASKAĆ I WZNOSIĆ OKRZYKI RADOŚCI.

 40. Nie rozumiem, jak można takie bzdury wypisywać. Przecież widać, jak ładne są planty. Nie musza się wszystkim podobać, ale to co tutaj piszecie tojakaś masakra. Czy ten cały ratusz to już całkiem odjechał?

 41. Trzeba być tępą dzidą , żeby wierzyć, że od przekazania terenu pod budowę bloku grzedzie przybyło by miejsc pracy. Poprostu gośc by więcej zarobił kasy i tyle. ciekawe kogo w Dębie stac na takie drogie mieszkania. Powinnien być blok z mieszkaniami na wynajem żeby młodzi mogli zdobyć takie mieszkanie. Bardzo dobrze że gmina chce budować a nie dawać ziemię prywaciarzowi.

 42. Według mnie muzyka jest bardzo ciekawa, przyjemnie się słucha już któryś raz z kolei. A materiał wideo ze starych VHS-ów jest całkiem dobry i jest niejako zsynchronizowany z muzyką oczywiście w niektórych miejscach nie, ale to nie przeszkadza. Słuchając tej muzyki mam wrażenie jakbym słuchał utworu i oglądał teledysk nagrany, co najmniej 20 lat temu. Super alternatywna muzyka i dobry teledysk, którego nawet bardziej znani muzycy nie powstydziliby się. Mam nadzieję, iż pomysł miał być właśnie taki, jaki widać i słychać.

 43. Wiedzialem ze jak wpuszcze ratusika w maliny ze nic nie pisze o otwarciu to bede z radocha czytal te wielkie bzdury wypisywane ,PLANTY SA PIEKNE I TYLKO ZASLEPIONY RATUSZ TEGO NIE WIDZI I JEGO ZWOLENNICY -AMEN:|

 44. Czego wy ludzie oczekujecie żeby na placu budowy trawa rosła od razu i sadzili drzewa 20 metrowe? Na to trzeba trochę czasu, już na wiosnę jak się zazieleni będzie lepszy efekt. Drzewka też za parę lat podrosną i będzie bardziej zielono. A te garby z których się wszyscy śmieją nie dostrzegają chyba ławek które są przy tych "garbach". Dzięki nim człowiek jest osłonięty przynajmniej trochę bo nie każdy lubi być cały na widoku posadzą tam kwiatki i będzie pięknie. No ale lepiej narzekać …

 45. betonowe planty sa przerazajace:o i zupelnie niepotrzebny wydatek, niedawno byly przerabiane, co nowy burmistrz to nowe planty :( z nowa nazwa, a Koziolek tez powinien zachowac swoja nazwe bo do "parku miejskiego" mu daleko, aczkolwiek nowy plac zabaw dla dzieci byl potrzebny, jezeli sie do wiosny nie rozleci to przynajmniej dzieciaki niech z tego korzystaja :)

  Empty Ashtray dobrze sie zapowiada, zespól dla mnie nieznany do tej pory ale muzyka ciekawa :) cos dobrego tez trzeba powiedziec… :):)

 46. Nie wiem, czy takie piękne, poprzednie były ładniejsze, co teraz widzicie ludzie pięknego na tych **Plantach**.Owszem Plac zabaw każdemu się podoba, ale Planty to wielki niewypał.))

 47. [quote] #69 | emigrant dnia 10/10/2013 17:20
  Komuny wam ludzie trzeba[/quote]
  :o Wyrwałeś się na chwilę ze zmywaka?Wracaj jak najprędzej bo Cię pejs zwolni.

