Poseł Mirosław Pluta otworzył Filialne Biuro Poselskie w Nowej Dębie.

16

2013-06-30

Przy al. Zwycięstwa 2/12 w Nowej Dębie, odbyło się otwarcie filialnego Biura Poselskiego Mirosława Pluty, Posła na Sejm RP.

W uroczystym otwarciu biura, wzięli udział m.in., zastępca burmistrza Nowej Dęby Zygmunt Żołądź, wicestarosta tarnobrzeski Jerzy Sudoł, dyrektor Szpitala Powiatowego w Nowej Dębie Bogdan Tomczyk, sołtysi, radni z terenu powiatu tarnobrzeskiego, a także członkowie lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej.

Parlamentarzysta, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, będzie raz w miesiącu pełnić dyżur w siedzibie nowo otwartego biura. – Uważam, że poseł powinien mieć bezpośredni kontakt z mieszkańcami z Gminy Nowa Dęba – podkreśla Mirosław Pluta. – Idea tego biura jest taka, abyśmy sobie wzajemnie pomagali i wspierali się. Chcę być blisko was i pomagać na tyle, na ile będę mógł. Biuro będzie czynne dla interesantów z terenu Gminy Nowa Dęba w piątki w godzinach od 9:00 do 13:00.

WL

16 KOMENTARZE

  1. Platforma juz nie dlugo sie przelamie na dwie czesci,i pomalutku jak Tytanik bedzie tonac,a posel w MATECZNIKU PIS-u szuka poparcia kto go wylowi z tej opresjiB)

  2. Wpisy 1-7 to książkowa fobia PIS-u na coś innego,nowego zagrażającego.Nie przypominam sobie wpisów opluwających otwarcie biura przez posła Chmielowca z sąsiedniego powiatu i totalnej krytyki przez popierających PO.Poseł to poseł zwaszcza lokalny(czy aby mamy ich zbyt wielu) i szacunek plujoki ,bez względu z jakiej jest opcji.Nikt na wybory i do biur poselskich nikogo pałą nie zagania.

  3. Witaj BOLEK ,posel Chmielowiec zostal wybrany w wyborach i dlatego jest mile widziany w Nowej Debie,a posel pluta zostal poslem w drodze kombinacji partyjnej bo spoleczenstwo go nie chcialo za posla a w Nowej Debie dostal malo glosow

  4. Okręg poselski przy wyborach parlamentarnych jest znacznie szerszy niż miasto N.D. a ilość głosów które uzyskal jakikolwiek posel nie stanowi 100% uprawnioych do głosowania , co nie znaczy że nie ma poseł prawa do reprezentowania swoich wyborców i kontaktów z nimi.P. Pluta jest posłem w wyniku uzyskania odpowiedniej ilości głosów w wyborach parlamentarnych i nie kłamiemy jak kogoś nie popieramy.

  5. prowadzilem ankiete uliczna czy mieszkancy Nowej Deby chca to biuro , wszyscy istarzy oraz mlodzi odpowiadali ,PASZOL WON Z NOWEJ DEBY DO WOLI BARANOWSKIEJ :|

  6. @14 – cukierki rozdawałeś Hultaju! Non profit. Prawie jak Umiłowani w CHRYSTUSIE.Te BIURO ma Ciebię > TAM ( * ) .Bez urazy – zwariowana pianka poliuretanowa.
    mogę się mylić – na 98% – masz tak ( * ) – sorry- N.N.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here