Oświadczenie Redakcji InfoNowaDeba.pl

0

16.06.2011r.

OŚWIADCZENIE REDAKCJI INFONOWADEBA.PL Z DNIA 16.06.2011r.
Szanowni Internauci,

W związku z pojawiającymi się na portalu komentarzami w sprawie MKS Stal Nowa Dęba oświadczamy, że Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników, a wszystkie komentarze łamiące polskie prawo i ogólnie przyjęte zasady kultury zgodnie z trybem określonym w Regulaminie serwisu są moderowane. Wprawdzie odpowiedzialność za wpisy internautów ponoszą ich autorzy, nie mniej Redakcja portalu jest stosownymi normami zobligowana do pilnowania przestrzegania określonych reguł dialogu społecznego.

Z uwagi na zaostrzającą się dyskusje, w której padają oskarżenia o łamanie prawa informujemy iż od rozstrzygania wymienianych kwestii są sądy powszechne, oraz właściwe organa nadzoru i kontroli, a nie pola komentarzy na portalach internetowych. Dlatego też dalsze dyskusje, sugestie, oskarżenia itp. w tym temacie będą blokowane i usuwane.

Jednocześnie zaznaczamy, że istnieje możliwość publikacji własnych ogłoszeń, oświadczeń, artykułów itp., z zastrzeżeniem, że w przypadku treści kontrowersyjnych nie mogą być one anonimowe.

Z wyrazami szacunku
Redakcja InfoNowaDeba.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here