Pierwsze sukcesy młodych siatkarzy.

4

30 maja b.r. w Nisku odbył się turniej minisiatkówki chłopców z okazji Dnia Dziecka i 70 – lecia podkarpackiej siatkówki. W turnieju wzięły udział reprezentacje szkół i klubów z Niska, Stalowej Woli oraz Nowej Dęby. Nasi zawodnicy reprezentowali Klub Piłki Siatkowej oraz Szkołę Podstawową nr 2 w Nowej Dębie. Chłopcy startowali w kategorii dwójek i trójek w składach:

– dwójki (kl. 4)

KPS I: Jakub Wąsik i Mateusz Babula, KPS II: Miłosz Fraszczyk i Mikołaj Bieniek;

– trójki (kl. 5).

KPS I: Wojciech Tymiński, Szymon Durlak, Albin Buras, KPS II: Michał Puzio, Bartłomiej Tomczyk, Kamil Kozdęba, KPS III: Kacper Majewski, Robert Tomczyk, Leon Sarama.

Po zaciętej walce nowodębscy siatkarze wywalczyli następujące miejsca:

  • w kategorii dwójek : zespół KPS II – I miejsce, KPS I – II miejsce;

  • w kategorii trójek: KPS I – I miejsce, KPS II – III miejsce, KPS III – IV miejsce.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali poczęstunek oraz pamiątkowe dyplomy, natomiast zwycięskie drużyny dodatkowo medale oraz nagrody w postaci nakolanników, koszulek polo i firmowych skarpet.

Finał wojewódzki Pucharu Polski Kinder Plus Sport 2015 chłopców.

 

Zespół KPS I w składzie: Jakub Wąsik, Mateusz Babula oraz Leon Sarama – rezerwa, w kategorii dwójek zakwalifikował się do wojewódzkiego turnieju finałowego z cyklu Puchar Kinder Plus Sport, który odbył się 6 czerwca w Rzeszowie.

Pomimo ambicji i wielkiej woli walki, chłopcom nie udało się zakwalifikować do czwórki finalistów, tym niemniej znaleźli się w najlepszej ósemce w województwie.

KPS

4 KOMENTARZE

  1. Memoriał nie odbyłby się gdyby nie wsparcie finansowe Starostwa Powiatowego oraz ogromnego zaangażowania Dyrektora SOSiR-u Pana Adama Szurgocińskiego oraz Pani Iwony Strojek i Damiana Diektiarenko – Stal Nowa Dęba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here