[POLICJA] Motorem "na bani"

6

11.04.11

Zamroczeni alkoholem dwaj mieszkańcy gminy Nowa Dęba, zdecydowali się na \”nocną\” jazdę motocyklem WSK. 22- latkowie pomylili kierunki, zjechali z drogi uderzając w znak drogowy. Na szczęście doznali tylko lekkich zadrapań. Wyprawa mężczyzn zakończyła się w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze ustalają teraz, który z nich kierował motocyklem.

Zdarzenie rozegrało się w sobotę o godzinie 23, na drodze wojewódzkiej 871 relacji Stalowa Wola – Tarnobrzeg. Z wstępnych ustaleń Policji wynika, że dwaj mężczyźni jadąc od strony Grębowa motocyklem WSK, zbliżając się do odcinka drogi, który jest w przebudowie pomylili kierunki i zamiast skręcić w drogę objazdową, pojechali na wprost uderzając w znak drogowy \”zakaz wjazdu\”. Okazało się, że mężczyźni poruszali się motocyklem bez włączonych świateł i byli pijani.

Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyzn, to dwaj 22 – letni mieszkańcy gminy Nowej Dęby. Policjanci zbadali stan ich trzeźwości. Motocykliści byli pijani. Badanie wykazało u Adama J. blisko 3 promile alkoholu w organizmie, u Marcina G. blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyźni zostali zatrzymani do wytrzeźwienia i wyjaśnienia, okoliczności zdarzenia.

Kto znajduje się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym wodnym lub powietrznym podlega karze grzywny, ograniczenia wolności, pozbawienia wolności do lat 2.

KWP

6 KOMENTARZE

  1. cho cho juz to widze jak ich sadzaja ,zamykaja i wypuszczaja ,a tak na marginesie mlodzi teraz juz calkiem poglupieli i zachouja sie jak barany:o

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here