Połączenie PGKiM i Zakładu Produkcji Wody

9

Rada miejska przyjęła uchwałę w sprawie woli połączenia Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Zakładu Produkcji Wody.

Zadania własne gminy w zakresie dostarczania wody i odprowadzania ścieków są obecnie realizowane przez PGKiM i Zakład Produkcji Wody. Z uwagi na potrzebę modernizacji stacji ujęcia wody oraz rozbudowę i wymianę sieci wodociągowej uznano, że zadania te powinny zostać realizowane w oparciu o istniejące spółki. Aby oba podmioty mogły się połączyć musi nastąpić wyrażenie woli ich połączenia przez właściciela, co nastąpiło wraz z przyjęciem opisywanej uchwały. Uchwała ta weszła w życie z dniem jej podjęcia natomiast ostateczną decyzje w sprawie połączenia spółek podejmie Rada Miejska w formie odrębnej uchwały.

Opr. Info

9 KOMENTARZE

  1. Plolaczenie bedzie nieuchronnie prowadzic do podwyzki wody i sciekow czy przy glosowaniu ratuszowcy beda ZA czy PRZECIW OTO JAST PYTANIE ZADANE JUZ DZIS!:o

  2. Polaczenie bedzie nieuchronnie prowadzic do podwyzki wody i sciekow czy przy glosowaniu ratuszowcy beda ZA czy PRZECIW OTO JAST PYTANIE ZADANE JUZ DZIS!:o

  3. Ja pytam o glosowanie przy ewentualnej podwyzce a nie o ratunku ratusika bo on nic nie moze , na marginesie podam ze MAJDAN z tego samego JEZIORA podziemnego nie daleko zabytkowej WIEZY CISNIEN ma ujecie a cena JEDNEGO METRA szesciennego dla odbiorcy nie przkracza 2 zlotych, mozna sprawdzic!

  4. Dlaczego oczekujesz deklaracji na forum internetowym i tylko od 3 z 15 radnych, jednocześnie zaznaczając że coby nie zrobili to nie istotne bo "ratusik nic nie może". Ciekawe reakcje zachodzą pod twoją czaszką.

  5. Przy połączeniu spólek będzie jedna rada nadzorcza w PGKiM , koszty się zmniejszą , o skład dotychczasowy członków RN pytać burmistrza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here