 48. #2
  Unikatowy był "las" w mieście . Wycięcie dębów było najbardziej samobójczą decyzją Władz Miasta – To Miasto diametralnie odróżniało się od innych , których jest – DUUUUŻŻŻŻOOO!! A tak? O , fontanny fajne ,aaaa i lampki "świeco" – i ŁADNIE .. A Q.wa CHARAKTER NOWEJ DĘBY poszedł w chooooj! . To jest tak jak władza wyobraża swe obejście – i tkankę miasta stara się modyfikować na własną modłę..
  To jest Nieodwracalne .. BRAWO! NOWA DĘBO!!
  :(
  Biedronka niech

 49. Mimo że cenię pana burmistrza to jednak muszę przyznać że planty to nnieudana rzecz może to wina pana Zołędzia bo jednak ten pan nie ma wiedzy, znam to z sołectwa gdzie był dyrektorem

 50. NIEZADOWOLENI Z WYGLĄDU PLANT LUB MAŁEGO LASKU ZBIÓRKA NA DEMONSTRACJĘ DEZAPROBATY – POKAŻCIE ILU WAS JEST. PONOĆ 90% MIESZKAŃCÓW NOWEJ DĘBY.
  ILU JEST NIEZADOWOLONYCH Z OBECNEGO PREZYDENTA p. O. (czyt. PO) POKAZAŁO NIEDAWNE REFERENDUM PANA MARKOWICZA.
  TERAZ BĘDZIE TO SAMO. NIKT NIE PRZYJDZIE. NA PORTALU p. O. (czyt. PO) WYPISUJĄ JAK TO SĄ NIEZADOWOLENI A JAK PRZYJDZIE CO DO CZEGO TO D..Y ZZA KOMPUTERA NIE RUSZĄ:o. K…WA TACY NIEZADOWOLENI

 51. Planty są niezłe, ale za przewał z zadłużeniem gminy na ich niepotrzebną budowę musi odejść Ordon który tyle umie zrobić co Markowicz – obaj powinni trzymać się z daleka od budżetu miasta

 52. planty są cudowne, cudowne, w dzień są cudowne a w nocy przecudowne, widziałem je wczoraj z kosmosu, trochę mnie oślepiły ale się ogarnąłem – Jurij Gagarin (niedoróbek prawie nie widać z mojej rakiety)

 53. planty so przepiekne ,po prostu rewelacja ,ratusiki oniemialy na ich wyglad a glownemu ratusikowi nos jeszcze bardziej sie wydluzyl ,sam widzialem przy mierzeniu szczelin

 54. Bractwo to nie Ratusz. Rozumiem, że jak urzędnik nie popiera ordona to ma odejść z urzędu ? i nauczyciel ze szkoły gminnej też ma odejść jak nie popiera ordona?

 55. [size=20][b]Jak się Wam nie podobają Planty, to zapraszam na nowy Rynek w Kolbuszowej:[/b][/size]

  [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.191663627635279.47810.101036156698027&type=3[/url]

 56. Jest różnica między Kolbuszową a Dębą. Już nie długo Kolbuszowie żydzi odbiorą rynek i kamienice a w Dębie wsioko-mieszczuchom plant nikt nie zabierze. I to jest sukces.

 57. W kolbie pełno sklepów, sklep na sklepie, ludzie prace mają wszystko się roziwja. tutaj beton. beton na stołkach i beton na plantach. kiedyś zialiśmy z kolbetu teraz kolbet śmieje z dęby.

 58. buhahaha DOKŁADNIE! TAKA PIĘKNA POGODA A LUDZIE OLALI TEN WIEC ORGNIZOWANY PRZEZ ŻOŁĘDZIA NA KTÓRYM WYSTĘPOWAŁ WYROBNIK ORDON. TO POKAZAUJE CO LUDZIE MYŚLĄ O TYCH PLANTACH. LUDZIE WIDZĄ ŻE TO KICZ I BADZIEWIE. POKAZALI TO CHŁOPOWI Z TARNOWSKIEJ WOLI NISKĄ FREKWENCJĄ.

