Żywa szopka w Tarnowskiej Woli

8

W Boże Narodzenie 25 grudnia 2014 (wtorek) organizować będziemy Żywą Szopkę przy kościele parafialnym pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tarnowskiej Woli, gm. Nowa Dęba. Szopka zostanie wystawiona w godz. od 8.00 do 14.00.

W szopce oprócz Maryi, Józefa i Dzieciątka zobaczyć będzie można żywe zwierzęta: osiołka, kucyka, kózki, owieczki, króliki, pawie, ozdobne kurki i kaczki… Przy szopce zebrani będą mogli wspólnie pokolędować i dzielić się opłatkiem składając sobie świąteczne życzenia. Całe to wydarzenie ma na celu odtworzenie obrazu Narodzenia Dzieciątka, tak jak miało to miejsce 2000 lat temu. Zapraszamy więc wszystkich, szczególnie Rodziny z Dziećmi do wspólnego kolędowania i pogłębiania Tajemnicy Narodzenia Pana Jezusa.

8 KOMENTARZE

    • A owsiki będą zamknięte w stajence?Bo jak na razie to rozlazło się to kur…skie robactwo po okolicy.Jak będą w kupie to łatwiej będzie je wytruć.

  1. Panie Administratorze zapomnieliście złożyć życzeń świątecznym czytelnikom tego portalu,jedynie o czym nie zapominacie to o szkalowaniu przeciwników politycznych z gminie.Nie tędy droga do zwycięstwa niedoszli wygrani a teraz przegrani z kretesem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here