Porażka w sparingu

26

2013-07-15

W Nowej Dębie miejscowa Stal przegrała z Sokołem Nisko 1:2 (0:1), bramki: Milanowski 60 – Kobylarz 18, Tabor 68.

W Stali zagrali między innymi dwaj nowi młodzieżowcy, ale trener nowodębskiej drużyny, Daniel Młynarczyk, nie chciał na razie zdradzać ich nazwisk. Zagrał też Karol Wilk (ostatnio zespół juniorów Stali Rzeszów), który ma wrócić do Nowej Dęby, był również Rafał Marek ze Strzelca Dąbrowica.


ARKA
Echo Dnia

26 KOMENTARZE

 1. …a ktoś jakiś czas temu mówił,że Stal zagra w tym sezonie o coś więcej…trzecią ligę?Po takiej rundzie wiosennej raczej trzeba walczyć o utrzymanie.

 2. Towarzysz Śmiechov mówił o boksie, że "wraca do Dęby". Ale dobrze wiedzieć, że o 3 lidze też wspominał. Powinien opowieści SF pisać.

 3. Wydaje mi się że oczekiwanie na awans drużyny piłkarskiej Stal z Nowej Dęby do wyższej klasy rozgrywkowej czyli III ligi jest tak realny jak stworzenie w Nowej Dębie drużyny hokejowej lub wybudowanie lotniska dla samolotów rejsowych.
  Drodzy kibice dajcie sobie spokój z podniecaniem się meczem Stali – nie wejdą do III ligi w najbliższej 10-ciolatce – Wie to prezes, wiceprezes, członkowie, ten co kosi i podlewa murawę, no i przedewszystkim wie to Burmistrz który na rozwój sportu przeznacza tyle pieniędzy ile przeznacza. I on też dobrze wie – P.i.e.r.d.z.i.e.l.ą.c. o PROMOCJI miasta i gminy że nie jest zainteresowany promocją miasta poprzez sport. I p. Ostapko – jako wielki opozycjonista a zarazem wielki kibic Stali ( wydzierał się na meczach i palił race – teraz próżno szukać go na liście członków klubu Stal) też nie jest zainteresowany pomaganiem Klubowi Stal, stowarzyszeniom sportowym i sekcjom sportowym. Stworzenie Rady Sportu jako organu doradczego przy Burmistrzu byłoby zasadne gdyby kwota do podziału i i inwestycje na obiektach sportowych przekraczały powiedzmy 1 mln złotych a tak to posiedzą, popierdzą i pójdą .
  Ludzie chcecie sportu w Dębie na poziomie wyższym niż "wiejskie" klasy rozgrywkowe???? Nie dostaniecie bo NIE MA KASY:o Burmistrza wali promocja miasta przez sport. Nie ma tego zapisanego w swoim kajecie

 4. To, że obecny kiepski burmistrz nie ogarnia spraw sportowych to fakt bezsporny. Rada Sportu powinna wywierać presje na Ordonie, ale ona (konkretnie jej członkowie) boją się fiknąć i kulą główki przed Ordonem i Szurgocńskim. Z kolei zwróć się o papiery do urzędu miasta o to jakie propozycje do budżetu składał "wielki opozycjnosita" to zobaczysz ze wnioskowal o kasę dla Stali ND. Zwróć się o protokoły z Komisji gdzie po zmianie zarządu Stali walczył o zwiększenie kasy na Stal. I kolejne kłamstwo jakiego się dopuściłeś to M. Ostapko nie wspiera stow. sportowych. Otóż jest on wiceprezesem Stowarzyszenia Sportowego POGOŃ NOWA DĘBA które organizuje liczne imprezy i turnieje sportowe, wyjzdy dzieci na Wisłę itd. Rozumiem, że za kłamstwa nie przeprosisz tylko w ramach "merytorycznej odpowiedzi" wymyślisz kolejne.

