Pomóżmy Nowodębianinowi wygrać Plebiscyt !

16

03-12-2011r.

Trener nowodębskich badmintonistów Adam Bunio ma szansę na zwycięstwo w Plebiscycie na Najlepszego Trenera Powiatu Tarnobrzeskiego organizowanego przez redakcje Echa Dnia! Do zakończenia głosowania zostało tylko 3 dni!

W opisie na stronie Echa Dnia czytamy, że Adam Bunio to \”Czlowiek instytucja, bez którego nie byloby juz tej dyscypliny sportu w Nowej Debie. Szkoli kilka grup mlodziezowych, sam tez z powodzeniem uczestniczy w turniejach weteranów\”. Z sondażu wynika, że Adam Bunio jest w smsowej czołówce. Pomóżmy naszemu mieszkańcowi wygrać ten Plebiscyt!

Glosuj, wysylając SMS-a pod numer 71466, wpisując w treści: PD.TRTA.Adam Bunio

Głosowanie trwa do 6 stycznia, do godziny 24.00

/ info

16 KOMENTARZE

  1. do #1:
    Jeżeli ktoś jest w czymś dobry, co widać po wynikach, to po cóż ma z niej schodzić? No chyba, że wskażesz choć jedno nazwisko osoby, która wywiązywałaby się z tych obowiązków lepiej. Czekam na propozycje.
    Ponadto, z tego co mi wiadomo, Pan Bunio jest pracownikiem SOSiR-u, więc jakąś funkcję musi pełnić.

  2. Inni sportowcy z Nowej Dęby też kandydują w tym plebiscycie a jakoś nie potrzebuja pomocy. Widocznie robia swoje i niepotrzebny im rozgłos na siłę.

  3. Wcale nie największe z Nowej Deby.Widać ,że nie czytasz na bieżąco echa. Pożycz od znajomych jakieś papierowe wydanie sprzed tygodnia i zobaczysz,że sie mylisz.

  4. Zieba stary i nic mu sie nie chce… niech ten czlowiek odejdzie bedzie lepiej dla deby, zawodnikow i ludzi ktorych w…kuriwa:) pozdro 600!!!
    A Pan Bunio jest OK:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here