Pomóżmy wygrać nowodębskim sportowcom!

21

20-11-2012r.


Rusza 19. Plebiscyt Sportowy Echa Dnia w Tarnobrzegu i powiecie tarnobrzeskim! Głosowanie rozpoczyna się także w połączonych powiatach stalowowolskim i niżańskim! Przedstawiamy dzisiaj naszych kandydatów, a czytelnicy mogą oddawać głosy przy pomocy SMS-ów. Poniżej nominowani sportowcy i trenerzy z Nowej Dęby!

KATEGORIA ZAWODNIK ROKU 2012


Mateusz Czachor – Stal Nowa Dęba, badminton. Ma 25 lat. Jest najlepszym zawodnikiem pierwszoligowej drużyny z Nowej Dęby. Nie tylko gra, ale i trenuje najmłodszych adeptów badmintona. Zagłosujesz wysyłając SMS na numer 71466 o treści PD.SPTA. Mateusz Czachor

KATEGORIA TRENER ROKU 2012

Adam Bunio – Stal Nowa Dęba, badminton. Ma 50 lat. Człowiek instytucja, bez którego nie byłoby już tej dyscypliny sportu w Nowej Dębie. Szkoli kilka grup młodzieżowych, sam tez z powodzeniem uczestniczy w turniejach weteranów. Zagłosujesz wysyłając SMS na numer 71466 o treści PD.TRTA. Adam Bunio

TALENT ROKU 2012


Marcelina Serafin – Stal Nowa Dęba, lekkoatletyka. Ma 17 lat. Nowodębska biegaczka, której talent rozwija się tak szybko, jak jej koleżanki po fachu, czyli Katarzyny Wojciechowskiej. Zagłosujesz wysyłając SMS na numer 71466 o treści PD.TATA. Marcelina Serafin


/info

21 KOMENTARZE

  1. Zapytaj redakcje Echa Dnia dlaczego nie doceniła naszych piłkarzy. Pytanie którego miałaby docenić? Adamczyka Pawła z Nowej Dęby czy Wolana Tomasza z Jadachów (gm. Nowa Dęba). No chyba, że Kacpra Horodeńskiego.

  2. A Horodeńskiego za co ? przecież on teraz grał w a-klasie więc nasi czwartoligowcy są ciutke wyżej. Kacper był znakomitym piłkarzem gdy grał w Nowej Dębie. Rozegrał fenomenalną rundę i był chyba najlepszym zawodnikiem. Pozostałe jego przygody z klubami drugoligowymi to jedno wielkie nieporozumienie. Kontuzje,ławka, odsunięcia do drugiej drużyny itp. Szkoda chłopaka bo potencjał ma ale za szybko ktoś z niego zrobił gwiazdę co mu na dobre nie wyszło.

  3. Sorry ale tekst "za szybko zrobił gwiazdę" mnie bawi. Wiem, że filozofia w Dębie jest taka: "niech biega do 40-stki po pastwiskach, niech się wyrobi" a później może go puścimy. Przykładem jest Ancyk, który gdyby wcześniej został wysłany przez Stal do innej drużyny to byłby jeszcze lepszy. A tak się marnował. Kacper dobrze, że poszedł dalej, a kontuzje to rzeczy których nie da się przewidzieć.

  4. Marcelina nominowana do talentu roku, a przepraszam ona ma jakieś większe osiągnięcia?? to że trenuje i startuje na jakiś zawodach to chyba mało trochę ?

  5. Wieje buractwem na tym forum… Siedzicie na ****, nic nie robicie a jak wam żal **** ściśnie to piszecie głupoty, żeby tylko komuś dosrać!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here