 5. No i co z tego, że poseł Ostapko zwracał się z pismem do Jaśnie Wielmoży Burmistrza jak NIC NIE ZAŁATWIŁ – tak to i ja giermek mogę sobie pisać i do wojewody. Nie dostał klub NIC. Liczy się skuteczne działanie a nie tylko działanie. Więc Burmistrz nie robi NIC a Ostapko napisał pisemko i zadowolony bo spełnił misję opozycjonisty. A tak na marginesie to o jak wielką kasę pisał poseł Ostapko dla klubu? – napisz wszystkim bo skoro wiesz że pisał to powinieneś wiedzieć o jaką kasę "walczył"!
  Co do kłamstwa to oczywiście że nie przeproszę bo żebym mógł przeprosić to musiałbym skłamać że nie wiedziałem o tych faktach. A że nie wiedziałem to nie mogę tego nazwać kłamstwem:(

 6. A jeszcze co do wiceprezesostwa SKF KS Pogoń Nowa Dęba to na ( co prawda nieoficjalnej – ale innej nie znalazłem ) stronie internetowej SKF KS Pogoń N.D. w zakładce zarząd SKF Pogoń widnieje tylko prezes tegoż Stwowarzyszenia i nie jest to poseł Ostapko.:)

 7. KRS jest od sprawdzania zarządów stowarzyszeń. Taka podpowiedź malutka.

  Jesteś dewiantem Miki i to nie jest kłamstwo bo żeby skłamać muszę wiedzieć o faktach, a nie powziąłem znikąd wiedzy jakoby było inaczej. z<—Taką masz logikę, która pozwala oskarżyć każdego i o wszystko, a następnie wymagać udowadniania że nie jest się wielbłądem. Żeby było jasne. Nie myślę tak o Tobie, ale chciałem Ci pokazać jak działasz: rzucasz słowo bez żadnego sprawdzenia. Jeśli nie masz wiedzy to najpierw zadaj pytanie, a nie stawiasz pewniki. Jak "opozycjonista" informuje o swych działaniach to nazywasz to lansowaniem. Jak nie ma informacji to wtedy uważasz, że to pozwala Ci na podawanie nieprawdy. To normalne twoim zdaniem?

  Druga sprawa: W demokracji liczy się większość a nie "załatwienie". Skoro Ordon i jego ludzie nie godzą się na propozycje Ratusza (np. zwiększenie kasy dla Stali) tzn., że trzeba wymienić Ordona i jego świtę która szkodzi i wybrać tych którzy chcą zmian by mogli realizować słuszne postulaty.

  Ordon nie podchodzi do tematu Stali i sportu poważnie. Zrobienie Strażnika Miejskiego dyrektorem SOSiRu, złe finansowanie itd. To wszystko wymaga naprawy.

 8. Komu chłopie chcesz mydlić oczy. Każdy może napisać całą listę pobożnych życzeń, które wiadomo że nie są do spełnienia. Tak działa Ratusz i potem oczywiście rozkłada ręce, co on może skoro ekipa Ordona się nie zgadza. Jak się obraża wszystkich dookoła, to potem się nie ma co dziwić, że z pieniaczami (choćby mieli najlepsze pomysły) nikt nie chce mieć nic do czynienia.

 9. To ty mydlisz oczy ordonową propagandą. Co nie jest do spełnienia? Konkrety!!! To, że Ordon sobie nie radzi i idzie na łatwzine wybierając projekty pod publiczkę finansowane z zadłużania ludzi to inna sprawa. I jeśli ludzie Ordona mówią "mówcie sobie co chcecie i tak was przegłosujemy" to choćbyś najlepsze pomysły przedstawiał wszystko zostanie odrzucone. Dlatego nie ma już miejsca na przedstawianie pomysłów. Dla dobra gminy trzeba wywalić ekipę Ordona z nim na czele.

 10. [quote] #19 | Gosc dnia 07/20/2013 00:28
  To ty mydlisz oczy ordonową propagandą. Co nie jest do spełnienia? Konkrety!!! To, że Ordon sobie nie radzi i idzie na łatwzine wybierając projekty pod publiczkę finansowane z zadłużania ludzi to inna sprawa. I jeśli ludzie Ordona mówią "mówcie sobie co chcecie i tak was przegłosujemy" to choćbyś najlepsze pomysły przedstawiał wszystko zostanie odrzucone. Dlatego nie ma już miejsca na przedstawianie pomysłów. Dla dobra gminy trzeba wywalić ekipę Ordona z nim na czele.[/quote]

