Okradł nowodębiankę. Policja szuka sprawcy.

0

Tarnobrzescy policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kradzieży portfela. Łupem rabusia padły dokumenty, pieniądze w kwocie 100 zł oraz karta bankomatowa. Złodziei posłużył się skradzioną kartą i pobrał z konta pokrzywdzonej kobiety gotówkę w wysokości 500 zł. Policja apeluje o szczególną ostrożność i pilnowanie swojego mienia.

66-letnia mieszkanka gminy Nowa Dęba straciła portfel, w którym były pieniądze, dokumenty i karta bankomatowa wraz z pinem. Zanim kobieta zorientowała się, że została okradziona, złodziej wybrał z jej konta pieniądze. Zdarzenie miało miejsce wczoraj przed godz. 11, w Tarnobrzegu. Będąca na zakupach kobieta odwiedzała liczne sklepy. W jednym z nich padła ofiarą rabusia.

Złodziej ukradł z torebki portfel z pieniędzmi w kwocie 100 zł, dokumentami oraz kartą bankomatową wraz z pinem. Jego łupem padła też gotówka. Sprawca pobrał z konta kobiety pieniądze w kwocie 500 złotych. Pokrzywdzona o tym zdarzeniu powiadomiła policjantów.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu.

 

Policjanci apelują:

  • będąc na zakupach nie pozostawiaj swojej torebki bez nadzoru,
  • gotówkę noś schowaną w różnych miejscach,
  • naucz się na pamięć swojego numeru pin ( to tylko cztery cyfry)
  • natychmiast o kradzieży karty powiadom Twój bank. ( 828 828 828 to ogólnopolski nr telefonu, pod którym można zastrzec swoją kartę ).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here