ONET: PROMOCJA NAJNOWSZEGO SINGLU ŻANETY LUBERY

20

INFORMACJA Z PORTALU WWW.ONET.PL

„Mnie się wciąż pali” to pierwszy singiel zapowiadający płytę Żanety Lubery, półfinalistki programu „The Voice of Poland”, wokalistki i autorki piosenek. Do tej pory współpracowała z wieloma artystami, teraz postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce.

Piosenki na tę płytę powstawały w bardzo przełomowym dla mnie czasie, chwilę po narodzinach mojej córki. Nagle rozmarzona i zwariowana dziewczyna stała się matką, kimś ważnym. Piosenki opowiadają o procesie stawania się na nowo, o szukaniu kobiety w sobie i siebie w kobiecie, o sile jaką mamy i o traceniu jej, o wewnętrznych wojnach i sprzecznościach, które nami targają. Współczesna kobieta mierząca się z posągowym wizerunkiem matki Polki musi stale walczyć chcąc spełniać swoją rolę, zachowując przy tym swoją tożsamość. Owocem mojej walki jest właśnie ta płyta.

Teledysk powstał w Nowej Dębie, w mojej rodzinnej miejscowości. Nakręciliśmy go z moim rodzeństwem (zdjęcia Jacek Lubera) w miejscach z naszego dzieciństwa, na drzewie, które niegdyś było moją bazą, w lasach po których szaleliśmy. Zmierzyliśmy się z tą przestrzenią już jako dorośli ludzie i był to czas magiczny. Fascynuje mnie granica, kiedy rzeczywistość miesza się z magią, czymś ulotnym, bajkowym.

Źródło: onet.pl

20 KOMENTARZE

 1. Robi się na Markowską, piosenka jakich wiele, jednym uchem wpadnie a drugim wypadnie. Od samego początku piosenki można się domyślić, że zwrotki będą spokojne a refren mocny. Ot, taka jak napisałem z wielu dzisiejszych pioseneczek. Prawdę mówiąc nic mi się w niej nie podoba. Nawet nie da się jej posłuchać bez przyśpieszania.

  • Tak.
   Mnie osobiście wqrwiają markowskie,cugowscy bracia itd..
   Waglewskiego syny dają rade.Choć nie moja baśń.

 2. Rzaneta , Dżesika , Andżelika czy jak się tam to cholerstwo pisze. Nie wiem , ale takie imiona dzieci świadcza o ich rodzicach wiele …

  • Tak.
   Mnie osobiście wqrwiają markowskie,cugowscy bracia itd..
   Waglewskiego syny dają rade.Choć nie moja baśń.

 3. Bardzo ładny teledysk, piosenka też, zaskakująco dobry tekst, który mówi o czyms konkretym i ma jakies przesłanie. Bardzo mi się podoba w szczególności końcówka teledysku :)

 4. TEKST DWUJA!!!SZUKAĆ PROSZE KOGOŚ Z POJMĄ NIE PISZ TEGO LALKA SAMA BO-CZESTOCHOWA.MUZA NA PIĄTKE-POWAGA!!!BRAWO TEN KTOŚ,WSZYSTKO JAK TRZEBA,A TERAZ TEN NIESZCZĘSNY TELEDYSK-POMYSŁ O.K-WYKON O.K-CZEPIE SIE DWÓCH UJĘĆ-JAK LEŻY ŻANETA NA TEJ,,FIRANCE,,KICZ!!!OKLEPANE,BYŁO ZREZYGNOWAĆ ŻLE WYSZŁO Z TYM JEJ STARTEM ZA AUTEM,PRZEBITKA POWINNA BYĆ JAK ONA JUŻ BIEGNIE,A NIE STOI I ROZPĘDZA SIĘ-KICZ!!!PO ZA TYM POPRAWNIE.NIE OBRARZAJCIE SIĘ,ŻE TAM PISZA,ŻE JUŻ OKLEPANE BO FUCKT,WIELE TAKICH,ŻE IDENMOLO TERAZ-WNIOSEK!SZUKAC CZEGOŚ –WOW–

 5. Hey Kochani swietna robota!!!
  Teledysk zajebisty,utwor zajebisty….juz mam melodie w glowie I sobie podspiewuje! Lol
  Gratulacje pozdr z NYC :D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here