Jesioł w Pompuj Rap 3

0

19-04-2013

Przedstawiamy konkursową zwrotkę Jesioła na trzecią edycję \”Pompuj Rap\”. Organizatorem tego muzycznego konkursu jest szczecińska firma Stoprocent.

Jak informują organizatorzy – celem konkursu jest promocja muzyki rap, w szczególności poprzez wyłonienie Laureatów Nagrody Jury i Laureata Nagrody Internautów.

Konkurs przebiega w dwóch etapach.

W pierwszym etapie Uczestnik ma stworzyć teledysk – utworu audiowizualnego (o dowolnej formie i treści, utrwalonego dowolnym urządzeniem), zawierający wykonanie co najmniej jednej zwrotki (na żywo, bądź zarejestrowanej uprzednio), tj. autorskiego i nierozpowszechnionego wcześniej utworu słownego Uczestnika, wykonanego a capella lub do wybranej przez Uczestnika muzyki.
Ponadto Uczestnik musi umieścić ten teledysk na należącym do Uczestnika kanale YouTube i wpisać w jego tytule „Stoprocent Pompuj Rap 3”.

W drugim etapie rozpocznie się Głosowanie Internautów, mające na celu wyłonienie Laureata Nagrody Internautów. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem witryny internetowej i będzie trwało 30 dni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here