Otwarty Turniej Amatorów i Weteranów „Orbitek Cup”

2

W Straszęcinie k/ Dębicy z udziałem ponad 60 zawodniczek i zawodników z Polski Południowo – Wschodniej rozegrany został Otwarty Turniej Amatorów i Weteranów „Orbitek Cup” w badmintonie. Kolejny raz w kończącym się 2014 roku znakomicie spisali się badmintonowi amatorzy i weterani z Nowej Dęby skupieni wokół trenera badmintonistów Stali Nowa Dęba Adama Bunio. W singlu mężczyzn w kategorii powyżej 30 lat trzecie miejsce ex aequo zajęli: Rafał Lewandowski i Grzegorz Ordon. W singlu mężczyzn w kategorii powyżej 40 lat trzecie miejsce zajął Jacek Tomasiewicz. W singlu mężczyzn w kategorii powyżej 45 lat zwyciężył w doskonałym stylu Tadeusz Szczur. W singlu mężczyzn w kategorii „Open B” trzecie miejsce wywalczył najstarszy uczestnik tego turnieju 55 – letni Adam Bunio. W grze podwójnej mężczyzn rozgrywanej w formule „Open” drugie miejsce wywalczył debel mężczyzn: Adam Bunio (Nowa Dęba) / Piotr Skrzek (Dębica), a finał był ozdobą tego turnieju. Tak więc badmintoniści z Nowej Dęby kolejny raz doskonale promowali Miasto i Gminę Nowa Dęba na arenie ogólnopolskiej i wojewódzkiej.