Piraci nad Zalewem. Podsumowanie.

20

19.07.11r.


W dniu 9 lipca 2011 r. na terenach zalewu w Nowej Dębie odbył się Piknik Piracki „Piraci nad Zalewem” zorganizowany przez Samorządowy Ośrodek Kultury i Bractwo Rycerskie Miasta Nowa Dęba.

Piknik rozpoczął się od parady wojsk historycznych i piratów a także prezentacji grup, które zaszczyciły nas swoją obecnością:Chorągiew Rycerstwa Ziemi Sandomierskiej, Hufiec Rycerstwa Małopolskiego z Baranowa Sandomierskiego, Bractwo Rycerskie Miasta Nowa Dęba. Zebrani mieszkańcy miasta i okolicznych miejscowości mieli okazję podziwiać młodych ludzi rozwijających swoje pasje i zainteresowania. Nie zabrakło pokazów musztry czy prezentacji tańców dawnych. Podczas pikniku odbyły się zawody kajakowe, a członkowie Rejonowego Oddziału WOPR zaprezentowali różne techniki ratownictwa wodnego. Zarówno dzieci jak i dorośli brali udział w zabawach i konkursach organizowanych przez poszczególne grupy. Gościem wieczoru był zespół szantowy „Strefa Mocnych Wiatrów” z Warszawy. Na zakończenie rozegrało się widowisko finałowe – inscenizacja: bitwa piratów i załogi fortu.
UMiG
20 KOMENTARZE

 1. napiszę tak ………… ten kto tworzył opis jakoś się nie wysilił ….. czytając odnoszę dziwne wrażenie, że to chyba celowo….. bo porównując inne opisy z podobnych imprez to były znacznie obszerniejsze…… CZEGO TAK ????…………..

 2. Czytam o imprezie, a gdzie zdjęcia z parady, konkursów, prezentacji i koncertu?
  Kto to w ogóle redaguje???

  Impreza była super !!!

 3. [quote]…Witam!!! widać że miałem zepsutą NOGĘ i nie mogłem tam zaglądnąć to i filmu i fotek brak!!! hihi Pozdro!!![/quote] NOGĘ?????? ale jaja, dobry żarcik. krzywo chodziłeś??????

 4. Film się montuje, więcej zdjęć jeszcze będzie, powoli do nas spływają, a na dłuższy tekst chyba nikt nie miał na razie czasu, piracka załoga aktualnie walczy w Malborku z Krzyżakami, pozdro!

 5. Zdjęć mało, ale naprawdę dobre… a piratka z ostatniego zdjęcia wymiata, powinna się znaleźć na plakacie promującym imprezę za rok
  :D

 6. Tak Drurek :[i] każdy szanujący się pirat ma zepsutą nogę… albo wogóle jej nie ma[/i] a ty Drurku, byłbyś świetnym piratem z tą swoją nogą, lekko by cię przyodział i byłbyś [u]gwiazdą imprezy.[/u]

  Tak na marginesie bardzo udana impreza !
  Gratuluję organizatorom i wszystkim pomagającym przy organizacji!

 7. Super impreza,dobry pomysl, gratulacje dla organizatorow! Czekamy na wiecej fotek. Pozdrowienia dla Roberta i calej ekipy Bractwa Rycerskiego :))

 8. Ta "mała piratka" to nasza Natalka. W bardzo podobnym stroju brała udział w Pikniku Pirackim "Piraci nad Zalewem", co do przebrania w stroje pirackie to nasz Kuba również był przebrany na tej imprezie.
  Korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim koleżankom i kolegom, którzy pomogli w organizacji tej imprezy. Gratuluję pomysłu i realizacji organizatorom. Świetna robota. Pozdrawiam
  Tomek Licak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here