 59. Żołądź tak zapewniał Ordona, że wszystko będzie super, że ludzie będą klaskać, że będzie pięknie. A wyszło jak zawsze czyli ch**owo!
  Wiesio jak sierotka stał , starał się robić dobrą minę do złej gry po czym szukał okazji jak się zmyć stamtąd bo mu głupio było. Brawi Zygmunt, brawo Wiesław!!!!

 60. [quote] #99 | Ktoś dnia 10/11/2013 22:13
  Podobno Planty to ukryte lądowisko dla obcych. Stąd te światła i lampy naprowadzające.[/quote]
  [url]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1385395_1388246751412800_1429831804_n.jpg[/url]

 61. mnie się tez wydaje że Ż. dominuje, przy tym jest sprytniejszy, obserwuje te parkę od trzech lat – Ordon to Dyzma a Zygmunt to Krzepicki, tylko Krzepicki by nie vpie-r-d-olił swojego szefa w planty

 62. [b]Airport Nowa Dęba[/b] [url]http://www.nowadeba.pl/gfx/nowadeba2012/_thumbs/pl/defaultgalerie/22/53/1/l1eUwmOfZlOY5YVUlA,dsc_2120_m.jpg[/url]

 63. hahaha zrobili kicz i szukają teraz większego kiczu żeby stworzyć wrażenie "nie jest tak źle"… Wywalone pieniądze w błoto przez Ordona i Żołędzia. Będziemy to badziewie spłacać latami. Mało tego… Ciekawe co zrobią jak to się zacznie psuć bo już widać że wykonanie REWELACYJNE.

  ludzie wczoraj nogami zagłosowali za tym jak im się planty podobają. olali ciepłym moczem żołędziową impreze.

 64. Tam też jakiś tamtejszy Żołądź z Ordonem ostawili "mistrzowostwo świata". Poszli dalej niż "nasi" fachowcy bo podświetlają wodę nawet [url]http://brzesko.com.pl/images/stories//fotokronika/2011/21.10.rynekwieczor/ptr_2624.jpg[/url]
  Jedni lepsi od drugich. Swoją drogą to wszystko pokaazuje jedno: Ktokolwiek by nie rządził w okresie 2006-2014 to by zbierał kasę z UE. Każe miasto, każda wioska dostaje na takie pierdoły. To kasa po którą najławtiej sięgnąć. Na to by rozwijać miasto, unowocześnić strefę i dojazd do niej ( w tym dojazd kolejowy) to nie potrafili napisać projektu. Tacy to eksperci. Ale ważne że światełka napierdzielają w podłodze tak że iść nie da bo oślepiają

 65. Byłem tam wczoraj i widziałem cos jak dekorację do filmu Star Wars, ale to się nienadaje do miasta, to naprawdę pan Zygmunt Ż. wymyślił? Ludzi rzeczywiście nie było bo nikomu się nie chciało tego ogladac.

 66. Cała ta banda etatowych "pisarzy" niech się zacznie leczyć. Kompleksy wylewajcie w swoich domach !!! Zima idzie,więc z ulic pozabierają was do chlewów. Na szczęście…

 67. To nie kompleksy, moja suczka dostała sraczki durniu bo ją poraziło światło, przejdź przez to to sam się zfajdasz w kalesony, chyba ze lubisz taką dyskoteke

 68. To jest nie do pomyślenia ! Otwarcie terenu rewitalizowanego ! Co to jest !
  Pod względem bezpieczeństwa to katastrofa !!!
  1.Skrzyżowanie ulicy Jana Pawła II i Al. Zwycięstwa BRAK PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH !!! Co to jest !!! Budujemy chodnik dla ludzi i nie wymalujemy przejścia !!! Tylko proszę nie zasłaniać się że Ul. Jana Pawła II nie jest w administracji Miasta Nowa Dęba bo to żaden ARGUMENT !!! Są pieniadze są projekty za to brak składu i ładu w tym co szanowny burmistrz wyczynia !!!
  2. Plac Zabaw powinien być zamknięty ze wzgledu na BRAK BEZPIECZEŃSTWA najmłodszych oraz pozstałych użytkowników tego terenu zwłaszcza PLACU ZABAW ! Nie chodzi tu o atestsy itp. Chodzi o teren rzekomo zrewitalizowany ! A dokładniej mówiąc o drzewa które zostały ZREWITALIZOWANE :o:o:o
  Jak można zostawić TAKIE DRZEWA dzieciom nad ich głowami (suche gałęzie a nawet przysuch wolno stojące ) !!!!
  Człowieku co ty wyprawiasz !!!! Jesteś taki wysoki i niewidzisz tego !!! Brak mi słów ! Dla mnie miliony poszły o tak ! By było ładnie i wcale nie jest tam bezpiecznie !

