Policjanci spotkali się z działkowcami

13

22-05-2013

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu spotkali się z prezesami i gospodarzami rodzinnych ogrodów działkowych z Tarnobrzega, Nowej Dęby, Gorzyc i Skopania. Spotkanie poświęcone było realizacji programu prewencyjnego pod nazwą \”Bezpieczny Ogród\”. Była to także okazja do podsumowania dotychczasowej współpracy z działkowcami.

Spotkanie rozpoczął aspirant sztabowy Andrzej Barnaś z Zespołu Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii. Przywitał zaproszonych gości. Na spotkanie przybyli: Wiceprezes Okręgowego Zarządu Polskiego Związku Działkowców w Rzeszowie delegatura w Tarnobrzegu Władysław Bieniek, prezesi i gospodarze ogrodów działkowych miasta Tarnobrzega i powiatu tarnobrzeskiego, funkcjonariusz straży miejskiej w Tarnobrzegu oraz tarnobrzescy dzielnicowi.

Aspirant sztabowy Andrzej Barnaś z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu przypomniał najważniejsze aspekty programu prewencyjnego \”Bezpieczny Ogród\”, znakowania mienia, które znajduje się na działkach, ograniczania liczby włamań i kradzieży altanek działkowych poprzez wzajemną pomoc i czujność sąsiedzką oraz współpracę z dzielnicowym, omówił także zasady działania oszustów metodą \”na wnuczka\”. Podziękował za dotychczasową współpracę wszystkim obecnym na spotkaniu prezesom i gospodarzom ogrodów działkowych. Kierownik Referatu Dzielnicowych aspirant sztabowy Henryk Madej odpowiadał na pytania, które licznie zadawali prezesi i działkowcy.

Podczas dalszej części spotkania działkowcy deklarowali wolę współdziałania z Policją w zakresie poprawy bezpieczeństwa i pomoc w ograniczaniu aktów wandalizmu.

Na zakończenie spotkania uczestnicy otrzymali broszury profilaktyczne oraz ulotkę z wykazami i telefonami dzielnicowych z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, Komisariatu Policji w Nowej Dębie, Komisariatu Policji z Gorzyc i Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim.

Policja

13 KOMENTARZE

 1. a ja byłem na spacerze na działkach z dziesięc razy porami wieczorowymi i przyznam że parę razy nadziałem się na patrol policji

 2. Nie wiem czemu mają służyć te obrazki z #5 i #6 ?
  No jedyny wniosek jaki mi się nasuwa że Ci "anonimowi emigranci" za swojego idola mają "Ryżego Sępa razem z jego bandą"

  A z artykułu wynika że Komenda Policji pokazała działkowcom figę – co mają się bronić przed złodziejami i wandalami przy pomocy broszurek?

 3. Wymyśl coś nowego, a nie cytuj klasyków – tych których tak nie lubisz !!!
  I pewnie to ty zamieściłeś te "urocze" fotki – nie mające nic wspólnego z bezpieczeństwem i działkowcami.

 4. [quote]……..Była to także okazja do podsumowania dotychczasowej współpracy z działkowcami.[/quote]
  :D:D:D Współpracy :o ,chyba w dmuchaniu w ustnik alkomatu.Faktem jest że policyjne patrole urządzają sobie malutkie polowanka na powracających z działek deczko ;) "zmęczonych" działkowiczów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here