Parkuj i pozwól przejść innym

9

Duży samochód ma swoje plusy, ale również szereg minusów w tym trudności w parkowaniu w mieście. Nasza czytelniczka nadesłała nam zdjęcie wykonane przed przychodnią zdrowia w Nowej Dębie. Właściciel czarnego Nissana miał trudność ze znalezieniem właściwego miejsca postojowego, ale czy to usprawiedliwia go przed blokowaniem chodnika którym poruszają się między innymi osoby niepełnosprawne i rodzice z wózkami dziecięcymi? Ocenę pozostawiamy Czytelnikom.

img_20161118_1627361

 

img_20161118_1625331

 

 

9 KOMENTARZE

  1. nie tylko właściciel czarnego nissana zahaczył o chodnik. Gdyby nie wjechał na chodnik zaparkował by na ulicy i dalej byłoby źle. To parking nie jest odpowiednio dostosowany.

  2. Pragnąłbym przy okazji zauważyć, iż CODZIENNIE parkowane są samochody w miejscu, gdzie wchodzi się na chodnik przy budynku Urzędu Miasta od strony starych budek telefonicznych i NIC nie jest z tym robione, mimo iż to wszystkie dzieje się POD NOSEM Straży Miejskiej. W tamtym miejscu na ziemi są namalowane białe ukośne kreski, które powodują, iż ten fragment jezdni jest wyłączony z użytkowania i NIE MOŻNA na nim również parkować. Dlaczego tamci ludzie nie dostają mandatów?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here