[POLICJA] Ukradł rower i pobił właściciela

10

15.05.11r.

Policjanci z Nowej Dęby ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży rozbójniczej. 43-letni mężczyzna ukradł sprzed sklepu rower, a następnie pobił jego właściciela. Napastnik trafił do policyjnego aresztu. Był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie rozegrało się w czwartek, na ulicy Krasickiego w Nowej Dębie. Przed godziną 16 do sklepu podjechał rowerem 62-letni mężczyzna. Właściciel pozostawił jednoślad przed wejściem i udał się na zakupy. Gdy po kilkunastu minutach wyszedł z zakupami zauważył brak roweru.

Mężczyzna zorientował się, że padł ofiarą kradzieży. Natychmiast rozpoczął poszukiwania jednośladu. Sprawdzając przyległe ulice zauważył mężczyznę, który jechał jego rowerem. Pokrzywdzony pobiegł w jego kierunku próbując odzyskać swoje mienie. W tym czasie rabuś zeskoczył z roweru i chcąc zachować swoją zdobycz pobił 62-latka. Napastnik oddalił się wraz z łupem.

O całym zdarzeniu poszkodowany powiadomił Policję. Funkcjonariusze prowadząc czynności operacyjno-śledcze szybko ustalili tożsamość sprawcy i zatrzymali napastnika. Sprawcą okazał się 43-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania. Policjanci wyczuli od niego alkohol. Badanie wykazało u niego blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Podejrzany trafił do aresztu do wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Policjanci przedstawili mu zarzuty. Za popełnione przestępstwo wkrótce odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Policja

10 KOMENTARZE

  1. i tak dostanie w zawiasach.. zasłoni się mnóstwem papierków typu: niekarany, bezdomny, pijany bla, bla, bla.. polskie prawo..

  2. zaprasz kolege lub kolezanke spod #3 do zaznajomienia sie z ustawa prawo prasowe.
    informacje ze strony policji moze zamiescic kazdy, a jak widzisz podpisanym pod artykulem jest policja wiec wszystko jest tak jak powinno byc

  3. #3 może poczytaj sobie inny portal. Jak jesteś taki ciekawy poczytaj sobie Kod Da Vinci lub inne pierdoły. Możesz rozwikłać sprawę zabójstwa gen. Papały. A to po prostu znaczy żebyś się nie frustrował. Stary wyluzuj pośladki jak mówi pielęgniarka robiąc zastrzyk.

  4. nic co tam napisali nie jest zgodne z prawdą, jedynie to że koles był pijany.
    PS "…ostro po pysku…" to on dostał :)

  5. SZkoda dziadka troche pewnie sie przestraszył ,mundurowi w 7 niebie pewnie wszystkim opowiedzieli jaka ostra prace wykonali heheheh pijaczek niech idzie na odrupke jakie 10 lat nara

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here