PIKNIK LOTNICZY

27

01.08.2011r.


W sobotę 6 sierpnia MODELARNIA RATUSZOWA i SAMORZĄDOWY OŚRODEK KULTURY w Nowej Dębie zapraszają na stadion SOSiR przy ulicy Chopina, gdzie odbędzie się PIKNIK LOTNICZY – pierwsza od wielu lat modelarska impreza w mieście.

Przez trzy godziny – od 15.00 do 18.00 – widzów czeka moc wrażeń gwarantowanych przez:
F – 2 WIERZAWICE – klub ubiegłorocznego mistrza świata lotów modeli prędkich na uwięzi,
ZONK – TEAM, MODELARNIĘ LOTNICZĄ SDK MIELEC oraz debiutujących organizatorów – MODELARNIĘ RATUSZOWĄ z Nowej Dęby.

W programie loty modeli RC, modeli na uwięzi ( w tym latającej makiety, pokazy akrobacji i walki powietrznej ), szybowców, rakiet, lot dużego modelu śmigłowca, ekspozycję naziemną oraz konkursy dla publiczności.


27 KOMENTARZE

  1. i czy jest opieka medyczna ?? ….. bo jak RATUSZOWE łorganizujo to musi być ubezpieczenie OC, NNW, AC, OZ, UW, KU, łopieka medyczna conajmniej z COLLEGIUM MEDICUM UJ ….. calodobowa wraz z KARETKOM POGOTOWIA na fula wyposażonom zespołem medycznym złozonym z 4 prowesorów i dwa EFy nad DEMBOM ……. to tylko minimum reszta …… jutro :D ……

  2. [quote]Już się zaczęło.Fani M.Ostapko ujadają.[/quote]
    a jakże UJADAJĄ i UJADAĆ BĘDĄ dopóty dopóki tacy jak ty będą traktować Nową Dębę jak własny folwark w którym powinny mieszkać same ŚWINIE.

  3. Moc "argumentów" ze strony przeciwników Marka. Takie "lasowiackie". Gratuluje intelektu, przenikliwości. Rozumiem, że radny Durtka (ile osób wie że taki radny jest w samorządzie?) jest bardziej aktywny niż Ratusz i M. Ostapko. Rozumiem, że więcej projektów uchwał złożyła p. Tłusta? (przypomnę że tylko Ostapko jako jedyny składa własne projekty). Pisz sobie co chcesz. Obrażaj chłopaka i gadaj o nim na mieście pierdoły. Ale faktów nie zmienisz.

  4. Było bardzo fajnie, atmosfera jak i ludzie – wszystko było bardzo ok :) warto było przeczekać deszcz aby zobaczyc model latający śmigłowca. Szacun dla ekipy z Mielca :) oraz dla całej grupy ludzi z ND za zorganizowanie tego typu imprezy w Nowej Dębie, oby coraz więcej miłośników awiacji było w naszym grajdole.

  5. A czy Serafin zlozyl kiedykolwiek jakis projekt uchwaly jako przewodniczacy rady? a moze choc jakis ciekawy wniosek postawil w imieniu wyborcow? a moze zorganizowal jakas impreze w miescie? W ogole to czym intersuje sie Serafin?

  6. Widze drogi forumowiczu, ze nie potrafisz zorganizowac sobie wolnego czasu, praktykujesz dziwną forme zaczepki. Zastanawiam sie czy liczysz na to, ze bedzie ona kontynuowna?? Ze znajda sie równie podobni do Ciebie idioci, którzy pociagną ten watek dalej??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here