 69. Dziwia, mnie te porzadne lawki porozrzucane miedzy sosnami za domem kultury. Watpie, ze ktos tam bedzie siadal. Tymczasem brakuje lawek w centrum miasta !? Burmistrz zrobil co chcial, ale ta rada miejska, ktora to klepnela to juz naprawde zjawisko kosmiczne.

 70. @ 114 A miało być tak -[url]http://www.youtube.com/watch?v=tcO5IG92qsM[/url] :D:D
  ps. byłem, widziałem (te krizikowe) -Fajna sprawa lecz bałagan jak w Wolsce – na biletach Mercury F. i "Ta" operowa Diva -" Barcelona" a zapodali Wagnera – mnie pasowało :D

 71. Uważam że @CYT nie jest zboczeńcem jednak ta oto piosenka wprawi go w doskonały nastrój . :D:D -[url]http://www.youtube.com/watch?v=SyFrrC30vVA[/url]:D:D

 72. Niedziela 6.10. godzina ok. 19 przed głównym wejściem do domu chłopa stoi autobus szkolny Autosan masa około 10 ton. Autobus odjeżdża płytki zostają nienaruszone. I co? fuszerka?, fuszerka?. Te płytki są wytrzymałe na każde obciążenie bo były układane przy 10-cio stopniowym mrozie widziałem to na własne oczy, nie tylko ja :D

 73. @125 – wskaż palcem który – [url]https://www.google.pl/search?q=autosan&client=firefox-a&hs=N04&rls=org.mozilla:pl:official&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ko1ZUteUDMye4wSW8oCQDg&ved=0CE4QsAQ&biw=1338&bih=550&dpr=1[/url]

 74. @125 – wskaż palcem który – [url]https://www.google.pl/search?q=autosan&client=firefox-a&hs=N04&rls=org.mozilla:pl:official&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ko1ZUteUDMye4wSW8oCQDg&ved=0CE4QsAQ&biw=1338&bih=550&dpr=1[/url]

 75. [url]https://www.google.pl/search?q=autosan&client=firefox-a&hs=mC5&rls=org.mozilla&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=k5BZUt3aLIqi4gSR1YH4Cw&ved=0CE4QsAQ&biw=1338&bih=550&dpr=1[/url] o;) Teraz się "udało" Pytanie za 1 punkt – Który waży :D ponad 10t..

 76. Do lokatora – Durniu czy ja napisałem, ze płytki były układane w październiku? o ile sobie przypominam to był styczeń albo luty tego roku durniu:o:P

 77. Z powyższych komentarzy można wywnioskować jedno, że Ordon odniósł jednak sukces, bo tak zajadliwe i bezmyslne komentarze opzycji pojawiają się tylko wtedy gdy trzeba podjąc walkę za wszelką cenę, bo grunt pod nogami opozycji się pali. tyle w temacie :)

 78. "Skutek" był wczoraj na plantach. Mam na myśli frekwencje. Była tylko garstka ludzi. Oto skutek i oto sukces. A kolejny "sukces" będzie na wiosnę jak okaże się, że kolejny "uczciwy wykonawca" będzie remontował "nowe" planty. Widzę to na swojej szklanej kuli, że tak będzie i mogę się o każdą kasę założyć. Sukcesów i skutków co nie miara! Super burmistrz! Mądry bardzo !

