Otwarcie świetlicy strażackiej w Cyganach

22

 

11 maja br. nastąpiło otwarcie świetlicy strażackiej wraz z zapleczem sanitarnym wykonanej przez OSP Cygany w ramach realizowanego projektu z LGD.

zdj. S. Bałek
Źródło: cygany.pinger.pl

———————————————————————————————-

knp baner

22 KOMENTARZE

 1. Widzę walecznego nic nie robiącego STAROSTĘ SUDOŁA tylko umie wstęgi przecinać a ul. Kościuszki do strefy dalej nie zrobiona

  • Jurek faktycznie to daj sobie spokój z kandydowaniem . Zajmij się tym co lubisz czyli zbieractwem starych miednic i wiader . Mieczysław tez mówi ze przyszedł już na Ciebie czas . Jesteś już stary na polityką . Wiem że to trudne ale czas abyś zajął się hobby a nie zbierał od ludzi.
   Kolega stary i gruby

  • Temat zastępczy przywrócony żeby Jureczkowi nikt kampanii nie zepsuł. SUDOŁ MUSI ODEJŚĆ

  • STAN WODY W WIŚLE
   Sobota, godzina 14
   Wody wciąż przybywa. W Karsach Wisła ma już 804 centymetry, w Szczucinie 746 centymetrów.
   W Zawichoście Wisła ma już 608 centymetrów. Do stanu alarmowego brakuje 12 centymetrów. Woda wciąż wzbiera.
   W Sandomierzu na Wiśle już 522 centymetry. Stan alarmowy to 610.

  • KARSY (150200150) – Stan alarmowyclose
   Rzeka: Wisła (2)
   Województwo: małopolskie
   Aktualny stan wody: 824 cm (2014-05-17 18:30 UTC)
   Poprzedni stan wody: 825 cm (2014-05-17 18:20 UTC)
   Stan alarmowy: 650 cm
   Stan ostrzegawczy: 450 cm
   Trend: [rosnący] rosnący

 2. Sudole juz cie chcemy widzieć przy tych wstegach. Całe życie jesteś u żłobu i drogi nie zrobiles. Idź juz na emeryturę bo chyba masz dużą.

 3. Ali, kierowca i pracownik zakladow , mowie wam ze nie mam czasu na pierdoly bo musze sie przygotowac na 25 do komisji wyborczej okregu # 1 gdzie zasiadam aby dorobic do pensji bo mi tak malo placa w starostwie

 4. Śmieszni panowie w krawatach bawią się jak małe dzieci. A może by tak cos uczciwie popracować, jak na prawdziwego mężczyznę przystało, a nie całe życie nic , tylko się ślizgać i ważnego udawać. Nawet w szkole dla nich robota za ciężka.Wstyd.

  • Ordon jakim był nauczycielem takim jest teraz burmistrzem. Z resztą Żołądź podobnie…

 5. Przecież to wszystko jest w ramach obowiązków pracowniczych, za które się bierze pensję. Po jaką cholerę robić taką celebrę i ją pokazywać. Rozumię jakiś czyn bohaterski, uratowanie tonącego, kogoś z pożaru, itp., Kompletne zdziczenie i to u ludzi na stanowiskach.

 6. Juz sie niechce patrzyc na toco sie wyprawia ,ci rzadzacy przecinaja jakby sie stałoniewiem co za podatnikow pieniadze to ja terz moge rzadzic ,a nie widza jak tyle ludzitraci prace w awansie obłuda!!!!!!!!

 7. Co te 2 d…i robią przy przecinaniu wstęgi.
  Wysilali się aby tworzenie świetlicy zablokować.
  Są bezczelni , może te nożyce mają na siebie.
  Nie mają honoru za grosz.

 8. Jeśli chodzi o Sudoła i Ordona to jest ostatnia kadencja bo minał ich czas. Nie sa za starzy tylko minał ich czas, trzeba im podziękować o odsunąć od władzy. Droga na strefe jest najlepszym przykładem ich umiejętności.

 9. a co te 2 szczekaczki tam robią , przykład kombinatorstwa, nic nie robienia społecznie, tylko jeśli jest korzyść.Ladaco.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here