  Oj gościu,gościu.Tak p i e r d o li s z że aż się nie chce Ciebie słuchać.Jesteś dyżurnym szczekaczem Ratusza,ot i wszystko.
  [b]Większość burmistrzów polskich gmin działa na podobnych zasadach jak burmistrz naszej gminy.[/b]
  Szykujecie się do przejęcia rządów w gminie nie mając bladego pojęcia o zarządzaniu i o ekonomii.Swoimi wrzaskami usiłujecie przekonać nas,Waszych ewentualnych wyborców do siebie.A gdy g ó w n o wyjdzie z Waszych szumnych zapowiedzi to rozłożycie ręce.[b]TO NIE NASZA WINA.TO WINA ORDONA.TAKA WASZA POLITYKA.TKM CZYLI TERAZ K U R W A MY[/b]
  Żeby nie było niedomówień.NIE JESTEM ZWOLENNIKIEM OBECNEGO BURMISTRZA

 11. [quote]Oj gościu,gościu.Tak p i e r d o li s z że aż się nie chce Ciebie słuchać.Jesteś dyżurnym szczekaczem Ratusza,ot i wszystko. [/quote]

  Dziękuję za kulturalną odpowiedź. Owszem jestem zwolennikiem Ratusza jak wielu ludzi w naszej gminie i wiem, że to co robią jest słuszne dlatego ich popieramy.

  [quote]Większość burmistrzów polskich gmin działa na podobnych zasadach jak burmistrz naszej gminy.[/quote]

  Racja i prawda zależy od tego co robi większość? W takim razie MILIONY MUCH NIE MOGĄ SIĘ MYLIĆ. Na jesieni zbierzemy jako Polacy konsekwencje polityki takich burmistrzów, wójtów i premierów co swój interes polityczny (utrzymanie się u władzy) realizują życiem na kredyt. Już teraz Polska gospodarka się sypie. Polski budżet padł. Polska lokalna za sprawą takich Ordonów tak samo upadnie pod ciężarem długów. Zobaczymy jak będziesz śpiewał na jesieni i w zimie gdy wszyscy Polacy odczują na własnej skórzy skutki polityki życia na kredyt.

  Mam pomysł! Skoro nie popierasz ani Ordona ani Ratusza to Idź do wyborów i wygraj i zostań burmistrzem. Tylko proszę, odpowiedz mi (ale bez wyzwisk) :[b]Jaki budżet zastaniesz w 2014 roku? Wiesz, że 1 rzecz jaką bedziesz musiał zrobić to spłacić Ordonowe długi? Wysokie raty. A ludzi coraz mniej w gminie. Wpływy z podatków mniejsze. I za co to posłpacasz? Za co porobisz drogi? Za co inne inwestycje? Za co remonty "świetnie" wykonanych plant, domu kultury, basenu??? [/b]To jak sobie z tym poradzisz to twoja zasługa. [u]Ale winny za zaistniałą sytuacje jaka bedzie w 2014 roku i latach nastepnych ponosi Wiesław Ordon bo będzie ona konsekwencją jego wczorajszych i dzisiejszych decyzji.[/u] Czyż nie???

 12. Czyz nie ???? NIE I JESZCZE RAZ PROPAGADZISTO RATUSZA NIE.ZOBACZYMY JAK BEDZIESZ SZCZEKAL JAK ORDON ZOSTANIE STAROSTA LUB WICE i ja nie jestem zwolennikiem Ordona ale i nie ratusikow

 13. w DETROT tez się śmiali z krytykujących, i też pewnie mówili "wygrajcie sobie wybory". Ale przez 45 lat krytykujący nie wygrali, a teraz już nie muszą.

 14. Fakt,nie było to zbyt kulturalne lecz…..inaczej do co poniektórych dyżurnych szczekaczy Ratusza nie dotrze.
  Zmusiłem wreszcie do w miarę rzeczowej wypowiedzi?Nie do końca lecz zmusiłem i dało to moje chamskie zachowanie wymierne efekty.
  Pozdrawiam zarówno ordoników jak również ratusików.

 15. [quote] dało to moje chamskie zachowanie wymierne efekty.[/quote]
  Jakie? oprócz tracenie szacunku dla "CYT"?
  Nie dostrzegam..
  obcy astronom – pianka.

 16. CYT ale nie wiem czy się ze mną zgadzasz czy nie zgadzasz, a jeśli nie zgadzasz to których punktach. Więc nie wiem czy i na jakim etapie zakończyliśmy wymianę zadań. Czy każdy pozostał przy swoim, czy się w części przekonaliśmy, a może doszliśmy do jakiegoś kompromisu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here