Zdjęcie Edyty Dul z Nowodębskiego Biegu Żołnierzy Wyklętych nagrodzone!

6

Dobiegł końca konkurs fotograficzny „Pamięć o Żołnierzach Wyklętych okiem reportera”, którego celem było propagowanie aktywnego uczestnictwa w wydarzeniach mających na celu oddanie hołdu oraz upamiętnienie członków podziemia niepodległościowego lat 1944-1963. Trzecie miejsce w konkursie zajęło zdjęcie Edyty Dul wykonane podczas I Nowodębskiego Biegu Żołnierzy Wyklętych!

Oceny prac dokonała Komisja Konkursowa złożona z pracowników IPN oraz użytkownicy portalu społecznościowego poprzez otwarte głosowanie. Członkowie Komisji Konkursowej oceniając prace brali pod uwagę przede wszystkim zgodność pracy z tematyką konkursu oraz walory artystyczne pracy. Komisja Konkursowa przyznała nagrody dla autorów 5 najlepszych prac (miejsce 1, miejsce 2 i 3 równorzędne miejsca 3). Edyta Dul z ZS1 klasy 2b o profilu wojskowym zajęła III miejsce w tym konkursie.

Link do strony Instytutu Pamięci Narodowej z wynikami konkursu

Gratulujemy!

zdjecie edyty dul

——————————————————————————————————–

studio helena reklama

6 KOMENTARZE

  1. Hehe widać, że w jury zasiadali „spece” od fotografii :D Kadrowanie – żadne, ekspozycja – szkoda gadać, ramka udająca retro :D I to nieszczęsne pozostawienie koloru, trzeba było się bardziej postarać podczas zaznaczania albo użyć magic brush chociaż.
    Niemniej jednak gratuluje nagrody i zajęcia trzeciego miejsca! Oby tak dalej!

    • W konkursie chodziło bardziej o propagowanie aktywnego uczestnictwa w wydarzeniach mających na celu oddanie hołdu oraz upamiętnienie członków podziemia ! a nie czy foto było przerabiane . GRATULUJE AUTORCE!

  2. Ciekawe dlaczego Ty „mistrz” fotografii kadrowania ekspozycji i pierdzenia w stołek nie zrobiłeś tak cudownego zdjęcia… wielka piąteczka dla koleżanki!

    • Wrzuć chłopie na luz zgadzam się z NSZ pewnie chodziło w tym konkursie nie o jakość ale przesłanie. Nie znasz mnie, niewiesz czym się zajmuje i odrazu krytykujesz mnie za to, że wyraziłem opinie o fotografii. Poza tym doczytaj komentarz do końca.

  3. Mistrel, ujawnij się, swoja osobę, twórczość. Skoro tak „profesjonalnie” krytykujesz pracę Edyty pokaż swoje zdjęcia. Poddaj ocenie swoje prace na tutejszym forum.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here