Ogólnopolski Turniej Juniorów w badmintonie w Ropczycach

0


Trwa doskonała, zwycięska passa młodych badmintonistów Stali Nowa Dęba. Tym razem bardzo dobrze spisali się oni na Ogólnopolskim Turnieju Juniorów Młodszych i Ogólnopolskim Turnieju Młodzików, które rozegrane zostały w Ropczycach.
W kategorii Juniorów Młodszych bardzo dobrze spisał się Patryk Kopeć, który w grze pojedynczej chłopców wywalczył trzecie miejsce. Jeszcze lepiej Patryk spisał się w grze podwójnej chłopców, gdzie wspólnie z Pawłem Kopańskim (UKS Start Widełka) w doskonałym stylu wywalczyli pierwsze miejsce.

Bardzo dobrze spisali się młodzicy ze Stali Nowa Dęba. W grze podwójnej dziewcząt drugie miejsce wywalczy debel: Aleksandra Michalczuk / Zofia Tomczyk. W grze podwójnej chłopców również drugie miejsce wywalczył debel: Rafał Lejko (Stal Nowa Dęba) / Jakub Kufel (UKS Orbitek Straszęcin), a na trzecim miejscu uplasował się debel klubowy Stali: Patryk Róg / Jakub Suszyński. W grze mieszanej na drugim miejscu uplasował się mixt Stal: Patryk Róg / Aleksandra Michalczuk. W grze pojedynczej chłopców bardzo dobre drugie miejsce wywalczył Rafał Lejko (Stal). W sumie młodzi nowodębianie na ropczyckich kortach stawali na podium dla zwycięzców 6 razy. Jest to tym cenniejsze, że w zawodach tych nie mogły uczestniczyć czołowe badmintonistki Stali Nowa Dęba: Natalia Róg i Beata Mycek, które przebywają w Białymstoku na zgrupowaniu kadry Polski Młodzików U – 15.

badmintonropczyce2015

Na zdjęciu badmintonowa ekipa Stali Nowa Dęba w Ropczycach, stoją od lewej: Rafał Lejko, Dominika Luboch, Aleksandra Michalczuk, Zofia Tomczyk, Patryk Róg, Jakub Suszyński i Patryk Kopeć.

——————————————————————————————————–

studio helena reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here