I Nowodębskie Forum Młodzieży

17

13.06.11r.


I Nowodębskie Forum Młodzieży oraz otwarcie drugiego już w mieście Młodzieżowego Klubu Aktywności odbędzie się w czwartek 16 czerwca o godzinie 10.00 w Zespole Placówek Oświatowych w Nowej Dębie, ul. B. Zybury4.

I Nowodębskie Forum Młodzieży to umożliwienie młodzieży z Gminy Nowa Dęba dyskusji z burmistrzem na tematy związane bezpośrednio z młodzieżą. Władze miasta starają się zapewniać młodym ludziom warunki do dobrej edukacji i realizacji swoich zainteresowań, ednak burmistrz chciałby poznać zdanie samych zainteresowanych i zwiększyć ich udział w życiu samorządu gminnego. W zamierzeniach, Forum Młodzieży ma być cyklicznym, półrocznym spotkaniem z młodzieżą na temat funkcjonowania gminy Nowa Dęba, przedstawiania pomysłów czy propozycji zmian lub udoskonaleń.

Młodzieżowy Klub Aktywności, popularnie zwany e-MKA, w założeniu ma służyć inicjatywom młodzieżowym oraz wsparciu liderów młodzieżowych w ich rozwoju społecznym. Będzie to miejsce ogólnodostępnych spotkań młodzieży, umiejscowiony w Zespole Placówek Oświatowych w Nowej Dębie.


——

17 KOMENTARZE

 1. Forum Młodzieży.. ładnie brzmi.Tylko kto może uczestniczyć w tym forum bo nie ma ani żadnego formularza zgłoszeniowego, ani nie ma mowa o jakiś zaproszeniach. Czy mogą wziąć w nim udział tylko uczniowie gimnazjum którzy zostaną na ten czas zwolnieni z lekcji przez nauczycieli czy również licealiści i studenci? Czy młodzież w tym Forum to osoby do 25 roku życia?

 2. Dlaczego Jakaś Pogoń ,Ratusz związane z Ostapko lepsza jest, od MRM związane z Burmistrzem Żołędziem to dla mnie młodzież i to młodzież

 3. a kto Ci napisał, że ten jest lepszy a tamten gorszy … co żeś sobie już ubzdurał …… dziwne podziały tworzą m.in. ludzie tacy jak Ty, bo pewnie żal im, że komuś coś wychodzi. …………….SIŁA W MŁODZIEŻY Z NOWEJ DĘBY bo inaczej miasto opanują zwierzęta i las.

 4. [size=16]po co KTOŚ tworzy aurę i jaki ma w tym cel, że z Ostapko lub wokół niego to samo ZŁO i nie wolno się z nim zadawać…. PO CO PYTAM ???, ….. że stawia sprawę jasno i prosi od odpowiedzi na pytania, które niektórzy boją się zadawać to jest już TYM ZŁYM…. jeszcze raz pytam KTO MA W TYM CEL ??….. [/size]

 5. [b]Tak czytam te wasze tzw posty i stwierdzam, ze albo nie macie nic do powiedzenia w domu i tu szczekacie jak pies spuszczony z łańcucha bo wreszcie coś możecie powiedzieć, albo tak napakowani jesteście słomą w miejscu gdzie inni mają mózgi, ze ta słoma wyłazi wam którędy tylko może. Ogarnijcie się choć trochę….[/b]

 6. A ty prostaku to może jesteś jakiś fenomen daj ludziom pogadać bo u ciebie pies i słoma nic wiecej nie potrafisz .Obsrańcu słomiany

 7. Moim skromnym zdaniem to wszystko to jest jeden wielki balon, który na dodatek to jest sztucznie pompowany i to jakimś śmierdzącym GAZEM.
  Tak uważam , ponieważ zwykły belfer ma narzucone aby zorganizował wolny czas młodzieży aby środki które można było by przeznaczyć na pomoc już istniejącym organizacją przeznaczyć na WŁASNE INICJATYWY. By móc się później chwalić to: "Nasz był pomysł "- "nie wasz" .
  Ale w rzeczywistości to lipa i wielki nie wypał !
  Biedne dzieciaki, bo Wam nie powiedzą, bo grozicie im złymi ocenami – no przecież to ich inicjatywa !
  Uważajcie aby ten balon nie pękł Wam na twarzach kiedy go będziecie pompować!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here