 79. @139 [quote] powyższych komentarzy można wywnioskować[/quote] Jedno?
  :D:D i dalej – [quote]bo tak zajadliwe i bezmyslne komentarze opzycji [/quote]

  Wywnioskować .. i :D [quote] bezmyslne komentarze [/quote]
  Aaa ja nieszczęsny -pytanie czy mógłbym zadać i @139 obiecuje,że odpowie?

 80. ten caly nowy plac jest do … nigdy nie umieli zrobic porzadnych trawnikow, zeby to w calosci wygladalo ladnie, nalozyli plytek, wycieli deby, trzeba byc bylym pracownikiem zakladow , zwolennikiem PISu , zeby cos takiego chwalic. Lawki by sie przydaly na innych ulicach.
  Wlasnie takie glupoty nam groza jak PIS dojdzie do wladzy.

 81. Weź tu Moniczko nie mieszaj wielkiej polityki bo ja i moi znajomi popieramy PiS a na to szkaradztwo jakie Żołądź z Ordonem narobili patrzeć nie możemy. Typowo PO-owskie partactwo.

 82. [quote] #124 | off pianka dnia 10/12/2013 19:16
  Uważam że @CYT nie jest zboczeńcem jednak ta oto piosenka wprawi go w doskonały nastrój . GrinGrin -http://www.youtub…yFrrC30vVAGrinGrin[/quote]

  [quote]http://www.trolowisko.pl/img.php?id=94[/quote]

 83. [quote] #124 | off pianka dnia 10/12/2013 19:16
  Uważam że @CYT nie jest zboczeńcem jednak ta oto piosenka wprawi go w doskonały nastrój . GrinGrin -http://www.youtub…yFrrC30vVAGrinGrin[/quote]
  [url]http://www.trolowisko.pl/img.php?id=94#[/url]

 84. [quote]Dorwały się tumany do komentarzy i piszą i piszą choć nie myślą bo są tumanami[/quote]
  I w dodatku chwalą ewidentny kicz i badziew na plantach. Dobrze, że jednak inne komentarze pokazują że ludzie w gminie jednak myślą i nie akceptują tego co wyprawia Ordon kierowany przez Żołędzia.

 85. A przedtem Żołądź byl chwalony przez opozycję? Nie pamiętam tego jakoś. Nawet nie pamiętam żeby był chwalony przez kogokolwiek, bo to młotek i nieuk, nie pomaga mieszkańcom tylko oddaje sie szczuciu, co umie najlepiej

 86. Ratusiki aby zatrzec wrazenie o referendum wymyslaja bzdury nad bzdurami ,ale nie piodpisujac sie w sprawie zwolania referendum o odwolanie Burmistrza mieszkancy jednoznacznie OPOWIEDZIELI sie za ORDONEM i jego dzialaniu co trojcy jest nie wsmak bo juz widzieli sie w URZEDZIE , moim zdaniem ORDON wygra to co bedzie chcial i to z wysokimi notowaniami a na garstke ujadaczy mieszkancy odpowiadaje smiechem o ich beznadziejnosci w dzialaniuB)

 87. Podobno wypatrywacz suchych galazek tak sobie uszkodzil kregi szyjne ze nijak nie moze patrzec w dol i teraz sie potyka na strzelinach wytropionych przez wielka trojce

 88. [quote] #167 | strzelina dnia 10/15/2013 18:29
  to jak ktoś sobie strzeli w stopę, np. ordonowo-żołędziowi ludzie wydając 10 mln na wycięcie pięknych dębów[/quote]
  Strzel sobie w pałę,o jednego durnia będzie mniej.

 89. Użytkownik @wesoło mi pewno myślał o tej Strzelinie – [url]http://www.mapa-online.pl/mapa,Strzelin.html[/url] B) ale w jakim kontekście – On tylko wie..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here