OGŁOSZENIE PGKIM: Próbne grzanie budynków

24

2013-09-24


Ogłoszenie z dnia 2013-09-23

W dniu dzisiejszym uruchomiono Ekologiczną Kotłownię Miejską oraz kotłownię gazową przy ul. Broniewskiego celem dokonania próbnego grzania.

Po uzyskaniu odpowiednich parametrów cieplnych czynnika grzewczego, w godzinach wieczornych będzie możliwość podania ciepła na budynki miejskie zaopatrywane w ciepło z tych kotłowni. Podanie ciepła na poszczególne budynki (Wspólnoty Mieszkaniowe) nastąpi na zgłoszenie (zamówienie) od Zarządu danej Wspólnoty lub wlaściciela budynku. Prosimy Zarządy Wspólnot Mieszkaniowych o pisemne lub telefoniczne zgłaszanie potrzeby grzania na tel. 158462641, lub na kotłownię tel. 15 8464212, tel. kom. 698642465.

Źródło: PGKiM

24 KOMENTARZE

 1. Jakie próbne grzanie ? Jakie zgłaszanie przez wspólnoty?
  Czy pan prezes Kapusta i pan burmistrz Ordon wiedzą co robią?

  Jak w "Misiu" !!!!!!!!!!
  [url]http://youtu.be/2gdXnltqbPg[/url]

 2. a u mnie zimno jak w psiarni bo we wspólnocie stwierdzili, że im w d..py ciepło a ja znalazłam się w mniejszości zmarzluchów, średniowiecze!

 3. juz sasiadka była u mnie,co tu zrobić bo pani z parteru otwiera okno i wietrzy!!! ludzie,to jest chore,wspólnoty sa chore,to teraz prezesa wspólnoty trzeba pytać czy we własnym domu można otworzyć okna???!!!chory kraj chorzy ludzie

 4. nauczcie się najpierw żyć wspólnie w tym grajdołku a potem narzekajcie. Każdy myśli tylko w własnej dpieu a innych ma w "poważaniu". Trzeba się nauczyć decydować o swoim.

 5. [quote] #8 | do wszystkich dnia 09/24/2013 18:59
  nauczcie się najpierw żyć wspólnie w tym grajdołku a potem narzekajcie. Każdy myśli tylko w własnej dpieu a innych ma w "poważaniu". Trzeba się nauczyć decydować o swoim.[/quote]
  Nie da rady, gdyż każdy tutaj kocha bliżniego swego aż ostatnia koszula spadnie z niego.A jak spadnie z niego bierze się za drugiego.

 6. #8 jak się nauczą to przestaną narzekać – wspólnie rozwiążą problem — [quote][quote] Trzeba się nauczyć decydować o swoim[/quote][/quote]
  Ale w jakim rozumieniu ? Moje – własne? czy nasze – wspólnoty? pisz precyzyjniej.

 7. A ja mieszkam w domku jednorodzinnym 22 ary działeczka , w domku mam 23 stopnie , latem max 20 stopni bo domek ocieplony a nie jak w płycie 40 wieczorem w lipcu. Także nie narzekać a brać się do roboty zarobić na domek i komfort się ma , naprawdę szkoda energi na narzekanie i ciągłe obwinianie kogoś za swe niedole ….

 8. Paranoja starsi ludzie w bloku na Krasickiego 3 marzną bo Pan przewodniczący wspólnoty nie pozwolił na ogrzewanie bloku, jemu w pracy jest ciepło.

 9. Na Północy wszyscy przykręcają kaloryfery,żeby oszczędzić i pozniej nie płacić 2-3 miesiące.To chore tu marzną i w łazience grzyb, po to żeby zaoszczędzić, a u nas na starym osiedlu wszyscy otwierają okna ,zeby pozniej była dopłata do C.O 500zl…Ludziom się jednak powodzi…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here